Reģistrēto iRobot.LV lietotāju forums — MansRobots.LV
Septembris 25, 2020, 08:00:15 *
Labdien! Reģistrētie lietotāji forumā ienāk ievadot savu lietotājvārdu šeit, vai iRobot.lv lapā.
Lietotājvārds un Parole:

Vēl neesat reģistrējušies?
Ziņas: Mūsu aktualitātes varat uzzināt arī Twitter.com/MansRobots
 
   Sarunas   Palīdzība Login Register  
Lapa: [1] 2 3
  Printēt  
Autors Temats: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012  (Lasīts 67297 reizes)
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« : Decembris 27, 2011, 20:19:27 »

Uzrakstiet vēstuli par labiem cilvēkiem, kuri būtu pelnījuši palīdzību telpu uzkopšanā un varbūt tieši šajā vietā bez maksas strādās Brīvprātīgais iRobots!

Sagaidot 2012.gadu notiek Brīvprātīgā iRobota konkurss, kura ietvaros kāda ar labdarību, izglītošanu vai atbalstu līdzcilvēkiem saistīta iestāde var iegūt sev palīgu telpu uzkopšanā: robotu – putekļsūcēju.

   * Konkursā piedalīties var ikviens,
   * līdz 2012.gada 8.janvārim iesūtot vēstuli ar aprakstu, kam noderētu Brīvprātīgais iRobots.
   * vēstuli var sūtīt uz brivpratigais@irobot.lv vai izmantot mansrobots.lv ērti lietojamu formu.
   * Iesūtītās vēstules piedalīsies publiskā balsojumā no 9. – 13.janvārim,
   * rezultāti tiks pasludināti 17.janvārī
   * un kārtējais Brīvprātīgais iRobots dosies palīgā tiem, kuri gūs vislielāko sabiedrības atbalstu.

Vēstulē lūgums minēt:
1. Kur? vietas nosaukumu un adresi, kur iRobots ir gaidīts;
2. Kam? vietas un jauno saimnieku aprakstu;
3. Ko? tīrāmo telpu īsu aprakstu, platību, var arī fotogrāfiju;
4. Kāpēc? īss komentārs par to kāpēc tieši šai vietai noderētu brīvprātīgais iRobots;
5. Kurš? cilvēka vārdu, nodarbošanos un tālruni, kas būs priecīgs sadarboties ar iRobotu un nedaudz to arī pieskatīt. Lūgums pirms vēstules rakstīšanas aprunāties ar šo cilvēku un saņemt viņa piekrišanu.
6. Kas? vēstules autora vārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi.Kur līdz šim jau strādā Brīvprātīgie iRoboti?
Brīvprātīgo iRobotu kustība Latvijā darbojas jau vairāk kā trīs gadus un ar vien paplašinās. Kustību veido roboti – putekļsūcēji, kuri bez maksas palīdz labiem cilvēkiem. Pateicoties cilvēku atsaucībai, savu darbu uzsākuši 23 Brīvprātīgie iRoboti, piemēram, Bērnu slimnīcas Vecāku mājā, Sociālās aprūpes centros „Baldone” un "Veģi", Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas attīstības centrā, Ezeres bērnudārzā “Buratīno”, Sēmes Ēvaņģēliski Luteriskajā baznīcā, Rūjienas senioru mājā, Sociālās rehabilitācijas centrā „Gaujiena”, Lielvārdes novada Dienas centrā, Kalnciema Veselības un sociālās aprūpes centrā veciem cilvēkiem, Centrā „Dardedze”, Dzīvnieku patversmē „Dzīvnieku draugs”. Ar sabiedrības atbalstu, vairāki Brīvprātīgie iRoboti ir devušies palīgā arī daudzbērnu ģimenēm.

Gaidīsim Jūsu vēstuli!
Brīvprātīgie iRoboti

« Pēdējais Laboja: Decembris 28, 2011, 16:04:55 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #1 : Decembris 27, 2011, 20:32:27 »

Konkursa papildus noteikumi:

* Pirms vēstules rakstīšanas lūgums aprunāties ar cilvēku, kurš perspektīvā varētu iRobotu pieskatīt (pēc tīrīšanas beigām ir nepieciešams izbērt miskasti un pārbaudīt birstu stāvokli; un ja ir radušies neskaidrie jautājumi  — sazināties ar iRobot servisu) un saņemt viņa piekrišanu.  Vai ja vēlaties to kā pārsteigumu – esiet gatavi paši iRobotu pieskatīt. Vēstuli droši varat rakstīt arī par sevi – ja veicat kādus labus darbus priekš citiem un Jums ir vajadzīgs palīgs grīdu uzkopšanai.
* Konkursam iesūtītajā vēstulē norādītais vietas nosaukums, atrašanās vieta un apraksts tiks publicēts iRobot lietotāju forumā MansRobots.lv. Pārējā informācija ir nepieciešama, lai konkursa rīkotāji varētu pārliecināties, ka vēstulē minētais cilvēks tiešām gaida iRobotu.
* Iesūtītās vēstules tiks apkopotas un tās, kuras atbildīs iRobota iespējām un kurās būs pareizi norādīti visi lūgtie dati, tiks publicētas MansRobots.lv un piedalīsies balsojumā. Balsot varēs visi iRobot.lv reģistrēto robotu lietotāji, kā arī noteiktu sociālo tīklu dalībnieki.
* Balsotāji ar vēstulēm varēs iepazīties to iesūtīšanas secībā un nobalsot konkursa balsošanas laikā. Vēstules autors, kurš saņems visvairāk balsis kopā ar Brīvprātīgo iRobotu un iRobot.lv pārstāvjiem dosies uz savā vēstulē aprakstīto vietu, lai nodotu iRobotu jaunajiem saimniekiem.
* iRobot Roomba mājrobota modelis tiks precizēts atkarībā no vēstulē aprakstītajām telpām, kur iRobotam būs jāstrādā. Visi pieejamie mājrobotu modeļi aprakstīti irobot.lv: www.irobot.lv/?document_id=70.
* iRobotam ir nepieciešams 220 V elektrības pieslēgums iRobot baterijas uzlādēšanai, kas mēnesī patērē elektroenerģiju ~0,50 Ls apmērā.
* Vēstulē aprakstītās vietas saimnieki iegūs Brīvprātīgo iRobotu 2 gadu lietošanā un iRobot.lv šajā laikā veiks nepieciešamās servisa apkopes, kādas tiktu veiktas iRobota garantijas servisa ietvaros.
* Ja uzvarētājs nav norādījis korektu kontaktinformāciju un nevar tikt sameklēts 2 darba dienu laikā, vai ja rodas kāda cita situācija, kuras dēļ konkursa uzvarētājs nevar saņemt un/vai lietot iRobotu, to saņem nākamā atbalstītākā vēstule.
* Ja vairākas vēstules saņem vienādu visaugstāko balsu skaitu, Brīvprātīgā iRobota mājvietu no šīm vēstulēm izvēlas iRobot.lv administrācija.
* Iesūtot konkursa vēstuli, vēstules autors atļauj konkursa rīkotājiem šo darbu izmantot ar konkursu saistītajiem mērķiem, tai skaitā publicēt.
* Balsošanas kārtība tiks aprakstīta MansRobots.lv  (forums.mansrobots.lv). Atsevišķi notiks iRobot.lv lietotāju balsojums un noteiktu sociālo tīklu dalībnieku balsojums. Katra balsojuma rezultāti tiks atsevišķi apkopoti un pēc tam apvienoti attiecībā 60/40 (60% iRobot.lv lietotāju balsojums un 40% sociālo tīklu dalībnieku balsojums).
* Konkursa organizatoriem nepieciešamības gadījumā ir tiesības bez brīdinājuma mainīt konkursa noteikumus.
* Vietni iRobot.lv uztur un šo konkursu atbalsta Brīvprātīgo iRobotu kustības veidotājs — uzņēmums Terra Virtuala, SIA, reģistrācijas numurs LV40003559952.

Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #2 : Decembris 27, 2011, 22:15:12 »

Pirmā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Bērnu un jauniešu centrā Altona iRobots palīdzētu sakopt Estētikas skoliņas dzīvespriecīgo un rosīgo bērnu nodarbību telpas
Seko vēstule:

Sveiks, Mīļais brīvprātīgais iRobotiņ!
Mēs esam bērnu un jauniešu centrs Altona tepat Tev kaimiņos - Torņkalnā, Rīgā. Pie mums pulciņos ik dienas darbojas vairāk kā 1000 bērni. Darba dienu rītos Altonā strādā paši mazākie (3-5 gadi) - estētikas skoliņas audzēkņi un tieši viņi ir tie, kuriem būtu vislielākais prieks par Tavu darbošanos pie mums. Estētikas skoliņa izmanto 3 nodarbību telpas (aptuveni 70 kv.m.) ar paklājiem. Mākslas nodarbībās grīda piebirst ar visu iespējamo, jo mēs mācamies griezt, līmēt, veidot utt., izmantojot visdažādākos materiālus, kā arī spēļistabā un mūzikas klasē tiek izmantoti uzskates materiāli un putekļi sanesas neticami ātri, jo esam dikti kustīgi un tik pat dzīvespriecīgi kā Tu, iRobotiņ! Un vakarā šīs telpas izmanto lielākie audzēkņi. Tā kā Altona ir Rīgas Domes budžeta iestāde, un, ņemot vērā ekonomisko situāciju valstī, mēs nevaram atļauties apkopējas darbu pēc katras nodarbības.
IRobotiņ, Tu mums esi ļoti vajadzīgs. Par Tevi parūpēsies mūsu dežurante Dzidra – mūsu iestādes viena no kārtīgākajām un apzinīgajām darbiniecēm.
Cerot uz sadarbību,
sirsnībā
BJC Altona projektu vadītāja Kristīne

« Pēdējais Laboja: Decembris 28, 2011, 16:07:23 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #3 : Decembris 27, 2011, 22:16:15 »

Otrā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Yamaha mūzikas skolā Balvos, Balvu muižā iRobots palīdzētu sakopt mazuļu nodarbību telpas, par kurām rūpējas mazuļu audzinātāja

Seko vēstule:Mīļo robotiņ, tu ļoti esi gaidīts Balvos, Balvu muižā, kur savu mājvietu atradusi Yamaha mūzikas skola.
Mūsu nodarbību klasīte atrodas muižas ēkā, un jau otro gadu nodarbības apmeklē mazuļi, sākot no 6 mēnešu vecuma. Pašlaik ir divas nodarbību grupiņas \"Robis\" un \"Mazulis un mūzika\". Abās grupiņās kopā ir 20 mazuļi vecumā līdz 4 gadiņiem. Nodarbības notiek uz grīdas paklājiem, kuri pēc katras nodarbības reizes ļoti jātīra. To visu veic mūsu pasniedzēja. Un robotiņ, tu varētu būt viņas liels palīgs! Audzinātāja vairāk laika veltītu mazuļiem. Telpas platība ir apmēram 60 m2, tā ir telpa ar koka grīdu, un diviem lieliem paklājiem.
Ar iRobotiņu sadarbosies Mūsu pasniedzēja –Iluta

Savu mīļo mazuļu vārdā un arī sava mazdēla, kurš apmeklē šo skoliņu, vēstuli raksta Daina
« Pēdējais Laboja: Janvāris 03, 2012, 14:04:35 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #4 : Decembris 27, 2011, 22:18:14 »

Trešā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Kārļa Skalbes memoriālajā muzejā „Saulrieti”, Vecpiebalgā iRobots varētu slīdēt pa grīdām, kur  palikuši nojaušami dižgaru pēdu nospiedumi

Seko vēstule
:
Sveiciens iRobot radošajai komandai no  apsnigušajiem Vecpiebalgas muzejiem!iRobots ļoti noderētu Kārļa Skalbes memoriālajā muzejā „Saulrieti”, Vecpiebalgā.
Muzejā ir jābūt absolūtai tīrībai, jo:
1)   Tā ir publiska telpa (Telpu platība 260 m2), kurā ik dienas apgrozās ļoti daudz cilvēku
2)   Eksponātus bojā arī cilvēkam neredzami putekļi, bet eksponāti parasti ir nacionālas bagātības ar lielu kultūrvēsturisku nozīmi un nereti vienīgie eksemplāri, kas vairs nav atkārtojami.
3)   Mitra uzkopšana izmaina mikroklimatu, bet konstants mikroklimats ir viens no eksponātu saglabāšanas pamatnoteikumiem. Tādēļ iRobots ir labs risinājums, kas nemaina klimatu un nemitīgi seko tīrībai.
4)   iRobots būtu arī kā kaķīša aizvietotājs, jo kaķis nevar dzīvot muzejā.
5)   Piebaldzēni laiku laikos ir bijuši traki uz visādām neparastībām un vienmēr gribējuši ar kaut ko izcelties( piem. skolmeistars Matīss Kaudzīte atvedis uz Piebalgu pirmo velosipēdu un ar to mācījis braukt saviem skolēniem pa lielo klasi; brāļi Kaudzītes pirmie nomainījuši garos piebaldzēnu „kruņķa” svārkus pret eiropeiskiem, tātad īsiem.)
6)   Piebalgas muzeju apvienībā „Orisāre” ir 4 muzeji ( Rakstnieka Antona Austriņa „Kaikaši”, komponista Emīla Dārziņa „Jāņaskola”, rakstnieku un pedagogu brāļu Kaudzīšu ”Kalna Kaibēni”, latviešu pasakķēniņa un dzejnieka Kārļa Skalbes „Saulrieti” ar kopējo platību 1120.65 m2)
7)   Piebaldzēni nav skopi- iRobots varētu arī rūpēties par 4 muzejiem, ikdienā sastapties ar muzeja gariem, slīdēt pa grīdām, uz kuru baltajiem dēļiem  palikuši neredzami, bet nojaušami dižgaru pēdu nospiedumi.

Ilona
Piebalgas muzeju apvienības "Orisāre"
izglītojošā darba speciāliste

« Pēdējais Laboja: Janvāris 02, 2012, 18:31:56 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #5 : Decembris 27, 2011, 22:19:30 »

Ceturtā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

iRobots ir gaidīts palīgs Vidrižos, mājās, kurās saimnieko Ģirts un rūpējas par savu sievu, kura slimības dēļ nevar par sevi parūpēties

Seko vēstule:
LABDIEN!
I-robotiņš ir ļoti tiek gaidīts  Vidrižos, Līvānu tipa mājā. Mana sieva ir 1.grupas invalīde ar īpašu kopšanu, viņa nav spējīga par sevi  rūpēties, jo ir izteikti kustības traucējumi. Mūsmājās ir kaķis un suns, kuri arī atstāj spalvas. Mēs būtu ļoti pateicīgi par I-robotiņa viesošanos mūsu mājā. Tas man atvieglotu mājas soli uzkopšanai. Strādāju arī prīvātā firmā. Kopjamas ir 6 telpas-80m2

Ģirts
« Pēdējais Laboja: Janvāris 08, 2012, 19:25:40 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #6 : Decembris 27, 2011, 22:22:25 »

Piektā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Bērnu centrā "Brīnumpupa" mazi, mīļi un ziņkārīgi ķipari rada pamatīgu darba lauku iRobotam

Seko vēstule:
Labvakar Ziemassvētkos, iRobotiņ!

Tu esi ļoti, ļoti gaidīts pie mums bērnu centrā - "Brīnumpupā", Rīgā.
Mēs esam ļoti mazi, mīļi un ziņkārīgi ķipari, Tu  būtu vislabākais draugs ik dieniņu, jo mēs vēl mācāmies staigāt, runāt, rāpot un draudzēties, esam neveikli, bieži krīt krikumiņi, sīklietiņas un put ap mums sīkie puteklīši, ko neredzam. Tu varētu palīdzēt mums un mēs tik bieži neslimotu.
Telpas, kurās rotaļājamies, izglītojamies un dzīvojam ir piecas - divas guļamistabas, rotaļu istaba un virtuve, un protams, ir vēl podiņmācības telpa-vannasistaba.
Es esmu gan pedagogs, gan auklīte, gan mamma mazajiem ķipariem. Labprāt pieskatīšu, būšu ļoti priecīga par vienreizējo iespēju un cerams, ka iemācīšos komunicēt arī ar brīvprātīgo iRobotiņu.
Ar cieņu, Inese.
Paldies par šo iespēju!
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #7 : Decembris 28, 2011, 21:03:13 »

Sestā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Invalīdu un viņu draugu apvienībai "Apeirons" iRobots noderētu jo īpaši tādēļ, ka telpas piestaigājas ne tikai ar apaviem, bet arī ar ratiņkrēsliem.

Seko vēstule:
1. Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".
2. "Apeirons" ir organizācija, kas jau ilgu laiku ar ievērojamiem panākumiem darbojas Latvijā cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzības jomā. "Apeirons" kolektīvs ir īpaši draudzīgs un atsaucīgs. Šie cilvēki patiešām ir pelnījuši jaunu kolēģi!
3. Telpas ir 200 kvadrātmetrus plašas ar vairākām atsevišķām istabām. Grīda klāta ar laminātu. Cilvēki ar kājām bieži vien telpā ienes daudz netīrumu, taču, kā izrādās, ar ratiņkrēsliem telpas kļūst netīras vēl ātrāk. Tieši tādēļ brīvprātīgais iRobots šajās telpās būtu īpaši noderīgs.
4. Apvienība "Apeirons" teju katru dienu saņem pateicības par darbu, ko organizācija sniegusi. Lai arī šobrīd, salīdzinoši ar deviņdesmitajiem gadiem, cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies, "Apeirons" nedomā apstāties pie sasniegtā un veido aizvien jaunas iespējas sabiedrības integrācijai. Šī ir viena no pazīstamākajām, lielākajām un stabilākajām nevalstiskajām organizācijām valstī, taču tā nesaņem finansējumu no valsts, jo ir pietiekoši stipra, lai, nepieciešamības gadījumā, būtu opozīcijā birokrātiskā aparāta neizdarībām.
5. Maija varētu parūpēties par Brīvprātīgo
6. Tālis
« Pēdējais Laboja: Janvāris 05, 2012, 17:30:07 no brivpratigais » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #8 : Decembris 28, 2011, 21:04:19 »

Septītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Inčukalna mājās, kur rosās mīļā omīte, iRobots ir gaidīts palīgs, jo omītes kājas vairs nav tik ašas.

Seko vēstule:
1. Inčukalna novada mājās
2. Manai rosīgajai un dzīvespriecīgajai omītei un mūžam darbīgajiem vecākiem!
3. Mājai ir 3 istabas un virtuve. Telpas nav īpaši lielas, bet ir ļoti omulīgas. Grīdas sedz linoleja un lamināta pārklājums.
4. Visi mīl Paulīni - manu vienmēr rosīgo omīti, kura ārkārtīgi priecāsies par palīgu. Viņai ļoti patīk uzturēt kārtību mājās, bet jau kādu laiku tas sagādā grūtības. Manai omītei ļoti sāp kājas. Es gribu viņu pasaudzēt, bet negribu atņemt viņai prieku darīt ikdienas lietas. Omīte ļoti grib justies noderīga un viņai sāp sirds, ka vairs nespēj rosīties pa māju tik knaši un aši kā agrāk.
5. Jānis
6. Liene
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #9 : Decembris 29, 2011, 22:43:42 »

Astotā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvprātīgā iRobota palīdzība noderētu pirmajā labdarības veikaliņā "Ziedot.lv kiosks", kas tiks atklāts ar jauno gadu.

Seko vēstule:
Jaukais Brīvprātīgais iRobot!
Ļoti vēlamies tevi redzēt un ceram uz tavu palīdzību pirmajā labdarības veikaliņā "Ziedot.lv kiosks", kas jau ar jauno gadu tiks atklāts "Ziedot.lv" biroja pirmajā stāvā Rīgā, Kr.Barona ielā 59/61. Tā platība ir līdz 100kvm un katru dienu telpas jāapkopj, lai tās apmeklētājus sagaidītu tīras un patīkamas, bet kā jau iRobots zina, darbs pie uzkopšanas jāiegulda dikti liels un smags!

Labdarības veikaliņš "Ziedot.lv kiosks" ir brīnišķīga ideja, kas realizējusies dzīvē un jau izpelnījusies draugu un atbalstītāju atzinību. "Ziedot.lv kiosks" nodarbojas ar trīspusēju labdarību - kā pārdevējus algo bezdarbniekus, dod darbu un iespēju realizēt savus unikālos izstrādājumus sociāli jūtīgu grupu pārstāvjiem (invalīdiem, vientuļajiem vecākiem, jaunajām māmiņām, pensionāriem) un visi ienākumi no preču pārdošanas tiek novirzīti Ziedot.lv labdarības projektiem, kas sniedz palīdzību smagi slimiem bērniņiem, trūcīgiem sirmgalvjiem, izsalkušām ģimenēm un patversmēs mītošiem dzīvniekiem.
"Ziedot.lv kiosks" ir brīnišķīga vieta, kur iegādāties visskaistākās dāvanas paveicot labus darbus un, kas radīta, lai ziedošanas kultūru pavērstu citā līmenī!
Ziedot.lv komanda, kas ikdienā rūpējas un palīdz tik daudziem, ļoti novērtēs šādu palīdzību no Brīvprātīgā iRobota.
Apsolām iRobotu  "Ziedot.lv kiosks" telpās uzņemt cik vien labi iespējams, rūpēties, lai tas nepārpūlas, pieskatīt un novērtēt tā paveikto darbiņu!

Sīkāka informācija vai pozitīva lēmuma gadījumā sazinies ar Ilzi.

Paldies par jauko ideju un iespēju

Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #10 : Decembris 29, 2011, 22:44:46 »

Devītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

iRobots noderētu vientuļam studentam Filipam ar kaķi, kuram nav laika sakopt grīdu, jo ir gan jāstrādā, gan jāmācās tehnikumā un mūzikas skolā.


Seko vēstule:
Dzīvoklis Rīgā. Nu ļoti netīras istabas, kur dzīvo vientuļš Filips ar kaķi. Platība apmēram 50 kv.m. Korķu un flīžu grīdas. Pie Filipa nenāk draugi tāpēc, ka pastaigājot tur nelielu laiku, tavas baltās zeķes vairs nevarēs atmazgāt. Bet viņam nav laika slaucīt grīdu, viņam vajag mācīties tehnikumā un mūzikas skolā, un tajā pašā laikā strādāt
Par iRobotu rūpētos Filips

Antons

Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #11 : Janvāris 01, 2012, 20:48:38 »

Desmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos darbiniekiem ir ko nopūlēties, lai nodrošinātu ikdienas dzīvi patversmes iedzīvotājiem. iRobots varētu palīdzēt!

Seko vēstule:

Sveiki!
Manuprāt, brīvprātīgais i-robots noderētu Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos. Patversmes minkām ir iespēja staigāt pa dienu pa visu telpu, kas tiek pamatīgi apspalvota un sasmērēta, jo tiek izbērtas arī smiltiņas un apgāzti trauki.

Tāpat i-robots būtu gaidīts viesis mazo suņu un kucēnu blokā, jo tur barība un mazas avīžu skaidas lido pa gaisu. Darbiniekiem paiet milzum daudz laika, lai ieviestu kārtību. Šo laiku varētu izmantot citādi - vairāk pievērst uzmanību dzīvnieciņiem, kas alkst mīļuma.

Ja i-robots mums palīdzētu darbā, tad laimīgāki būtu gan patversmes iemītnieki, gan darbinieki, kā arī apmeklētāji, jo visu laiku valdītu tīrība.

Ar i-robotu priecātos sadarboties un pieskatīt es pati, Linda
« Pēdējais Laboja: Janvāris 02, 2012, 14:20:02 no brivpratigais » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #12 : Janvāris 03, 2012, 13:52:12 »

Vienpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvprātīgais iRobots noderētu ģimenei ar pieciem cilvēkiem, diviem suņiem un vienu kaķi.

Seko vēstule:

iRobots noderētu Rīga, mūsu mājās. Šeit Tevi sagaida ģimene ar pieciem cilvēkiem, diviem suņiem un vienu kaķi. Šeit Tevi sagaida liela māja ar daudz putekļiem.

Tīrāmā telpa ir liela istaba, skaista, ērta,10.8 metru liela. Viņai brīvprātīgais iRobots noderētu, jo istabā ir trīs slīpās sienas un tur ir grūti izsūknēt visus kaktus.

Par Tevi parūpētos Beatrise, viņa mācās skolā 11.a klasē.
Mans vārds ir Gundars
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #13 : Janvāris 03, 2012, 13:53:57 »

Divpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvprātīgais noderētu ģimenei, kurā aug žiperīgi dvīņu puikas, kuriem no dzimšanas ir astma un dažādas alerģijas.

Seko vēstule:

Labdien!

Brīvprātīgais iRobots ir gaidīts Vircavas pagastā, ģimenes mājās. Tā ir divstāvu divu ģimeņu dzīvojamā māja, kur vienā pusē mīt mūsu ģimene (Mamma, tētis un divi bērni). Mazākie ģimenē ir 1.5 gadu jaunie dvīņu puikas Teo un Leo. Cilvēku saimi papildina divi apzināti iegādāti suņi un viens Rīgas parkā atrasts pie soliņa piesiets suns. Saimi papildina arī kaķu pulciņš. Mājas daļa, kur mīt ģimene ir apmēram 200 kvadrātmetru liela.

Žiperīgajiem dvīņu puikām no dzimšanas ir astma un dažāda veida alerģijas. Astmas zāļu inhalatoru izmantošana tik mazu bērnu ārstēšanā prasa lielu laiku, tāpat laiku prasa regulāra telpu uzkopšana. Irobots palīdzētu izmantot laiku, kas iegūts, kad nevajag uzkopt telpas, mazuļu aprūpei. Sadarboties ar iRobotu būtu priecīgs ģimenes vecākais-tētis Artūrs, kurš šobrīd aktīvi meklē darbu, jo pagaidām mamma ir vienīgā pelnītāja.

Vēstules autors Edīte
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #14 : Janvāris 03, 2012, 14:18:15 »

Trīspadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Dienas centrā "Ābeļzieds", darbinieki un brīvprātīgie rūpējas par 60 gados veciem cilvēkiem, lai viņi sajustu patiesas rūpes. Ar iRobota palīdzību tas būtu mūsdienīgā un neparastā veidā.

Seko vēstule:Sirsnīgi sveicieni iRobotiņam no Dienas centra "Ābeļzieds", Pārdaugavā. Brīvprātīgo gadu (2011) aizvadījām ļoti ražīgi, īstenojām vairākas inovatīvas idejas, ļoti priecājamies, ka brīvprātības ideja turpina dzīvot un rosīties!

iRobots noderētu Rīgas Sociālā dienesta Dienas centrā pilngadīgām personām "Ābeļzieds" . Dienas centra apmeklētāji ir Rīgas seniori, cilvēki ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem. Centrā rosās arī brīvprātīgie jaunieši un citi. Galvenokārt centra apmeklētāji ir Pārdaugavas iedzīvotāji, kuri šeit nāk, lai kopīgi risinātu sociālās situācijas, iemācītos jaunas prasmes, attīstītu savus talantus, lietderīgi pavadītu brīvo laiku, neļautos skumjām un vientulībai.

Dienas centrs savu darbību drīzumā organizēs jaunās, plašākās telpās, kurās kopējā platība būs ap 1000 kvm. Pirmajā stāvā ir pieejama virtuve tējas, kafijas iemalkošanai (ēdināšanu DC nenodrošina), zāle līnijdejām, vingrošanai, semināriem un apmācībām; pielāgota terapeitiskās vingrošanas zāle; telpas gleznošanas nodarbībām un radošo rokdarbu organizēšanai; telpas valodu apmācībai; divas telpas datorprasmju apguvei; nūjotāju telpa un citas, kurās dienas laikā apmeklētājiem ir iespēja uzlabot savu un savu līdzcilvēku dzīvi.

DC apmeklē virs 60 cilvēkiem dienā, viņi piedalās dažādās aktivitātēs, lielākā daļa cilvēku ir gados veci vai pārvietojas ar grūtībām, līdz ar to ir sarežģīti uzturēt vēlamo tīrību un kārtību visās telpās. DC apmeklētājiem un darbiniekiem ir svarīgi redzēt un dažādos veidos sajust patiesas rūpes par gados veciem cilvēkiem un ar iRobota palīdzību tas būtu tik mūsdienīgā un neparastā veidā.

iRobotu pieskatītu DC sociālā darbiniece Sandra
Aicina DC vadītāja Ināra
Paldies! Ļoti ceram uz drīzu tikšanos!
« Pēdējais Laboja: Janvāris 05, 2012, 13:15:23 no draugs » Logged
Lapa: [1] 2 3
  Printēt  
 
Pārlēkt uz:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!