Reģistrēto iRobot.LV lietotāju forums — MansRobots.LV
Septembris 22, 2020, 03:35:45 *
Labdien! Reģistrētie lietotāji forumā ienāk ievadot savu lietotājvārdu šeit, vai iRobot.lv lapā.
Lietotājvārds un Parole:

Vēl neesat reģistrējušies?
Ziņas: Mūsu aktualitātes varat uzzināt arī Twitter.com/MansRobots
 
   Sarunas   Palīdzība Login Register  
Lapa: 1 [2] 3
  Printēt  
Autors Temats: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012  (Lasīts 67250 reizes)
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #15 : Janvāris 05, 2012, 14:54:31 »

Četrpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Mazmeita vēlas palīdzēt Opim un Vecmammai, kas visu mūžu čakli strādājuši, bet nu vairs nav tik stipri. Viņi būtu neizsakāmi laimīgi par iRobota ierašanos Saulkrastu mājās.

Seko vēstule:

Ir cilvēki, kuri vairs nav jauni, spēcīgi un kuriem mājas tīrīšana nav no vieglākajiem darbiem, tie ir mani vecvecāki, kuri man tik daudz palīdzējuši.

Manam opim ir pāri 70, mugura stīva, redze švaka, bet viņš vēl ir gatavs iet mežā un malku gādāt.. un pamēģiniet viņam to aizliegt! Kaut pašam pēc tam jāmokās muguras sāpēs, savukārt vecmamma rudenī 2 mēnešus nogulēja slimnīcā...ta vienā, ta otrā, jo ārsti nezināja, kas viņai par kaiti, tāpēc vienā reizē, kad tika izsaukta ātrā palīdzība, viņu aizveda uz "traumām" Sarkandaugavā (!) no kuras viņu, protams, izlika nakts melnumā ārā...diemžēl pēc visām zālēm un slimībām viņa knapi staigā....

Viņi vairāk par visu ir pelnījuši palīdzīgas rokas un ja tu, robotiņ, spētu paveikt mājas tīrīšanu viņu vietā, tu būtu zelts, jo tā gribas arī viņu labā darīt kaut ko, lai viņi beidzot varētu atpūsties, nevis visu mūzu strādāt...es zinu, ka viņi būtu neizsakāmi laimīgi par Tavu ierašanos Saulkrastos, viņu mājās. Viņiem ir 2-stāvīga māja, liela, platība virs 200kvm...kas pat man lieka ārprātīgi daudz, pietiek jau, ka savus 100kvm dabūju tīrīt ik pārdienas.

Par Tevi gādātu Jānis un Ausma, abi pensionāri
Ilona
« Pēdējais Laboja: Janvāris 05, 2012, 14:56:21 no brivpratigais » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #16 : Janvāris 05, 2012, 14:57:12 »

Piecpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Talsos Bērnu dārzā „Saulīte” mazie,  jautrie ķipari iRobotu uzņemtu draudzīgi un darbinieki jau ir gatavi sadarbībai

Seko vēstule:




Labdien, jautro iRobotiņ!

TEV RAKSTA UN SŪTA LIELUS SVEICIENUS NO TALSIEM, BĒRNUDĀRZA"SAULĪTE". UZZINOT PAR ŠĀDU IESPĒJU PIEDALĪTIES KONKURSĀ, MŪS VISUS IrOBOTIŅŠ UZRUNĀJA. MĒS ĻOTI VĒLĒTOS, KA IKDIENU MŪSU BĒRNIEM PADARĪTU JAUTRĀKU, SAKOPTĀKU, JO BĒRNIEM ĻOTI PATĪK RADOŠI STRĀDĀT, TRENĒT SAVUS MAZOS PIRKSTIŅUS, UN TAD TIK PĒC DARBIŅA ATLIEK AULĪTEI VISU NOVĀKT, BET JA TU BŪTU KOPĀ AR MUMS, TAD BŪTU GAN AUDZINĀTĀJĀM, GAN AUKLĪTEI VIEGLĀK. MŪSU BĒRNUDĀRZU APMEKLĒ BĒRNI NO 1,5-7 GADIEM. BĒRNUDĀRZĀ IR 6 GRUPIŅAS, APMĒRAM 70 kv.m KATRA. MĒS ESAM DRAUDZĪGI UN JA TU BŪSI KOPĀ AR MUMS, MĒS TEV NODROŠINĀSIM DRAUDZĪBU AR VISU VECUMU BĒRNIEM, NETICI, BRAUC CIEMOS! PAVISAM KOPĀ SANĀK 25 TELPAS. DAUDZ, BET CIK MĒS VISI BŪTU LAIMĪGI, PRIECĪGI, KA NESKATOTIES UZ IKDIENAS TĪRĪŠANAS DARBIEM, TU MŪSU BĒRNIEM ŠO VIDI PADARĪTU VĒL SPOŽĀKU, TĪRĀKU, DROŠĀKU. SAVĀ STARPĀ TAS ATKAL MŪS TIKAI APVIENOTU UZ MĒRĶI RŪPĒS PAR MŪSU MAZAJIEM ĶIPARIŅIEM!
AR TEVI NOTEIKTI BŪTU PRIECĪGA SADARBOTIES, TEVI PIESKATĪTU, APČUBINĀTU, LOLOTU IESTĀDES METODIĶE – EVA
MĒS ĻOTI, ĻOTI TEVI, iROBOTIŅ GAIDAM TALSOS BĒRNUDĀRZĀ "SAULĪTE"
AR CIEŅU UN VĒLMI SADARBOTIES - EVA
« Pēdējais Laboja: Janvāris 05, 2012, 16:14:35 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #17 : Janvāris 05, 2012, 14:58:56 »

Sešpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Pansionātā „Valmiera”, kurā mājas vietu mūža nogalei ir atraduši 50 veci, slimi, nevarīgi, vientuļi cilvēki, līdz šim par tīrību gādā tikai viena apkopēja.

Seko vēstule:

Sveiks, Brīvprātīgais iRobotiņ!

Tevi ļoti gaida Valmierā, VPP Pansionāta „Valmiera”, kurā mājas vietu mūža nogalei ir atraduši 50 veci, slimi, nevarīgi, vientuļi cilvēki. Daudzi no viņiem pārcietuši smagas slimības, kas laupījušas viņiem iespēju pašiem par sevi rūpēties, pārvietoties, kustēties.

Pie mums pansionātā noris rehabilitācijas process un tiek sperti pirmie soļi pretī neatkarībai. Daudzos gadījumos cilvēki pie mums tiek atvesti nekustīgi, nespēcīgi, ar diezgan bēdīgām prognozēm, bet pēc laika un lielā ieguldītā darba var piecelties un nostāties uz savām kājām.

Pirmie soļi pēc smagas slimības prasa nopietnu darbu un piepūli. Tas ir kā no jauna sākt staigāt, ja gultā ir pavadīts vairāk kā mēnesis. Tāpēc ir ļoti svarīgi sajust zem kājām drošu, tīru pamatu. Pirmās mācības visbiežāk notiek basām kājām, zeķītēs. Ir ļoti patīkami veikt nodarbības tad, ja visapkārt valda tīrība. Arī tiem cilvēkiem, kuri pārvietojās ratiņkrēslos ir svarīgi, lai grīda būtu vienmēr tīra, jo ar rokām jāvada ratiņkrēsls.

Par tīrību pansionātā rūpējās apkopēja, kas ir viena uz diviem ēkas stāviem, kurai ir ļoti, ļoti daudz darba. Vēlos kaut nedaudz atvieglot viņas darbu, tāpēc būtu ļoti priecīga, ja arī mūsu iestādē būtu tāds maziņš „burvis” un brīnišķīgs palīgs kā iRobots.

Pansionāts, protams, nav mājas, bet mēs iestādes darbinieki ļoti cenšamies, lai varētu dažādot mūsu pansionātā dzīvojošo veco cilvēku dzīvi. Es domāju, ka iRobots būtu viņiem lielisks laika kavēklis, kaut kas jauns un neredzēts.

Telpās grīdas mums ir klātas ar linoleju, pirmā stāvā uz grīdas ir lamināts. Pansionāta otrā stāvā mums ir mīkstais grīdas segums, kuru ir ļoti rūpīgi jākopj. Pansionāta tīrāmā plātība ir apmērām 500 m2.

Mēs atrodamies Valmierā Kauguru ielā
Ar iRobotu ikdienā darbosies mūsu pansionāta apkopēja Benita.
Vēstuli Jums raksta sociālā darbiniece Olga
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #18 : Janvāris 05, 2012, 15:03:53 »

Septiņpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

iRobotu aicina jauni draugi - divi divkājaini un divi uz četrām kājām, no kuriem viens ir īpaši prasmīgs birdināt mazas, baltas, asas spalvas, gluži kā lapas rudenī.

Seko vēstule:

Sveiki! 
It īpaši iRobots ir gaidīts Carnikavas novadā, mūsu mājās.
Tavi jaunie draugi kopā būs četri, divi no viņiem staigā uz divām, bet otri divi uz četrām kājām. Telpas, kurās dzīvo visi šie interesantie iedzīvotāji nav ļoti lielas, lielākā telpa ir virtuve ( 25 m2 ). Tad ir maziņš koridoriņš un istaba ( 18 m2). Visās telpās uz grīdas ir lamināts.

Pie vainas kāpēc tieši šai vietai ļoti nederētu iRobots ir viens no četrkājainiem draugiem. Viņa vārds ir Amītis un tas ir amerikāņu buldoga šķirnes suns, kuram ir ļoti daudz mazas, baltas, asas spalvas, kuras birst kā lapas rudenī. Tās ir visur!

Sadarbošanos ar iRobotu un pieskatīšanu es uzticētu Jānim, jo ar tehniku viņš ir uz TU.
Paldies, ka mani uzklausījāt Smiley
Laura
« Pēdējais Laboja: Janvāris 05, 2012, 15:10:45 no brivpratigais » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #19 : Janvāris 05, 2012, 15:12:38 »

Astoņpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Astoņgadīgā Nikola kopā ar trusi Žiperi cenšas uzturēt kārtībā māju, kamēr mamma ir tālu prom no mājām un arī vecmamma pārnāk tikai vakarā.

Seko vēstule:

I-Robotiņ, tu esi ļoti vajadzīgs man, Nikolai, Alūksnes novadā. Man ir tikai 8 gadi, bet es pati rūpējos par savu istabu, pēc mantu savākšanas gan vairs neatliek spēks grīdai... Bet tā vienmēr tik ātri piegružojas... Un trusis Žiperis arī pēc sevis nekad neko nesavāc...

Mammai ir jāstrādā tālu prom no mājām, vecmamma Pūka strādā skolā līdz vakaram, bet māja pati nezin kāpēc nekārtojas...(bet sajaucas gan pati!) Reizēm Pūka ātri pārslauka grīdas, bet mana istaba paliek, jo tur ir paklājs, un tam vajag daudz laika.

Vai Tu negribētu ar mani draudzēties un man drusku arī palīdzēt? Tev te patiks, man ir daudz zvēriņu arī un garlaicīgi nebūs! Tu varēsi dzīvot pie manis, bet Pūka tevi iztīrīs.

Vēstules autore-Nikola un palīdzēja mamma Irita
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #20 : Janvāris 05, 2012, 15:14:11 »

Deviņpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Labdarības projekta "MĀJAS" organizatori Brīvprātīgo aicina palīdzēt 19 gadus jaunajai, vientuļajai māmiņai Sintijai

Seko vēstule:

iRobot, Tu būsi ļoti gaidīts un labs palīgs Juglā, Brīvības gatvē, pie 19 gadus vecās vientuļās māmiņas Sintijas.
Sintija īrē vienistabas dzīvokli, kurš ir aptuveni 20 kvadrātmetru plašs.

Sintijai ļoti noderētu iRobota palīdzība, jo viņa ir aizņemta ar mazā dēliņa auklēšanu, un putekļusūcēja viņai nav, tāpēc iztiek ar slotu, taču iRobots varētu būt daudz efektīvāks palīgs.

Sintija, kā jau minējām, ir vientuļā māmiņa, kura pavisam nesen ir nokārtojusi trūcīgā statusu, un diemžēl naudiņa neatliek dzīvokļa labiekārtošanai.

Meiteni piesaka labdarības projekta "MĀJAS" organizatori, jo saprotam, ka šī varētu būt laba palīdzība.

Sanita
« Pēdējais Laboja: Janvāris 05, 2012, 15:29:33 no brivpratigais » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #21 : Janvāris 05, 2012, 15:23:36 »

Divdesmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Krīzes centrā "Māras centrs", kur ik dienas uzturas  50 cilvēki – sievietes un bērni, iRobots ļautu cilvēkiem vēl vairāk būt kopā ar cilvēkiem, nevis ar smiltīm un putekļiem.

Seko vēstule:

Robotiņš tiek ļoti gaidīts vienā no lielākajiem Latvijas krīzes centriem - biedrības "Latvijas Samariešu apvienība" Krīzes centrā bērniem un sievietēm "Māras centrs", Rīgā.

Krīzes centrā ik dienas uzturas  50 cilvēki, reizēm pat vairāk, lieli un mazi- gan bērni, gan māmiņas ar bērniem, kuri uz laiku krīzes centru sauc par mājām.

"Māras centra" kopējā platība ir ap 800 kvadrātmetru, un ir ļoti svarīgi, lai katrs stūrītis- dzīvojamās telpas, atpūtas telpas, kabineti, būtu tīri.

Robotiņš mums ļoti noderētu, atvieglotu ikdienas darbus, kas nav mazums, un ļautu cilvēkiem vēl vairāk būt kopā ar cilvēkiem, nevis ar smiltīm un putekļiem.

Par Robotiņu "Māras centrā" parūpēsies saimniecības pārzinis Edmunds.

Gita
"Māras centrs" vadītāja
« Pēdējais Laboja: Janvāris 05, 2012, 17:29:17 no brivpratigais » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #22 : Janvāris 05, 2012, 20:39:36 »

Divdesmit pirmā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Rēzeknes novadā, kādā ciemā saimnieko pāris gados, kas pārdzīvojuši virkni nopietnu slimību, uztur lielu saimniecību, un palīdz arī citiem zemniekiem ar konsultācijām.

Seko vēstule:

Vieta, kurā iRobots ir ļoti gaidīts ir Rēzeknes novadā Maltā. Ciemā, kurā kādā saimniecībā dzīvo un saimnieko pāris gados - Aleksandra un Alberts. Neskatoties uz solīdo vecumu (abiem ir virs 70) viņi tikai un vienīgi pašu spēkiem uztur lielu saimniecību (kam nesen piešķirts bioloģiskās saimniecības statuss) - augļu dārzu, laukus, rukšus, govis un teļus u.c. mājlopus. Papildus tam saimniece aktīvi darbojas, palīdzot citiem rajona zemniekiem, sniedz konsultācijas lauksaimniecības un lopkopības jautājumos.

Abi sirmgalvji ir pārdzīvojuši virkni nopietnu slimību, kuru priekšā lielākajai daļai cilvēku noslaistos rokas, taču viņi nepadodas, un turpina strādāt. Saimniece ilgu laiku cīnījusies ar tik nopietnu slimību kā vēzis.

Gan saimniecība, gan dzīvojamā platība ir ļoti liela, tāpēc iRobots ļoti atvieglotu mājas soli, un saimniecei atliktu laiks atpūtai vai savam hobijam - krustvārdu mīklām.

Cilvēks, kurš būtu priecīgs pieskatīt iRobotu vienlaicīgi ir arī vēstules autors:
Marta, politikas zinātnes studente
« Pēdējais Laboja: Janvāris 05, 2012, 20:42:29 no brivpratigais » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #23 : Janvāris 05, 2012, 20:50:03 »

Divdesmit otrā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Četru bērnu un divu putniņu māmiņa Santa labprāt nomainītu slotu pret grāmatu

Seko vēstule:


Sveiks, I-robot!
Ja pievienosies mūsu pulkam, tavi jaunie draugi būs rosīga ģimene:
 Smiley Mamma - strādā lai rīdziniekiem katru dienu būtu pieejami svaigi ekoprodukti,
 Smiley Lielā Māsa - ķīniešu valodas apguvēja un zīmētāja,
 Smiley Mazā Māsa - zirdziņu un visu pūkainīšu mīļotāja,
 Smiley Lielais brālis ar īpašām vajadzībām - rosīgs ēst gatavošanas speciālists un
 Smiley mazais brālis - atbildīgs un rūpīgs izgudrotājs.
 Smiley Smiley Un divi dzelteni čiepstētāji, kam patīk šūpoles un banāni.

Tava mājvieta būtu Rīgas rajona Krimuldas pagastā,  nelielā 50 m2 2-istabu dzīvoklī, bez īpašiem kāpumiem un stāvumiem.

Mammai ļoti noderētu Brīdis Brīvs, lai slotu nomainītu pret grāmatu Smiley
Mamma Santa arī pieskatītu jauno iemītnieku
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #24 : Janvāris 06, 2012, 13:20:06 »

Divdesmit trešā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Zandas mājā iRobots būtu nepieciešams, lai saimniekiem pašiem nebūtu ilgi un dikti jātīra istabas.

Seko vēstule:

Viesīte Smilšu ielā 31-4!  Nesapratu! Es dzīvoju 2 istabu dzīvoklī lielā istaba ir liela, mazā istaba ir maza! Manā mājā iRobots būtu nepieciešams, lai mums pašiem nebūtu ilgi un dikti jātīra istabas!

Zanda
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #25 : Janvāris 06, 2012, 13:26:41 »

Divdesmit ceturtā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Ķekavas novada bērnudārzam „Zvaigznītes” iRobots nāktu palīgā mīļajām audzinātājām un auklītēm, no kurām Ingas meitiņa bez atvadu bučas neatvadās.

Seko vēstule:

Brīvprātīgais iRobots noderētu bērnu dārzam "Zvaigznīte" Valdlaučos, Ķekavas novadā, grupiņai "Podziņas". Grupiņā mācību un rotaļu telpa ir apm. 60 kvm. un bērnu guļamistaba apm. 35 kv.m.

Bērnu dārzs ir vieta, kur no agra rīta līdz vēlam vakaram pavada laiku mūsu nākotne - bērni un viņu labie eņģeļi - audzinātājas un auklītes, kas dāvā savu mīlestību, zināšanas un uzmanību. Šo dārziņu apmeklē mana jaunākā meita, kas bez atvadu bučas audzinātājai un auklītei uz mājām neiet.

Audzinātāja Anita no grupiņas  "Podziņas" varētu sadarboties ar iRobotiņu.

vēstules autore Inga
« Pēdējais Laboja: Janvāris 06, 2012, 13:29:57 no brivpratigais » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #26 : Janvāris 06, 2012, 13:47:30 »

Divdesmit piektā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

"Piešķirsim Sandrai „ORDENI”, kas šajā gadījumā būtu neliels, dūcošs, izpalīdzīgs „ordenis” – iRobots".

Seko vēstule:

Labdien!

Es sākšu ar devīzi – Piešķirsim Sandrai „ORDENI”, kas šajā gadījumā būtu neliels, dūcošs, izpalīdzīgs „ordenis” – iRobots.

Cik bieži Rīgas ielās Jūs redzat izsalkušus, slimus kaķus, kuriem nav savu māju? Ko dariet Jūs? Laikam jau to pašu, ko es - paeju garām, nodomājot – „nabadziņš” ... Ejam tālāk savās dienas gaitās, pēc brīža veikalā vai kur citur aizmirstot par redzēto līdz kādai nākamajai reizei. Tie esam mēs – vairākums, taču ir īpaši cilvēki, kuri, neprasot ziedojumus un palīdzību, „nespēlējot” uz jūtām, nevar paiet garām šīm izmisušajām dvēselītēm, bet piedāvā savas mājas kā pagaidu mitekli, lai varētu kaķus apkopt, ārstēt, pabarot un sameklēt savas mājas – tās īstās un vienīgās. Viens no šādiem īpašiem cilvēkiem ir Sandra.
Uzzinot par šo piedāvāto iespēju iegūt mājās „palīgu”, esmu pārliecināta, ka Sandrai iRobots ļoti būtu nepieciešams viņas dzīvoklī Rīgā, kur tiek sniegtas pagaidu mājas ielas un citu cilvēku pamestiem vai izmestiem kaķiem. Dzīvoklī kaķi tiek ārstēti, sakopti, uzbaroti un tiem tiek meklētas jaunas mājas ar apzinīgiem saimniekiem (pēc tam uzturot kontaktus, vai ar kaķiem viss ir kārtībā, un palīdzot ar padomiem). Vairāku gadu garumā mājas ir atrastas vairāk kā 60 kaķiem. Pašlaik mājās ir 12 kaķi, bet dažkārt to skaits ir sasniedzis arī 20, līdz ar to spalvu un smilšu apjoms (9 kaķu tualetes) mājās ir ievērojams. iRobots būtu ideāls palīgs, jo fiziski Sandrai neatliek vairs laika katru vakaru tīrīt grīdas un arī kaķiem iRobots nerada stresu un viņi no tā nebaidās kā no lielajiem un skaļajiem putekļusūcējiem.
Platība „palīga” darbībai būtu ap 200 m2, „izbaudot” dēļu, parketa un flīžu grīdas.
Atbildīgā persona būtu Sandra pati.

Ļoti ceru, ka Sandrai veiksies šajā balsojumā, jo šī ir vienīgā, reālā palīdzība no manas puses un jāsaka, ka – diemžēl ... Lūdzu, pielieciet arī pārējie kādu mazu daļiņu no sevis un nobalsojiet vienu reizi, lai Sandrai un viņas četrkājainajiem murrātājiem sagādātu nelielu, bet patīkamu pārsteigumu Jaunajā gadā. Un tad jau paši arī būsim priecīgāki un laimīgāki ...
 
Anete
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #27 : Janvāris 06, 2012, 13:51:16 »

Divdesmit sestā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Ogres Ģimenes atbalsta dienas centrā (kuru 800 reizes mēnesī apmeklē bērni vecumā no 5-18 gadiem) ČAKLĪTIS varētu atbrīvot audzinātājas no papildus darba - skraidīšanas ar slotām.

Seko vēstule:




Labdien, Robotiņ "Čaklīti”!

Mēs no Ogres Ģimenes atbalsta dienas centra sūtam tev mīļus sveicienus, jo arī mums tu ļoti noderētu. Mēs atrodamies divos centros Ogrē. Meža prospekts 9, audzinātāja Inga un Grīvas prospekts 4a, audzinātāja Skaidrīte, kuras ir ar mieru pieskatīt tevi, robotiņ, Čaklīti!

Mūsu centriņi ir lieli, katrs pa 100 kvadrātmetriem. Mēs bērni un jaunieši ļoti mīlam šos centriņus un katru mēnesi  apmēram 800 reizes apmeklējam vecumā no 5-18 gadiem. Mēs jauki pavadām laiku ar audzinātājām, iemācamies  jaukas lietiņas ar ko varam iepriecināt ne tikai paši sevi, bet arī savus tuviniekus.

Ja mums laimēsies, tad mēs arī tevi Čaklīti iepriecināsim! Mēs būsim laimīgi tevi redzēt, jo mēs - bērni esam daudz un telpas pienēsājam ar smiltīm un netīrumiem. Audzinātājas bieži skraida ar slotām saslaukot telpas, bet ja tu būsi -Čaklīti, tad audzinātājas vairāk uzmanības veltīs mums, bērniem, un mums centriņā būs jauns draugs robotiņš Čaklītis, kas rūpēsies par mūsu tīrību, un mums tas tā patiktu!!!

Bērniem un jauniešiem pievienojos arī es vadītāja Gunda
Labu dienu jums vēlot- UZREDZĒŠANOS!

Laimīgu Jums Jauno gadu!

Ar cieņu,
Gunda
Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja
« Pēdējais Laboja: Janvāris 09, 2012, 10:29:00 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #28 : Janvāris 06, 2012, 17:16:17 »

Divdesmit septītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Alsviķu Profesionālajā skolas darbinieki ir tā noilgojušies pēc iRobota palīdzības, ka vēstules atsūtījuši vairāki no viņiem. Galvenais Brīvprātīgā darba lauks būtu skolas dienesta viesnīca, kur vairākās istabiņās dzīvo audzēkņi, kas pārvietojas ratiņkrēslos.

Seko Anitas vēstule:




Labdien! Kāda jauka ideja!

iRobotiņš būtu bezgala jauks palīgs Alsviķu Profesionālās skolas dienesta viesnīcā, adrese - Alsviķi, Alsviķu pagasts, Alūksnes novads.

Kāpēc? Tāpēc, ka vairākās istabiņās dzīvo audzēkņi, kuri pārvietojas ratiņkrēslos, pie kam, šie audzēkņi, piemēram, Taņa, Jana, Raitis, Aleksandrs, Jānis, Madara, Sanita ir arī ļoti apzinīgi audzēkņi - gan labi mācās, apgūstot profesiju, gan darbojas pašdarbībā, ir jauki, sirsnīgi cilvēki. Tā kā istabiņas mūsu skolas dienesta viesnīcā uzkopj paši audzēkņi, tad Tu , ROBOTIŅ, būtu ļoti jauks draugs visiem šiem audzēkņiem. Uzkopjamās telpas tiek uzturētas labā kārtībā, istabiņās ir linoleja grīdas segums, tajās atrodas gultas, galds, ratiņkrēsli, naktsskapīši. Tavs palīgs, ROBOTIŅ, būtu Daiga, dienesta viesnīcas vadītāja.

Esmu tevi, ROBOTIŅ, redzējusi darbā, jo arī manas meitas ģimenes mājā Tu čakli strādā. Cerot uz atsaucību un sadarbību – Anita (ceru, ka Tu piezvanīsi)

Seko Daces vēstule:

Sveiks, Robotiņ!

Mēs Tevi ļoti gaidītu Alsviķu Profesionālajā skolā! Skolā mācās 140 audzēkņi ar īpašām vajadzībām: dzirdes traucējumiem, fiziskās attīstības traucējumiem, garīgās attīstības traucējumiem.
Audzēkņi skolā apgūst ne tikai profesiju, bet piedalās arī dažādās ārpusstundu aktivitātēs: dzied, dejo, spēlē teātri. Pulciņos audzēkņi gatavo priekšnesumus svētkiem, kā arī dažādiem novada un valsts pasākumiem. Skolā mācās audzēkņi ar īpašām vajadzībām, tāpēc priekšnesumu sagatavošanas laiks un ieguldītais darbs ir uz pusi lielāks kā parastajās skolās. Tiek organizēti arī koncerti un tematiskie pasākumi. Tas viss notiek aktu zālē, kura ir 162 m2 liela, ar parketa grīdu. Tā kā mums ir vairāki pulciņi, tad katru dienu notiek mēģinājumi, bet katru ceturtdienu arī izklaides vai tematiskais pasākums. Pie tik liela noslogojuma zāle ātri kļūst netīrā – smilšaina un piegružota. Tu būtu liels palīgs mūsu apkopējai, kura tīra ne tikai zāli, bet arī citas telpas.
Mēs visi būsim tavi draugi, bet galveno atbildību par Tevi esmu gatava uzņemties es, direktores vietniece sociālās rehabilitācijas darbā
Dace
Ar nepacietību gaidīšu Tavu zvanu

Seko Indras  vēstule:

Labdien! Strādāju Alsviķu Profesionālajā skolā par skolotāju. Skolā  mācās audzēkņi ar īpašām vajadzībām. Telpas ir ļoti lielas un būtu liela  nepieciešamība pēc ierīces, kura pati tīrītu. Šāds robots ir manai  draudzenei, kura dzīvo Īrijā un kurai esmu ieteikusi šādu robotu  nopirkt. Tas strādā nevainojami. Gribētos, lai mūsu skolā arī tāds būtu. Skolā ir atbildīgs personāls, kurš to uzraudzītu.

Ar cieņu!
Indra
Alsviķu Profesionālās skolas skolotāja

Seko Inas  vēstule:

Labdien!
Alsviķu Profesionālai skolai ļoti noderētu iRobots.  Mūsu skolā mācās audzēkņi ar īpašām vajadzībām, kuriem ir arī kustību traucējumi un arī vairāki audzēkņi ir ratiņkrēslā.   Mēs visi būtu ļoti priecīgi ja tu, iRobotiņ, nokļūtu pie mums.  Mums ir dienesta viesnīca, kur dzīvo audzēkņi.  Savas istabas jaunieši kopj paši, bet ar tavu palīdzību tas viņiem būtu izdarāms daudz vieglāk. Telpu ir ļoti daudz.  Ja tu būtu pie mums, tas atvieglotu ļoti darbu dienesta viesnīcas vadītājai.  Kā tavs palīgs būtu dienesta viesnīcas vadītāja Daiga
Alsviķu Profesionālās skolas
vecākā medicīnas māsa-Ina
« Pēdējais Laboja: Janvāris 09, 2012, 10:33:09 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #29 : Janvāris 06, 2012, 17:42:24 »

Divdesmit astotā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvās Māras skolā, kur cilvēki rūpējas par bērnu izglītošanu latviskā garā – ikdienas brīvprātīgajiem palīgā varētu nākt Brīvprātīgais iRobots.

Seko vēstule:

Manā skatījumā Brīvprātīgo palīgu-robotiņu ir pelnījuši Brīvās Māras skolas audzēkņi un skolotāji. Šie cilvēki rūpējas par mūsu bērnu izglītošanu latviskā garā un tradīcijās - kas ir neatsverams ieguldījums Latvijas nākotnē.

Ikdienā skolas darbā palīdz brīvprātīgie -māmiņas un vienkārši cilvēki ar atvērtām un nesavtīgam sirdīm-skola darbojas no ziedojumiem, kopīgi strādājot skolotājiem un bērnu vecākiem, skoliņa tiek remontēta, uzlabota.

Kā topošā skolas skolnieciņa mamma vēlos palīdzēt ar savu ieguldījumu-pastāstīt par skoliņu citiem, popularizēt skolas ideju - par dabisku un latvisku sakārtotu vidi.

Skoliņa atrodas Rīgā, Bišumuižā, blakus 10.tramvaja galapunktam. www.marasskola.lv

Tīrāmā platība varētu būt ap 60 m2. Divas saimes istabas un priekštelpa. Robotiņa draugs un pieskatītājs varētu būt skolotāja LINDA.

ar cieņu,
Kristīne
« Pēdējais Laboja: Janvāris 06, 2012, 17:44:43 no brivpratigais » Logged
Lapa: 1 [2] 3
  Printēt  
 
Pārlēkt uz:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!