Reģistrēto iRobot.LV lietotāju forums — MansRobots.LV

Konkursi => Brīvprātīgo iRobotu Konkursi => Tematu aizsāka: draugs iekš--=== Jūnijs 14, 2011, 22:20:01Virsraksts: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu? 2011. gada jūnijs
Raksts no: draugs iekš--=== Jūnijs 14, 2011, 22:20:01
Ziedo mirkli – nobalso, kuri cilvēki ir pelnījuši Brīvprātīgo iRobotu!
Vēstuļu iesūtīšana Brīvprātīgā iRobota konkursam ir beigusies un sākusies balsošana par to, kurā vietā vēl viens Brīvprātīgais iRobots turpmāk palīdzēs uzkopt grīdas.

(http://www.mansrobots.lv/images/5_irobot_bilde_420x200px2.jpg)

Konkursā iesūtītas 13 sirsnīgas un daudzpusīgas vēstules, kas tagad piedalās balsošanā no 15.jūnija līdz 21.jūnijam.
Iepazīties ar visām konkursā iesūtītajām vēstulēm variet šeit (http://forums.mansrobots.lv/index.php/topic,134.msg472.html#msg472).
Izlasi, izvēlies, nobalso – kuriem labajiem cilvēkiem sūtīt iRobotu! Jo Tu esi Labs! :)

Brīvprātīgā iRobota jauno mājvietu nosaka balsojums. Šajā lapā redzamais iRobot.lv reģistrēto lietotāju balsojums tiks apvienots ar Draugiem.lv un Twitter sociālo tīklu dalībnieku balsojumu. Abu balsojumu rezultāti tiks atsevišķi apkopoti un pēc tam apvienoti attiecībā 60/40 (60% iRobot.lv lietotāju balsojums un 40% sociālo tīklu dalībnieku balsojums). Rezultāti tiks paziņoti.Virsraksts: Re: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu? 2011. gada jūnijs
Raksts no: draugs iekš--=== Jūnijs 23, 2011, 01:39:00
Noslēgusies Brīvprātīgā iRobota konkursa balsošana un iRoboti putekļsūcēji uzsāks darbu Kurzemē: Sociālās aprūpes centrā «Veģi» un Vidzemē: Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centrā.

Balsošanā vislielāko atbalstu saņēma Sociālās aprūpes centrs «Veģi», kur dzīvo 166 jauni cilvēki ar smagiem garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem, no tiem 26 ir bērni un 140 jaunieši. Veģos Brīvprātīgais iRobots aicināts palīdzēt tīrīt telpas, kā arī būt piemērs mūsdienu progresīvajām tehnoloģijām bērniem, kuri mācās skolā. Brīvprātīgais iRobots ļoti priecājas arī par to, ka varēs atvieglot aprūpētāju darbu un aprūpētājas varēs vairāk laika veltīt bērnu vešanai pastaigā ārā, kā arī padarboties ar viņiem dažādos rokdarbos.

iRobot novērtēja arī to, ka vislielāko atbalstu no sociālo tīklu dalībniekiem guva Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra pirmsskolas izglītības grupiņu iesūtītā vēstule (kopsummā balsošanā otrā vieta), kuru atbalstītāja valmierieši arī portālā valmiera24.lv (http://www.valmiera24.lv/zinas/48/90030). Un tā iRoboti nolēma atsaukties arī uz šo aicinājumu un turpmāk Brīvprātīgais iRobots strādās arī Valmierā.

Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra pirmsskolas izglītības grupiņās bērni pavada visu nedēļu, mācoties sadzirdēt un sazināties ar apkārtējo pasauli. Grupiņas šobrīd apmeklē 16 bērniņi ar dzirdes traucējumiem no visas Latvijas  vecumā no 3 līdz 7 gadiem. Centra darbinieki un iemītnieki priekpilni gaida palīgu, jo vēlas, lai auklītēm paliktu vairāk laika samīļot katru bērnu, kopā spēlēties, lasīt pasakas un radīt patiesi mājīgu atmosfēru.

Noslēgumā iRobot atgādina, ka Brīvprātīgā iRobota balsojumu starplaikos vēstuļu iesūtīšana par to, kurā vietā būtu nepieciešams brīvprātīgais iRobots turpinās. Jaunas vēstules un pieteikumus varat sūtīt jau šodien. Balsotāji ar vēstulēm varēs iepazīties to iesūtīšanas secībā un nobalsot nākošās balsošanas laikā. Vairāk informācijas mansrobots.lv (http://www.mansrobots.lv/).

Skaistajos Saulgriežu svētkos iRobot novēl ikvienam gaišas domas, līksmu sirdi, labus darbus, kā arī ticību labajam!


Virsraksts: Re: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu? 2011. gada jūnijs
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Augusts 08, 2011, 17:06:09
Brīvprātīgais iRobots Sociālās aprūpes centrā "Veģi"

Brīvprātīgais iRobots SAC jeb Bērnu pansionātā „Veģi” jau nostrādājis pirmo mēnesi un ir parādījis, ka var būt ļoti noderīgs un palīdzēt uzlabot telpu tīrības kvalitāti. Veģos iRobota pienākumos ietilpst uzkopt gan administrācijas telpas, gan koridori, aktu zāli, sporta telpas u.c..

(http://www.mansrobots.lv/images/bilde_vegi.jpg)

„Veģi” vadītāja novērtē, ka ir lietderīgi pasekot dzīves sniegtajām iespējām, kuras patiešām nemaz nav tik maz, un piedalīties dažādos projektos un konkursos, kas līdz šim jau ir palīdzējuši ‘Veģiem” gan renovēt telpas, gan piesaistīt nepieciešamos materiāltehniskos resursus, gluži kā šajā gadījumā, kad palīgā nācis brīvprātīgais iRobots.


Virsraksts: Re: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu? 2011. gada jūnijs
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Septembris 05, 2011, 16:46:36
Brīvprātīgais iRobots Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centrā

Uz mācību gada sākumu iRobots ir uzsācis darbu Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centrā.

(http://www.mansrobots.lv/images/valmiera2.jpg)

Valmierā iRobotu sagaidīja krietns pulciņš darbinieku, kuri ar interesi iepazinās ar jauno kolēģi un palīgu. Arī paši darbinieki izskatījās vasaras saules un prieka pilni, gaidot bērnus, lai uzsāktu jauno mācību gadu. Internātskolā šis gads nesis daudz prieka, tostarp ir notikusi telpu renovācija, kas dod jaunus spēkus mīlestības darbam. iRobot novēl, lai Brīvprātīgais iRobots palīdz uzturēt vidi tīru un harmonisku!


Virsraksts: Re: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu? 2011. gada jūnijs
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Septembris 05, 2011, 16:47:44
Jauno mācību gadu uzsākot talkā nāk vēl divi Brīvprātīgie iRoboti – Ezeres bērnu dārzā un Talsu dvīnīšu – trīnīšu ģimenes mājās.

2011.gada jūnijā, apkopojot Brīvprātīgā iRobota konkursa balsojuma rezultātus, Brīvprātīgie nolēma atsaukties arī uz uzaicinājumiem vēstulēs, kas ieguva 3. un 4.vietu balsojumā. Tātad, brīvprātīgo iRobotu kustību paplašina vēl divi iRoboti, kuri turpmāk strādās:

* Saldus novada Ezeres vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādē
* Talsu dvīnīšu – trīnīšu ģimenes mājās


Virsraksts: Re: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu? 2011. gada jūnijs
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Septembris 05, 2011, 16:48:29
Brīvprātīgais iRobots Saldus novada Ezeres vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādē

Brīvprātīgā iRobota konkursam Raina bija iesūtījusi radošu un iedvesmojošu vēstuli – stāstu pēc kura varēja nojaust kā klājas Latvijas bērnu dārzam pie pašas Latvijas / Lietuvas robežas. Kad Brīvprātīgais iRobots tika nogādāts uz Ezeri, varēja just, ka tā saņemšana ir prieks un gandarījums jaunajiem saimniekiem. iRobotu sagaidīja ne tikai pati Raina un bērnu dārza vadītāja ar darbiniekiem, bet arī Ezeres Domes priekšsēdētājs un vietējās avīzes žurnālisti.

(http://www.mansrobots.lv/images/ezere.jpg)

Ezerieši sprieda, ka prieks nekad nenāk viens, jo bērnudārzs ir saņēmis atbalstu konkursā telpu renovācijai un visu vasaru daudz cilvēku un iestādes ir atbalstījuši remonta darbus vienā no bērnudārza grupiņām. Cik fantastisks ir cilvēku prieks, kad viņi apzinās, ka ar pašu darbu un sadarbību var panākt tik daudzas lietas, un ka nebūt ne nauda ir izšķirošais, kas nosaka veiksmi un sapņu īstenošanos. Brīvprātīgais palīgs apsveic Ezeriešus ar šo prieku un priecājas, ka arī viņš atvedis prieku uz Ezeri un cerību jaunu sapņu piepildījumam.

(http://www.mansrobots.lv/images/ezere2.jpg)

Ezeres bērnudārza vadītāja ļoti novērtēja Rainas ieguldījumu, lai iRobots nonāktu bērnudārzā un pateicās Rainai kolektīva vārdā, uzdāvinot smaidošu arbūzu un ziedus.  Raina savukārt pateicās tam, viņai pat lāgā nezināmajam, cilvēkam, kurš bija atrakstījis viņai vēstulīti „Varbūt tevi tas interesē”, pievēršot uzmanību Apollo izsludinātajam Brīvprātīgā iRobota konkursam.


Virsraksts: Re: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu? 2011. gada jūnijs
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Septembris 05, 2011, 16:50:41
Brīvprātīgais iRobots Talsu dvīnīšu – trīnīšu ģimenes mājās

Varat iedomāties cilvēka prieku, kurš sapratis, ka nevar cerēt uz uzvaru konkursā, bet tomēr saņem konkursa balvu...

Talsu 10 gadīgo trīnīšu un 3gadīgo dvīnīšu ģimeni pārsteidza Brīvprātīgā iRobota pārstāvja zvans mammai un paziņojums, ka arī 4.vieta konkursā ir ieguvusi Brīvprātīgo palīgu. Ģimenes prieks bija pieskandinājis ielu, tā, ka pat kaimiņi ātri vien uzzināja, kas ir prieka iemesls. Trīnīšu vidējā meitiņa nosaukusi šo notikumu par gada notikumu līdzās ar R.Kaupera koncerta apmeklējumu. Protams, ka arī Brīvprātīgais iRobots ir fantastiski priecīgs radot prieku un būs čakls palīgs!

(http://www.mansrobots.lv/images/talsi.jpg)

Redzēsim ko par to teiks ģimenes 3 kaķi. Jāteic, ka Bosiks ar milzīgu interesi vēroja Brīvprātīgā staigāšanu pa viesistabu caur logu, īpaši izjūtot  mirkļus, kad iRobots nāca uz loga pusi, tieši pretim viņam.Virsraksts: Re: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu? 2011. gada jūnijs
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Oktobris 25, 2011, 16:38:35
Teklas stāsts jeb Talsu Trīnīšu – Dvīnīšu ģimenes māmiņas vēstule iRobot, pēc pirmā sadarbības mēneša ar iRobotu vārdā Tekla.  

„Mūsu mājās Irobots ieradās 29.augustā un tie bija SVĒTKI. Mūsu jauno iemītnieku nāca apraudzīt daudzi - gan kaimiņi, gan omes un opīši, gan arī darba kolēģi un draugi. No tālās Ikšķiles jau nākamajā dienā atbrauca arī tālā ome. Tā kā visi bijām kopā, nolēmām, ka tā arī ir īstā reize, lai mūsu Irobots tiktu pie vārda - tātad kristības notika jau pirmajā vakarā. Apspriežoties un diskutējot, vispirms noskaidrojām vai tā ir meitenīte vai puisītis. Tā kā vairākums ieradušos bija sieviešu dzimtes, nospriedām, ka tā ir meitenīte. Vēl mazliet pavērojot jauno iemītnieci un tās darbošanos, viņa tika pie vārda - TEKLA  :).

Tā nu mūsu mājās un pat mūsu busiņā tagad ir vieta mūsu māsiņai Teklai. To cik ļoti mums palīdzēs Tekla, mēs novērtējām jau pirmajā vakarā pēc kristību svētkiem, jo pēc ciemiņu aiziešanas un trauku nomazgāšanas, Tekla viena pati palika lejas stāvā un strādāja, lai no rīta mēs visi atkal varētu celties tīrā mājā.

Tekla ir ļoti uzticama un brīžiem pat žēl, cik ļoti daudz viņai jāstrādā. Tagad arī bērni mājās kļuvuši nevis nekārtīgāki, kā varētu domāt, jo pašiem grīdas nav jātīra, bet gluži pretēji, jo katru rītu istabas grīdām jābūt nokārtotām, nekas nedrīkst mētāties, jo tikko visi būs prom uz skolu, tā darbu sāks Tekla.

Visvairāk par Teklu priecājas mamma, jo tagad viņa atļauj ēst cepumus viesistabā. Arī smaida mamma vairāk, jo mammai ļoti patīk pa māju staigāt ar basām kājām un tagad to darīt ir pavisam patīkami, jo pie pēdām nekas nepielīp.

Teklai jau ir izveidojies savs darba grafiks - no rīta, kamēr visi ir darbiņos un skolās, Tekla paliek otrajā stāva un viena pati tiek galā ar visu istabu grīdu uzkopšanu. Vakaros, kad visi paēduši un dodas čučēt, Tekla uzkopj pirmo stāvu. Līdz ar to, mūsu mājā ciemiņi var nākt jebkurā laikā un nevienam nav jāatvainojas par netīru māju, jo tā mums tagad vienmēr kārtīga.

Tekla uzkopj putekļus un netīrumus uz grīdas, bet bērni un mamma rūpējas, lai Tekla neapēstu kaut ko no tā ko nevajadzētu un, lai viņai neaizķeras kājas. Bērni patiešām vairāk sākuši rūpēties par to, lai istabas, gulēt ejot būtu sakārtotas, jo no rīta tur sāks darboties Tekla.

Milzīgs Jums paldies, par mūsu jauno ģimenes locekli Teklu, jo par Irobotu viņu vairs neviens nesauc, pat kaimiņi un visi pārējie jau zina un dēvē viņu tikai tā. Tekla ir ļoti centīga, darbojas labi un par viņu priecājamies mēs visi, gan dvīņi Emma un Krišs, kuri rūpējas, lai visi klucīši būtu salasīti, gan trīņi Pēteris, Dārta un Elizabete, kuri paceļ aizskarus uz palodzēm un uzmana lai Tekla neuzkārtos uz vienīgā krēsla, kurš viņai nepatīk, gan tētis, kurš savas skaidānās zeķes drīkst novilkt koridorā uz paklāja, un piespiežot Teklai pogu SPOT it kā nekas nebūtu noticis mammu nesatraukt. Bet īpaši priecīga ir mamma, jo vairs nešķiet, ka nekad neiztīrāma ir māja, kurā dzīvo 5 bērni, 3 kaķi un suns.
Paldies!

P.S. Kaķi par Teklu teiktu šādi
Bosiks: forši, arī tad ja neviena nav mājās, man tomēr ir kam skriet pakaļ! ;D
Zelma: man viņa nepatīk :o, labāk palikšu par āra kaķi un istabā vairs neiešu, jo tur dzīvo kāds dūcošs radījums.
Elfa: manis pēc, lai apbrauc man apkārt, Teklas dēļ jau nu es necelšos. (reiz pat Tekla iesūca Elfas asti ::), bet viņa it kā nekas nebūtu noticis, gulēja tālāk, kamēr tika atbrīvota Tekla)
Ļoti liels Jums paldies!”