Reģistrēto iRobot.LV lietotāju forums — MansRobots.LV
Augusts 14, 2020, 12:48:15 *
Labdien! Reģistrētie lietotāji forumā ienāk ievadot savu lietotājvārdu šeit, vai iRobot.lv lapā.
Lietotājvārds un Parole:

Vēl neesat reģistrējušies?
Ziņas: Mūsu aktualitātes varat uzzināt arī Twitter.com/MansRobots
 
   Sarunas   Palīdzība Login Register  
Balsošana
Jautājums: Lūdzu palīdziet izvēlēties kurp Brīvprātīgajam iRobotam doties uzkopt grīdas nākošos 2 savas dzīves gadus. Katrs var nodot balsi par vienu līdz trim alternatīvām:  (Balsošana slēgta: Oktobris 27, 2010, 23:14:56)
*Ineses dzīvoklis Slokā, kur patvērumu raduši jau 4 uz ielas atstāti dzīvnieki. Ja iRobots palīdzētu slaucīt spalvas, varbūt mājās varētu uzņemt vēl kādu dzīvnieciņu. - 3 (3.8%)
*Agneses dzīvoklis Rīgā. Jaunā meitene pārvietojas ratiņkrēslā, kas no ielas sanes daudz smilšu. Māja jākopj pašai un bieži. Darboties ar iRobotu būt vieglāk nekā ar slotu. - 20 (25.3%)
*Dambīšu māja Apes lauku teritorijā. Namamāte Melita veic visus lauku un mājas darbus. Grīdas slaucīšana, dēļ astmas, gan ir apgrūtinoša un te lieti noderētu iRobots. - 2 (2.5%)
*Slokas Dzīvnieku Patversme. Šeit mīt daudzi cilvēku pamesti dzīvnieciņi. iRobots atvieglotu darba soli tiem cilēkiem, kas uzņēmušies rūpes par šiem “dzīves pabērniem”. - 7 (8.9%)
*Māja Ciblas novadā. Viesmīlīgajā jauno cilvēku ģimenē iRobotu gaida arī kaķene, papagailis un suns. - 1 (1.3%)
*Ilonas māja Sējas novadā. Darbu un jautrību iRobotam te sola pēc pilnas programmas. - 1 (1.3%)
*Daces māja Siguldā. Mācības tiek apvienotas ar darbu un Dace tīra visu māju, kurā dzīvo vecvecāki, kā arī 2 suņi un kaķis. iRobots ļautu vairāk mācīties. - 1 (1.3%)
*Kalnciema aprūpes centrs. Šeit 35 veci, slimi, vientuļi cilvēki mācās atkal staigāt. Pirmie soļi notiek basām kājām un iRobota tīrītās grīdas ļautu labāk atgriezties dzīvē - 19 (24.1%)
*Leldes - sociālās darbinieces māja Madonas novadā. iRobotu ir paredzēts vest arī pie vientuļajiem pensionāriem, ko Lelde aprūpē. - 2 (2.5%)
*Kafejnīca Bauskā. iRobots te palīdzētu uzturēt tīras grīdas un atvieglotu darbinieku ikdienas rūpes. Vēstuli atsūtīja kafejnīcas darbinieces meita. - 1 (1.3%)
*Māja Apes novadā. Vēstuli atsūtīja 9-gadīgā Airitia, lai palīdzētu savai māmiņai, kura kārtīgi kopj ne tikai savu māju, bet arī ikdienā strādā par apkopēju. - 3 (3.8%)
*Runča Bo-Bo aizbildņu māja. iRobotam šeit pamatā jāsatīra spalvas, jo lai arī saimniecei ir alerģija no dzīvnieku spalvām, viņa dod patvērumu vairākiem pamestiem dzīvniekiem. - 6 (7.6%)
*Sēmes luterāņu baznīca - atjaunota ar brīvprātīgu Rīgas amatniecības vidusskolas palīdzību, ikdienā to kopj brīvprātīgi cilvēki. Brīvprātīgais iRobots te arī palīdzētu. - 4 (5.1%)
*Baibas vecvecāku dzīvoklis Rīgā. iRobots lieti noderētu 83-gadīgajai Omei, kura poš māju ar visām muguras kaitēm. Ops var līdzēt tikai tajos darbos, kas veicami no ratiņkrēsla. - 9 (11.4%)
Kopā Balsotāji: 34

Lapa: [1]
  Printēt  
Autors Temats: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu?  (Lasīts 17460 reizes)
draugs
Administrators
Viedais Dalībnieks
*****

Karma: +11/-4
Raksti: 613WWW
« : Oktobris 21, 2010, 01:37:30 »

Lai veiktu balsojumu, lūdzu ielogojieties iRobot.LV ar savu lietotājvārdu un paroli. Balsot var tikai iRobot.lv reģistrēto robotu lietotāji.

Ir noslēgusies vēstuļu iesūtīšana Brīvprātīgā iRobota konkursam. Ir saņemtas 14 vēstules no Apollo.lv un iRobot.lv lasītājiem un ir sākusies balsošana, lai izvēlētos to vietu, kurā turpmākos 2 savas dzīves gadus darbosies Brīvprātīgais iRobots.

Visās vēstulēs ir mīļa rūpe par citiem cilvēkiem. Un visvairāk tā, protams, ir par saviem vecākiem, vecvecākiem un tuviem draugiem. Ir arī vēstules, kur Brīvprātīgajam iRobotam ir izteikts piedāvājums doties pie cilvēkiem, ar kuriem vēstules autoru pat nesaista radniecība vai tuva draudzība, vien vēlme palīdzēt cilvēkam, kurš dzīves gaitā ir nonācis sarežģītākā situācijā un kuram ikdienas grīdas uzkopšana iRobota izpildījumā var atvieglot dzīvi un varbūt pat ienest tajā  ko jaunu, par ko priecāties.

Visu tagad izšķirs iRobot.lv reģistrēto robotu lietotāji, kuri šeit, forumā MansRobots.lv balsos par 14 alternatīvām, izvēloties vienu, kurp dosies Brīvprātīgais iRobots, lai palīdzētu ikdienu uzkopt grīdas un ienestu dzīvē varbūt kādu papildus prieku.

Balsošana norisinās no šī gada 21. līdz 27. oktobrim un tajā var piedalīties visi iRobot.lv reģistrēto robotu lietotāji. Katrs var nodot balsi par vienu līdz trim alternatīvām.

Alternatīvas ir sekojošas:

1 – Ineses dzīvoklis Slokā, kur patvērumu raduši jau 4 uz ielas atstāti dzīvnieki. Ja iRobots palīdzētu slaucīt spalvas, varbūt varētu mājās uzņemt vēl kādu ielas dzīvnieciņu.

2 – Agneses dzīvoklis Rīgā. Jaunā meitene pārvietojas ratiņkrēslā, kas no ielas sanes daudz smilšu. Māja jākopj pašai un bieži. Darboties ar iRobotu būt vieglāk nekā ar slotu.

3 – Dambīšu māja Apes lauku teritorijā. Cienījama vecuma cilvēki joprojām aktīvi darbojas – Jānis pelna iztiku, bet Melita veic visus lauku un mājas darbus. Grīdas slaucīšana, dēļ astmas, ir apgrūtinoša un te lieti noderētu iRobots.

4 – Slokas Dzīvnieku Patversme. Šeit mīt daudzi cilvēku pamesti dzīvnieciņi. iRobots atvieglotu darba soli tiem cilēkiem, kas uzņēmušies rūpes par šiem “dzīves pabērniem”.

5 – Māja Ciblas novadā. Viesmīlīgajā jauno cilvēku ģimenē iRobotu gaida arī kaķene, papagailis un suns.

6 – Ilonas māja Sējas novadā. Darbu un jautrību iRobotam te sola pēc pilnas programmas.

7 – Daces māja Siguldā. Čaklā studente mācības apvieno ar darbu un paspēj ieviest tīrību visā mājā, kur dzīvo vecāki vecvecāki, kā arī 2 suņi un kaķis. iRobots ļautu veltīt vairāk laika mācībām vai miegam.

8 – Kalnciema Veselības un sociālās aprūpes centrs. Šeit 35 veci, slimi, vientuļi cilvēki mācās atgūt spēju staigāt. Pirmie soļi notiek basām kājām. Arī ratiņkrēslu riteņi tiek griezti plikām rokām. iRobots varētu nodrošināt tīras grīdas un patīkamāku kustību atgūšanas procesu.

9 – Leldes, sociālās darbinieces māja Madonas novadā. iRobotu ir paredzēts vest arī pie vientuļajiem pensionāriem, ko Lelde aprūpē.

10 – Kafejnīca Bauskā. iRobots te palīdzētu uzturēt tīras grīdas un atvieglotu darbinieku ikdienas rūpes. Vēstuli atsūtīja kafejnīcas darbinieces meita.

11 – Māja Apes novadā. Vēstuli atsūtīja 9-gadīgā Airitia, lai palīdzētu savai māmiņai, kura kārtīgi kopj ne tikai savu māju, bet arī ikdienā strādā par apkopēju.

12 – Runča Bo-Bo aizgādņu māja Bauskas novadā. iRobota galvenā misija šeit – satīrīt spalvas, jo lai arī saimniecei ir alerģija no dzīvnieku spalvām, šajā mājā patvērumu ir raduši vairāki cilvēku pamesti dzīvnieki.

13 – Sēmes evaņģēliski luteriskā baznīca. Baznīca atjaunota ar brīvprātīgu Rīgas amatniecības vidusskolas palīdzību, ikdienā to kopj brīvpratīgi cilvēki. Varētu nākt talkā arī Brīvprātīgais iRobots.

14 – Baibas vecvecāku dzīvoklis Vecmilgrāvī. iRobots lieti noderētu 83-gadīgajai Omītei, kura ar visām muguras kaitēm katru dienu poš māju. Ops var līdzēt tikai tajos darbos, kas veicami braucot ratiņkrēslā.

Balsošana norisinās no šī gada 21. līdz 27. oktobrim un tajā piedalās visi iRobot.lv reģistrēto robotu lietotāji. Katrs var nodot balsi par vienu līdz trim alternatīvām.

Lūdzu palīdziet izvēlēties kurp Brīvprātīgajam iRobotam doties un uzkopt grīdas nākošos 2 savas dzīves gadus.

Lai veiktu balsojumu, lūdzu piesakieties sistēmā ar iRobot.LV lietotājvārdu un paroli.
« Pēdējais Laboja: Oktobris 21, 2010, 22:24:27 no draugs » Logged

w
draugs
Administrators
Viedais Dalībnieks
*****

Karma: +11/-4
Raksti: 613WWW
« Atbildēt #1 : Oktobris 29, 2010, 17:04:54 »

Balsošana ir noslēgusies. Liels paldies visiem, kuri palīdzēja Brīvprātīgajam iRobotam sameklēt savas jaunās mājas.

Ziņosim kā viņam tur klājas.
Logged

w
draugs
Administrators
Viedais Dalībnieks
*****

Karma: +11/-4
Raksti: 613WWW
« Atbildēt #2 : Novembris 04, 2010, 13:31:18 »

Brīvprātīgais iRobots ir nonācis savās jaunajās mājās.

Vakar Gunta savai draudzenei Agnesei pasniedza Brīvprātīgo iRobotu, kurš ar lielāko prieku tagad palīdzēs Agnesei uzkopt grīdu. Tā bija lēmuši vairākums iRobot.LV balsotāju.Milzīgs paldies gan Guntai, kura atrakstīja par savu draudzeni, gan arī iRobot.LV lietotājiem, kas aktīvi atbalstīja vēstuli ar savu balsojumu.

Kā redzams, balsojumā tikai nedaudz no Guntas vēstules atpalika vēstule par Kalnciema Veselības un sociālās aprūpes centru. Tāpēc jau pēc konkursa noslēguma, pavisam negaidīti pieteicās vēl viens Brīvprātīgais iRobots, lai jau tuvākajās dienās dotos arī uz Kalnciema VSAC. Kā viņam tur veiksies – ziņosim.

Pateicamies arī visiem pārējo 12 vēstuļu rakstītājiem. Jūsu vēstulēm būs iespēja piedalīties nākošajos Brīvprātīgā iRobota konkursos.
« Pēdējais Laboja: Novembris 05, 2010, 10:25:40 no draugs » Logged

w
draugs
Administrators
Viedais Dalībnieks
*****

Karma: +11/-4
Raksti: 613WWW
« Atbildēt #3 : Novembris 15, 2010, 17:28:12 »

Brīvprātīgo iRobotu konkursa balsojumā tikai par vienu balsi no 1.vietas ieguvējas atpalika Kalnciema Veselības un sociālās aprūpes centrs. Tāpēc ar lielu prieku pieteicās vēl viens Brīvprātīgais iRobots.


(Irina augšējā attēlā)
 
Liels paldies jāsaka VSAC direktorei, kurai rūp ne tikai šīs ēkas iedzīvotāju labsajūta, bet arī apkopējas Irinas darbs, kurai ik dienu jātiek galā ar telpu uzkopšanu divstāvīgā ēkā.

Jāatzīst, ka Irina bija ļoti iepriecināta par Brīvprātīgo iRobotu, jo tagad būšot daudz vairāk laika uzkopšanas darbiem, kurus līdz šim nācies atlikt.


(Attēlā pa kreisi- VSAC direktore Ivita Jansone, pa labi- Irina) 


(Irina attēlā pa labi)

« Pēdējais Laboja: Novembris 17, 2010, 15:01:59 no draugs » Logged

w
draugs
Administrators
Viedais Dalībnieks
*****

Karma: +11/-4
Raksti: 613WWW
« Atbildēt #4 : Decembris 03, 2010, 00:59:06 »

Pēc divām nedēļām apciemojām Kalnciema Veselības un Sociālās Aprūpes centru, lai apjautātos kā klājas centra iemītniekiem, apkopējai Irinai un Brīvprātīgajam iRobotam. Izrādās, ka iRobots šeit ne tikai tīra grīdas, bet arī kā "fizioterapeits" palīdz cilvēku rehabilitācijas procesā - vērojot neparasto apkopēju cilvēkiem rodas papildus interese par dzīvi un vēlme kustēties:Ja ziniet vēl kādu vietu, kur Brīvprātīgais iRobots var tik pat labi palīzēt cilvēkiem, sūtiet vēstules kārtējam Brīvprātīgo iRobotu konkursam.
Logged

w
Lapa: [1]
  Printēt  
 
Pārlēkt uz:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!