Reģistrēto iRobot.LV lietotāju forums — MansRobots.LV

Konkursi => Brīvprātīgo iRobotu Konkursi => Tematu aizsāka: brivpratigais iekš--=== Decembris 27, 2011, 20:19:27Virsraksts: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 27, 2011, 20:19:27
Uzrakstiet vēstuli par labiem cilvēkiem, kuri būtu pelnījuši palīdzību telpu uzkopšanā un varbūt tieši šajā vietā bez maksas strādās Brīvprātīgais iRobots!

Sagaidot 2012.gadu notiek Brīvprātīgā iRobota konkurss, kura ietvaros kāda ar labdarību, izglītošanu vai atbalstu līdzcilvēkiem saistīta iestāde var iegūt sev palīgu telpu uzkopšanā: robotu – putekļsūcēju.

   * Konkursā piedalīties var ikviens,
   * līdz 2012.gada 8.janvārim iesūtot vēstuli ar aprakstu, kam noderētu Brīvprātīgais iRobots.
   * vēstuli var sūtīt uz brivpratigais@irobot.lv vai izmantot mansrobots.lv ērti lietojamu formu.
   * Iesūtītās vēstules piedalīsies publiskā balsojumā no 9. – 13.janvārim,
   * rezultāti tiks pasludināti 17.janvārī
   * un kārtējais Brīvprātīgais iRobots dosies palīgā tiem, kuri gūs vislielāko sabiedrības atbalstu.

Vēstulē lūgums minēt:
1. Kur? vietas nosaukumu un adresi, kur iRobots ir gaidīts;
2. Kam? vietas un jauno saimnieku aprakstu;
3. Ko? tīrāmo telpu īsu aprakstu, platību, var arī fotogrāfiju;
4. Kāpēc? īss komentārs par to kāpēc tieši šai vietai noderētu brīvprātīgais iRobots;
5. Kurš? cilvēka vārdu, nodarbošanos un tālruni, kas būs priecīgs sadarboties ar iRobotu un nedaudz to arī pieskatīt. Lūgums pirms vēstules rakstīšanas aprunāties ar šo cilvēku un saņemt viņa piekrišanu.
6. Kas? vēstules autora vārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi.

(http://www.mansrobots.lv/images/1bilde_gaujiena.jpg)

Kur līdz šim jau strādā Brīvprātīgie iRoboti?
Brīvprātīgo iRobotu kustība Latvijā darbojas jau vairāk kā trīs gadus un ar vien paplašinās. Kustību veido roboti – putekļsūcēji, kuri bez maksas palīdz labiem cilvēkiem. Pateicoties cilvēku atsaucībai, savu darbu uzsākuši 23 Brīvprātīgie iRoboti, piemēram, Bērnu slimnīcas Vecāku mājā, Sociālās aprūpes centros „Baldone” un "Veģi", Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas attīstības centrā, Ezeres bērnudārzā “Buratīno”, Sēmes Ēvaņģēliski Luteriskajā baznīcā, Rūjienas senioru mājā, Sociālās rehabilitācijas centrā „Gaujiena”, Lielvārdes novada Dienas centrā, Kalnciema Veselības un sociālās aprūpes centrā veciem cilvēkiem, Centrā „Dardedze”, Dzīvnieku patversmē „Dzīvnieku draugs”. Ar sabiedrības atbalstu, vairāki Brīvprātīgie iRoboti ir devušies palīgā arī daudzbērnu ģimenēm.

Gaidīsim Jūsu vēstuli!
Brīvprātīgie iRobotiVirsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 27, 2011, 20:32:27
Konkursa papildus noteikumi:

* Pirms vēstules rakstīšanas lūgums aprunāties ar cilvēku, kurš perspektīvā varētu iRobotu pieskatīt (pēc tīrīšanas beigām ir nepieciešams izbērt miskasti un pārbaudīt birstu stāvokli; un ja ir radušies neskaidrie jautājumi  — sazināties ar iRobot servisu) un saņemt viņa piekrišanu.  Vai ja vēlaties to kā pārsteigumu – esiet gatavi paši iRobotu pieskatīt. Vēstuli droši varat rakstīt arī par sevi – ja veicat kādus labus darbus priekš citiem un Jums ir vajadzīgs palīgs grīdu uzkopšanai.
* Konkursam iesūtītajā vēstulē norādītais vietas nosaukums, atrašanās vieta un apraksts tiks publicēts iRobot lietotāju forumā MansRobots.lv. Pārējā informācija ir nepieciešama, lai konkursa rīkotāji varētu pārliecināties, ka vēstulē minētais cilvēks tiešām gaida iRobotu.
* Iesūtītās vēstules tiks apkopotas un tās, kuras atbildīs iRobota iespējām un kurās būs pareizi norādīti visi lūgtie dati, tiks publicētas MansRobots.lv un piedalīsies balsojumā. Balsot varēs visi iRobot.lv reģistrēto robotu lietotāji, kā arī noteiktu sociālo tīklu dalībnieki.
* Balsotāji ar vēstulēm varēs iepazīties to iesūtīšanas secībā un nobalsot konkursa balsošanas laikā. Vēstules autors, kurš saņems visvairāk balsis kopā ar Brīvprātīgo iRobotu un iRobot.lv pārstāvjiem dosies uz savā vēstulē aprakstīto vietu, lai nodotu iRobotu jaunajiem saimniekiem.
* iRobot Roomba mājrobota modelis tiks precizēts atkarībā no vēstulē aprakstītajām telpām, kur iRobotam būs jāstrādā. Visi pieejamie mājrobotu modeļi aprakstīti irobot.lv: www.irobot.lv/?document_id=70.
* iRobotam ir nepieciešams 220 V elektrības pieslēgums iRobot baterijas uzlādēšanai, kas mēnesī patērē elektroenerģiju ~0,50 Ls apmērā.
* Vēstulē aprakstītās vietas saimnieki iegūs Brīvprātīgo iRobotu 2 gadu lietošanā un iRobot.lv šajā laikā veiks nepieciešamās servisa apkopes, kādas tiktu veiktas iRobota garantijas servisa ietvaros.
* Ja uzvarētājs nav norādījis korektu kontaktinformāciju un nevar tikt sameklēts 2 darba dienu laikā, vai ja rodas kāda cita situācija, kuras dēļ konkursa uzvarētājs nevar saņemt un/vai lietot iRobotu, to saņem nākamā atbalstītākā vēstule.
* Ja vairākas vēstules saņem vienādu visaugstāko balsu skaitu, Brīvprātīgā iRobota mājvietu no šīm vēstulēm izvēlas iRobot.lv administrācija.
* Iesūtot konkursa vēstuli, vēstules autors atļauj konkursa rīkotājiem šo darbu izmantot ar konkursu saistītajiem mērķiem, tai skaitā publicēt.
* Balsošanas kārtība tiks aprakstīta MansRobots.lv  (forums.mansrobots.lv). Atsevišķi notiks iRobot.lv lietotāju balsojums un noteiktu sociālo tīklu dalībnieku balsojums. Katra balsojuma rezultāti tiks atsevišķi apkopoti un pēc tam apvienoti attiecībā 60/40 (60% iRobot.lv lietotāju balsojums un 40% sociālo tīklu dalībnieku balsojums).
* Konkursa organizatoriem nepieciešamības gadījumā ir tiesības bez brīdinājuma mainīt konkursa noteikumus.
* Vietni iRobot.lv uztur un šo konkursu atbalsta Brīvprātīgo iRobotu kustības veidotājs — uzņēmums Terra Virtuala, SIA, reģistrācijas numurs LV40003559952.Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 27, 2011, 22:15:12
Pirmā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Bērnu un jauniešu centrā Altona iRobots palīdzētu sakopt Estētikas skoliņas dzīvespriecīgo un rosīgo bērnu nodarbību telpas

(http://www.mansrobots.lv/images/altona.jpg)


Seko vēstule:

Sveiks, Mīļais brīvprātīgais iRobotiņ!
Mēs esam bērnu un jauniešu centrs Altona tepat Tev kaimiņos - Torņkalnā, Rīgā. Pie mums pulciņos ik dienas darbojas vairāk kā 1000 bērni. Darba dienu rītos Altonā strādā paši mazākie (3-5 gadi) - estētikas skoliņas audzēkņi un tieši viņi ir tie, kuriem būtu vislielākais prieks par Tavu darbošanos pie mums. Estētikas skoliņa izmanto 3 nodarbību telpas (aptuveni 70 kv.m.) ar paklājiem. Mākslas nodarbībās grīda piebirst ar visu iespējamo, jo mēs mācamies griezt, līmēt, veidot utt., izmantojot visdažādākos materiālus, kā arī spēļistabā un mūzikas klasē tiek izmantoti uzskates materiāli un putekļi sanesas neticami ātri, jo esam dikti kustīgi un tik pat dzīvespriecīgi kā Tu, iRobotiņ! Un vakarā šīs telpas izmanto lielākie audzēkņi. Tā kā Altona ir Rīgas Domes budžeta iestāde, un, ņemot vērā ekonomisko situāciju valstī, mēs nevaram atļauties apkopējas darbu pēc katras nodarbības.
IRobotiņ, Tu mums esi ļoti vajadzīgs. Par Tevi parūpēsies mūsu dežurante Dzidra – mūsu iestādes viena no kārtīgākajām un apzinīgajām darbiniecēm.
Cerot uz sadarbību,
sirsnībā
BJC Altona projektu vadītāja KristīneVirsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 27, 2011, 22:16:15
Otrā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Yamaha mūzikas skolā Balvos, Balvu muižā iRobots palīdzētu sakopt mazuļu nodarbību telpas, par kurām rūpējas mazuļu audzinātāja

Seko vēstule:

(http://www.mansrobots.lv/images/dsc_0112y.jpg)

Mīļo robotiņ, tu ļoti esi gaidīts Balvos, Balvu muižā, kur savu mājvietu atradusi Yamaha mūzikas skola.
Mūsu nodarbību klasīte atrodas muižas ēkā, un jau otro gadu nodarbības apmeklē mazuļi, sākot no 6 mēnešu vecuma. Pašlaik ir divas nodarbību grupiņas \"Robis\" un \"Mazulis un mūzika\". Abās grupiņās kopā ir 20 mazuļi vecumā līdz 4 gadiņiem. Nodarbības notiek uz grīdas paklājiem, kuri pēc katras nodarbības reizes ļoti jātīra. To visu veic mūsu pasniedzēja. Un robotiņ, tu varētu būt viņas liels palīgs! Audzinātāja vairāk laika veltītu mazuļiem. Telpas platība ir apmēram 60 m2, tā ir telpa ar koka grīdu, un diviem lieliem paklājiem.
Ar iRobotiņu sadarbosies Mūsu pasniedzēja –Iluta

Savu mīļo mazuļu vārdā un arī sava mazdēla, kurš apmeklē šo skoliņu, vēstuli raksta Daina


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 27, 2011, 22:18:14
Trešā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Kārļa Skalbes memoriālajā muzejā „Saulrieti”, Vecpiebalgā iRobots varētu slīdēt pa grīdām, kur  palikuši nojaušami dižgaru pēdu nospiedumi

Seko vēstule
:
Sveiciens iRobot radošajai komandai no  apsnigušajiem Vecpiebalgas muzejiem!

(http://www.mansrobots.lv/bildes/Bildes/SkalbesMuzejs_.jpg)

iRobots ļoti noderētu Kārļa Skalbes memoriālajā muzejā „Saulrieti”, Vecpiebalgā.
Muzejā ir jābūt absolūtai tīrībai, jo:
1)   Tā ir publiska telpa (Telpu platība 260 m2), kurā ik dienas apgrozās ļoti daudz cilvēku
2)   Eksponātus bojā arī cilvēkam neredzami putekļi, bet eksponāti parasti ir nacionālas bagātības ar lielu kultūrvēsturisku nozīmi un nereti vienīgie eksemplāri, kas vairs nav atkārtojami.
3)   Mitra uzkopšana izmaina mikroklimatu, bet konstants mikroklimats ir viens no eksponātu saglabāšanas pamatnoteikumiem. Tādēļ iRobots ir labs risinājums, kas nemaina klimatu un nemitīgi seko tīrībai.
4)   iRobots būtu arī kā kaķīša aizvietotājs, jo kaķis nevar dzīvot muzejā.
5)   Piebaldzēni laiku laikos ir bijuši traki uz visādām neparastībām un vienmēr gribējuši ar kaut ko izcelties( piem. skolmeistars Matīss Kaudzīte atvedis uz Piebalgu pirmo velosipēdu un ar to mācījis braukt saviem skolēniem pa lielo klasi; brāļi Kaudzītes pirmie nomainījuši garos piebaldzēnu „kruņķa” svārkus pret eiropeiskiem, tātad īsiem.)
6)   Piebalgas muzeju apvienībā „Orisāre” ir 4 muzeji ( Rakstnieka Antona Austriņa „Kaikaši”, komponista Emīla Dārziņa „Jāņaskola”, rakstnieku un pedagogu brāļu Kaudzīšu ”Kalna Kaibēni”, latviešu pasakķēniņa un dzejnieka Kārļa Skalbes „Saulrieti” ar kopējo platību 1120.65 m2)
7)   Piebaldzēni nav skopi- iRobots varētu arī rūpēties par 4 muzejiem, ikdienā sastapties ar muzeja gariem, slīdēt pa grīdām, uz kuru baltajiem dēļiem  palikuši neredzami, bet nojaušami dižgaru pēdu nospiedumi.

Ilona
Piebalgas muzeju apvienības "Orisāre"
izglītojošā darba speciāliste

(http://www.mansrobots.lv/bildes/Bildes/SkalbesKakjiitis_.jpg)


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 27, 2011, 22:19:30
Ceturtā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

iRobots ir gaidīts palīgs Vidrižos, mājās, kurās saimnieko Ģirts un rūpējas par savu sievu, kura slimības dēļ nevar par sevi parūpēties

Seko vēstule:
LABDIEN!
I-robotiņš ir ļoti tiek gaidīts  Vidrižos, Līvānu tipa mājā. Mana sieva ir 1.grupas invalīde ar īpašu kopšanu, viņa nav spējīga par sevi  rūpēties, jo ir izteikti kustības traucējumi. Mūsmājās ir kaķis un suns, kuri arī atstāj spalvas. Mēs būtu ļoti pateicīgi par I-robotiņa viesošanos mūsu mājā. Tas man atvieglotu mājas soli uzkopšanai. Strādāju arī prīvātā firmā. Kopjamas ir 6 telpas-80m2

Ģirts


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 27, 2011, 22:22:25
Piektā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Bērnu centrā "Brīnumpupa" mazi, mīļi un ziņkārīgi ķipari rada pamatīgu darba lauku iRobotam

Seko vēstule:
Labvakar Ziemassvētkos, iRobotiņ!

Tu esi ļoti, ļoti gaidīts pie mums bērnu centrā - "Brīnumpupā", Rīgā.
Mēs esam ļoti mazi, mīļi un ziņkārīgi ķipari, Tu  būtu vislabākais draugs ik dieniņu, jo mēs vēl mācāmies staigāt, runāt, rāpot un draudzēties, esam neveikli, bieži krīt krikumiņi, sīklietiņas un put ap mums sīkie puteklīši, ko neredzam. Tu varētu palīdzēt mums un mēs tik bieži neslimotu.
Telpas, kurās rotaļājamies, izglītojamies un dzīvojam ir piecas - divas guļamistabas, rotaļu istaba un virtuve, un protams, ir vēl podiņmācības telpa-vannasistaba.
Es esmu gan pedagogs, gan auklīte, gan mamma mazajiem ķipariem. Labprāt pieskatīšu, būšu ļoti priecīga par vienreizējo iespēju un cerams, ka iemācīšos komunicēt arī ar brīvprātīgo iRobotiņu.
Ar cieņu, Inese.
Paldies par šo iespēju!


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 28, 2011, 21:03:13
Sestā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Invalīdu un viņu draugu apvienībai "Apeirons" iRobots noderētu jo īpaši tādēļ, ka telpas piestaigājas ne tikai ar apaviem, bet arī ar ratiņkrēsliem.

Seko vēstule:
1. Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".
2. "Apeirons" ir organizācija, kas jau ilgu laiku ar ievērojamiem panākumiem darbojas Latvijā cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzības jomā. "Apeirons" kolektīvs ir īpaši draudzīgs un atsaucīgs. Šie cilvēki patiešām ir pelnījuši jaunu kolēģi!
3. Telpas ir 200 kvadrātmetrus plašas ar vairākām atsevišķām istabām. Grīda klāta ar laminātu. Cilvēki ar kājām bieži vien telpā ienes daudz netīrumu, taču, kā izrādās, ar ratiņkrēsliem telpas kļūst netīras vēl ātrāk. Tieši tādēļ brīvprātīgais iRobots šajās telpās būtu īpaši noderīgs.
4. Apvienība "Apeirons" teju katru dienu saņem pateicības par darbu, ko organizācija sniegusi. Lai arī šobrīd, salīdzinoši ar deviņdesmitajiem gadiem, cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies, "Apeirons" nedomā apstāties pie sasniegtā un veido aizvien jaunas iespējas sabiedrības integrācijai. Šī ir viena no pazīstamākajām, lielākajām un stabilākajām nevalstiskajām organizācijām valstī, taču tā nesaņem finansējumu no valsts, jo ir pietiekoši stipra, lai, nepieciešamības gadījumā, būtu opozīcijā birokrātiskā aparāta neizdarībām.
5. Maija varētu parūpēties par Brīvprātīgo
6. Tālis


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 28, 2011, 21:04:19
Septītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Inčukalna mājās, kur rosās mīļā omīte, iRobots ir gaidīts palīgs, jo omītes kājas vairs nav tik ašas.

Seko vēstule:
1. Inčukalna novada mājās
2. Manai rosīgajai un dzīvespriecīgajai omītei un mūžam darbīgajiem vecākiem!
3. Mājai ir 3 istabas un virtuve. Telpas nav īpaši lielas, bet ir ļoti omulīgas. Grīdas sedz linoleja un lamināta pārklājums.
4. Visi mīl Paulīni - manu vienmēr rosīgo omīti, kura ārkārtīgi priecāsies par palīgu. Viņai ļoti patīk uzturēt kārtību mājās, bet jau kādu laiku tas sagādā grūtības. Manai omītei ļoti sāp kājas. Es gribu viņu pasaudzēt, bet negribu atņemt viņai prieku darīt ikdienas lietas. Omīte ļoti grib justies noderīga un viņai sāp sirds, ka vairs nespēj rosīties pa māju tik knaši un aši kā agrāk.
5. Jānis
6. Liene


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 29, 2011, 22:43:42
Astotā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvprātīgā iRobota palīdzība noderētu pirmajā labdarības veikaliņā "Ziedot.lv kiosks", kas tiks atklāts ar jauno gadu.

Seko vēstule:
Jaukais Brīvprātīgais iRobot!
Ļoti vēlamies tevi redzēt un ceram uz tavu palīdzību pirmajā labdarības veikaliņā "Ziedot.lv kiosks", kas jau ar jauno gadu tiks atklāts "Ziedot.lv" biroja pirmajā stāvā Rīgā, Kr.Barona ielā 59/61. Tā platība ir līdz 100kvm un katru dienu telpas jāapkopj, lai tās apmeklētājus sagaidītu tīras un patīkamas, bet kā jau iRobots zina, darbs pie uzkopšanas jāiegulda dikti liels un smags!

Labdarības veikaliņš "Ziedot.lv kiosks" ir brīnišķīga ideja, kas realizējusies dzīvē un jau izpelnījusies draugu un atbalstītāju atzinību. "Ziedot.lv kiosks" nodarbojas ar trīspusēju labdarību - kā pārdevējus algo bezdarbniekus, dod darbu un iespēju realizēt savus unikālos izstrādājumus sociāli jūtīgu grupu pārstāvjiem (invalīdiem, vientuļajiem vecākiem, jaunajām māmiņām, pensionāriem) un visi ienākumi no preču pārdošanas tiek novirzīti Ziedot.lv labdarības projektiem, kas sniedz palīdzību smagi slimiem bērniņiem, trūcīgiem sirmgalvjiem, izsalkušām ģimenēm un patversmēs mītošiem dzīvniekiem.
"Ziedot.lv kiosks" ir brīnišķīga vieta, kur iegādāties visskaistākās dāvanas paveicot labus darbus un, kas radīta, lai ziedošanas kultūru pavērstu citā līmenī!
Ziedot.lv komanda, kas ikdienā rūpējas un palīdz tik daudziem, ļoti novērtēs šādu palīdzību no Brīvprātīgā iRobota.
Apsolām iRobotu  "Ziedot.lv kiosks" telpās uzņemt cik vien labi iespējams, rūpēties, lai tas nepārpūlas, pieskatīt un novērtēt tā paveikto darbiņu!

Sīkāka informācija vai pozitīva lēmuma gadījumā sazinies ar Ilzi.

Paldies par jauko ideju un iespējuVirsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 29, 2011, 22:44:46
Devītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

iRobots noderētu vientuļam studentam Filipam ar kaķi, kuram nav laika sakopt grīdu, jo ir gan jāstrādā, gan jāmācās tehnikumā un mūzikas skolā.


Seko vēstule:
Dzīvoklis Rīgā. Nu ļoti netīras istabas, kur dzīvo vientuļš Filips ar kaķi. Platība apmēram 50 kv.m. Korķu un flīžu grīdas. Pie Filipa nenāk draugi tāpēc, ka pastaigājot tur nelielu laiku, tavas baltās zeķes vairs nevarēs atmazgāt. Bet viņam nav laika slaucīt grīdu, viņam vajag mācīties tehnikumā un mūzikas skolā, un tajā pašā laikā strādāt
Par iRobotu rūpētos Filips

AntonsVirsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 01, 2012, 20:48:38
Desmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos darbiniekiem ir ko nopūlēties, lai nodrošinātu ikdienas dzīvi patversmes iedzīvotājiem. iRobots varētu palīdzēt!

Seko vēstule:

Sveiki!
Manuprāt, brīvprātīgais i-robots noderētu Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos. Patversmes minkām ir iespēja staigāt pa dienu pa visu telpu, kas tiek pamatīgi apspalvota un sasmērēta, jo tiek izbērtas arī smiltiņas un apgāzti trauki.

Tāpat i-robots būtu gaidīts viesis mazo suņu un kucēnu blokā, jo tur barība un mazas avīžu skaidas lido pa gaisu. Darbiniekiem paiet milzum daudz laika, lai ieviestu kārtību. Šo laiku varētu izmantot citādi - vairāk pievērst uzmanību dzīvnieciņiem, kas alkst mīļuma.

Ja i-robots mums palīdzētu darbā, tad laimīgāki būtu gan patversmes iemītnieki, gan darbinieki, kā arī apmeklētāji, jo visu laiku valdītu tīrība.

Ar i-robotu priecātos sadarboties un pieskatīt es pati, Linda


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 03, 2012, 13:52:12
Vienpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvprātīgais iRobots noderētu ģimenei ar pieciem cilvēkiem, diviem suņiem un vienu kaķi.

Seko vēstule:

iRobots noderētu Rīga, mūsu mājās. Šeit Tevi sagaida ģimene ar pieciem cilvēkiem, diviem suņiem un vienu kaķi. Šeit Tevi sagaida liela māja ar daudz putekļiem.

Tīrāmā telpa ir liela istaba, skaista, ērta,10.8 metru liela. Viņai brīvprātīgais iRobots noderētu, jo istabā ir trīs slīpās sienas un tur ir grūti izsūknēt visus kaktus.

Par Tevi parūpētos Beatrise, viņa mācās skolā 11.a klasē.
Mans vārds ir Gundars


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 03, 2012, 13:53:57
Divpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvprātīgais noderētu ģimenei, kurā aug žiperīgi dvīņu puikas, kuriem no dzimšanas ir astma un dažādas alerģijas.

Seko vēstule:

Labdien!

Brīvprātīgais iRobots ir gaidīts Vircavas pagastā, ģimenes mājās. Tā ir divstāvu divu ģimeņu dzīvojamā māja, kur vienā pusē mīt mūsu ģimene (Mamma, tētis un divi bērni). Mazākie ģimenē ir 1.5 gadu jaunie dvīņu puikas Teo un Leo. Cilvēku saimi papildina divi apzināti iegādāti suņi un viens Rīgas parkā atrasts pie soliņa piesiets suns. Saimi papildina arī kaķu pulciņš. Mājas daļa, kur mīt ģimene ir apmēram 200 kvadrātmetru liela.

Žiperīgajiem dvīņu puikām no dzimšanas ir astma un dažāda veida alerģijas. Astmas zāļu inhalatoru izmantošana tik mazu bērnu ārstēšanā prasa lielu laiku, tāpat laiku prasa regulāra telpu uzkopšana. Irobots palīdzētu izmantot laiku, kas iegūts, kad nevajag uzkopt telpas, mazuļu aprūpei. Sadarboties ar iRobotu būtu priecīgs ģimenes vecākais-tētis Artūrs, kurš šobrīd aktīvi meklē darbu, jo pagaidām mamma ir vienīgā pelnītāja.

Vēstules autors Edīte


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 03, 2012, 14:18:15
Trīspadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Dienas centrā "Ābeļzieds", darbinieki un brīvprātīgie rūpējas par 60 gados veciem cilvēkiem, lai viņi sajustu patiesas rūpes. Ar iRobota palīdzību tas būtu mūsdienīgā un neparastā veidā.

Seko vēstule:

(http://www.mansrobots.lv/images/dsc_00091.jpg)

Sirsnīgi sveicieni iRobotiņam no Dienas centra "Ābeļzieds", Pārdaugavā. Brīvprātīgo gadu (2011) aizvadījām ļoti ražīgi, īstenojām vairākas inovatīvas idejas, ļoti priecājamies, ka brīvprātības ideja turpina dzīvot un rosīties!

iRobots noderētu Rīgas Sociālā dienesta Dienas centrā pilngadīgām personām "Ābeļzieds" . Dienas centra apmeklētāji ir Rīgas seniori, cilvēki ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem. Centrā rosās arī brīvprātīgie jaunieši un citi. Galvenokārt centra apmeklētāji ir Pārdaugavas iedzīvotāji, kuri šeit nāk, lai kopīgi risinātu sociālās situācijas, iemācītos jaunas prasmes, attīstītu savus talantus, lietderīgi pavadītu brīvo laiku, neļautos skumjām un vientulībai.

Dienas centrs savu darbību drīzumā organizēs jaunās, plašākās telpās, kurās kopējā platība būs ap 1000 kvm. Pirmajā stāvā ir pieejama virtuve tējas, kafijas iemalkošanai (ēdināšanu DC nenodrošina), zāle līnijdejām, vingrošanai, semināriem un apmācībām; pielāgota terapeitiskās vingrošanas zāle; telpas gleznošanas nodarbībām un radošo rokdarbu organizēšanai; telpas valodu apmācībai; divas telpas datorprasmju apguvei; nūjotāju telpa un citas, kurās dienas laikā apmeklētājiem ir iespēja uzlabot savu un savu līdzcilvēku dzīvi.

DC apmeklē virs 60 cilvēkiem dienā, viņi piedalās dažādās aktivitātēs, lielākā daļa cilvēku ir gados veci vai pārvietojas ar grūtībām, līdz ar to ir sarežģīti uzturēt vēlamo tīrību un kārtību visās telpās. DC apmeklētājiem un darbiniekiem ir svarīgi redzēt un dažādos veidos sajust patiesas rūpes par gados veciem cilvēkiem un ar iRobota palīdzību tas būtu tik mūsdienīgā un neparastā veidā.

iRobotu pieskatītu DC sociālā darbiniece Sandra
Aicina DC vadītāja Ināra
Paldies! Ļoti ceram uz drīzu tikšanos!


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 05, 2012, 14:54:31
Četrpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Mazmeita vēlas palīdzēt Opim un Vecmammai, kas visu mūžu čakli strādājuši, bet nu vairs nav tik stipri. Viņi būtu neizsakāmi laimīgi par iRobota ierašanos Saulkrastu mājās.

Seko vēstule:

Ir cilvēki, kuri vairs nav jauni, spēcīgi un kuriem mājas tīrīšana nav no vieglākajiem darbiem, tie ir mani vecvecāki, kuri man tik daudz palīdzējuši.

Manam opim ir pāri 70, mugura stīva, redze švaka, bet viņš vēl ir gatavs iet mežā un malku gādāt.. un pamēģiniet viņam to aizliegt! Kaut pašam pēc tam jāmokās muguras sāpēs, savukārt vecmamma rudenī 2 mēnešus nogulēja slimnīcā...ta vienā, ta otrā, jo ārsti nezināja, kas viņai par kaiti, tāpēc vienā reizē, kad tika izsaukta ātrā palīdzība, viņu aizveda uz "traumām" Sarkandaugavā (!) no kuras viņu, protams, izlika nakts melnumā ārā...diemžēl pēc visām zālēm un slimībām viņa knapi staigā....

Viņi vairāk par visu ir pelnījuši palīdzīgas rokas un ja tu, robotiņ, spētu paveikt mājas tīrīšanu viņu vietā, tu būtu zelts, jo tā gribas arī viņu labā darīt kaut ko, lai viņi beidzot varētu atpūsties, nevis visu mūzu strādāt...es zinu, ka viņi būtu neizsakāmi laimīgi par Tavu ierašanos Saulkrastos, viņu mājās. Viņiem ir 2-stāvīga māja, liela, platība virs 200kvm...kas pat man lieka ārprātīgi daudz, pietiek jau, ka savus 100kvm dabūju tīrīt ik pārdienas.

Par Tevi gādātu Jānis un Ausma, abi pensionāri
Ilona


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 05, 2012, 14:57:12
Piecpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Talsos Bērnu dārzā „Saulīte” mazie,  jautrie ķipari iRobotu uzņemtu draudzīgi un darbinieki jau ir gatavi sadarbībai

Seko vēstule:


(http://www.mansrobots.lv/images/saulite.jpg)

Labdien, jautro iRobotiņ!

TEV RAKSTA UN SŪTA LIELUS SVEICIENUS NO TALSIEM, BĒRNUDĀRZA"SAULĪTE". UZZINOT PAR ŠĀDU IESPĒJU PIEDALĪTIES KONKURSĀ, MŪS VISUS IrOBOTIŅŠ UZRUNĀJA. MĒS ĻOTI VĒLĒTOS, KA IKDIENU MŪSU BĒRNIEM PADARĪTU JAUTRĀKU, SAKOPTĀKU, JO BĒRNIEM ĻOTI PATĪK RADOŠI STRĀDĀT, TRENĒT SAVUS MAZOS PIRKSTIŅUS, UN TAD TIK PĒC DARBIŅA ATLIEK AULĪTEI VISU NOVĀKT, BET JA TU BŪTU KOPĀ AR MUMS, TAD BŪTU GAN AUDZINĀTĀJĀM, GAN AUKLĪTEI VIEGLĀK. MŪSU BĒRNUDĀRZU APMEKLĒ BĒRNI NO 1,5-7 GADIEM. BĒRNUDĀRZĀ IR 6 GRUPIŅAS, APMĒRAM 70 kv.m KATRA. MĒS ESAM DRAUDZĪGI UN JA TU BŪSI KOPĀ AR MUMS, MĒS TEV NODROŠINĀSIM DRAUDZĪBU AR VISU VECUMU BĒRNIEM, NETICI, BRAUC CIEMOS! PAVISAM KOPĀ SANĀK 25 TELPAS. DAUDZ, BET CIK MĒS VISI BŪTU LAIMĪGI, PRIECĪGI, KA NESKATOTIES UZ IKDIENAS TĪRĪŠANAS DARBIEM, TU MŪSU BĒRNIEM ŠO VIDI PADARĪTU VĒL SPOŽĀKU, TĪRĀKU, DROŠĀKU. SAVĀ STARPĀ TAS ATKAL MŪS TIKAI APVIENOTU UZ MĒRĶI RŪPĒS PAR MŪSU MAZAJIEM ĶIPARIŅIEM!
AR TEVI NOTEIKTI BŪTU PRIECĪGA SADARBOTIES, TEVI PIESKATĪTU, APČUBINĀTU, LOLOTU IESTĀDES METODIĶE – EVA
MĒS ĻOTI, ĻOTI TEVI, iROBOTIŅ GAIDAM TALSOS BĒRNUDĀRZĀ "SAULĪTE"
AR CIEŅU UN VĒLMI SADARBOTIES - EVA


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 05, 2012, 14:58:56
Sešpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Pansionātā „Valmiera”, kurā mājas vietu mūža nogalei ir atraduši 50 veci, slimi, nevarīgi, vientuļi cilvēki, līdz šim par tīrību gādā tikai viena apkopēja.

Seko vēstule:

Sveiks, Brīvprātīgais iRobotiņ!

Tevi ļoti gaida Valmierā, VPP Pansionāta „Valmiera”, kurā mājas vietu mūža nogalei ir atraduši 50 veci, slimi, nevarīgi, vientuļi cilvēki. Daudzi no viņiem pārcietuši smagas slimības, kas laupījušas viņiem iespēju pašiem par sevi rūpēties, pārvietoties, kustēties.

Pie mums pansionātā noris rehabilitācijas process un tiek sperti pirmie soļi pretī neatkarībai. Daudzos gadījumos cilvēki pie mums tiek atvesti nekustīgi, nespēcīgi, ar diezgan bēdīgām prognozēm, bet pēc laika un lielā ieguldītā darba var piecelties un nostāties uz savām kājām.

Pirmie soļi pēc smagas slimības prasa nopietnu darbu un piepūli. Tas ir kā no jauna sākt staigāt, ja gultā ir pavadīts vairāk kā mēnesis. Tāpēc ir ļoti svarīgi sajust zem kājām drošu, tīru pamatu. Pirmās mācības visbiežāk notiek basām kājām, zeķītēs. Ir ļoti patīkami veikt nodarbības tad, ja visapkārt valda tīrība. Arī tiem cilvēkiem, kuri pārvietojās ratiņkrēslos ir svarīgi, lai grīda būtu vienmēr tīra, jo ar rokām jāvada ratiņkrēsls.

Par tīrību pansionātā rūpējās apkopēja, kas ir viena uz diviem ēkas stāviem, kurai ir ļoti, ļoti daudz darba. Vēlos kaut nedaudz atvieglot viņas darbu, tāpēc būtu ļoti priecīga, ja arī mūsu iestādē būtu tāds maziņš „burvis” un brīnišķīgs palīgs kā iRobots.

Pansionāts, protams, nav mājas, bet mēs iestādes darbinieki ļoti cenšamies, lai varētu dažādot mūsu pansionātā dzīvojošo veco cilvēku dzīvi. Es domāju, ka iRobots būtu viņiem lielisks laika kavēklis, kaut kas jauns un neredzēts.

Telpās grīdas mums ir klātas ar linoleju, pirmā stāvā uz grīdas ir lamināts. Pansionāta otrā stāvā mums ir mīkstais grīdas segums, kuru ir ļoti rūpīgi jākopj. Pansionāta tīrāmā plātība ir apmērām 500 m2.

Mēs atrodamies Valmierā Kauguru ielā
Ar iRobotu ikdienā darbosies mūsu pansionāta apkopēja Benita.
Vēstuli Jums raksta sociālā darbiniece Olga


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 05, 2012, 15:03:53
Septiņpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

iRobotu aicina jauni draugi - divi divkājaini un divi uz četrām kājām, no kuriem viens ir īpaši prasmīgs birdināt mazas, baltas, asas spalvas, gluži kā lapas rudenī.

Seko vēstule:

Sveiki! 
It īpaši iRobots ir gaidīts Carnikavas novadā, mūsu mājās.
Tavi jaunie draugi kopā būs četri, divi no viņiem staigā uz divām, bet otri divi uz četrām kājām. Telpas, kurās dzīvo visi šie interesantie iedzīvotāji nav ļoti lielas, lielākā telpa ir virtuve ( 25 m2 ). Tad ir maziņš koridoriņš un istaba ( 18 m2). Visās telpās uz grīdas ir lamināts.

Pie vainas kāpēc tieši šai vietai ļoti nederētu iRobots ir viens no četrkājainiem draugiem. Viņa vārds ir Amītis un tas ir amerikāņu buldoga šķirnes suns, kuram ir ļoti daudz mazas, baltas, asas spalvas, kuras birst kā lapas rudenī. Tās ir visur!

Sadarbošanos ar iRobotu un pieskatīšanu es uzticētu Jānim, jo ar tehniku viņš ir uz TU.
Paldies, ka mani uzklausījāt :)
Laura


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 05, 2012, 15:12:38
Astoņpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Astoņgadīgā Nikola kopā ar trusi Žiperi cenšas uzturēt kārtībā māju, kamēr mamma ir tālu prom no mājām un arī vecmamma pārnāk tikai vakarā.

Seko vēstule:

I-Robotiņ, tu esi ļoti vajadzīgs man, Nikolai, Alūksnes novadā. Man ir tikai 8 gadi, bet es pati rūpējos par savu istabu, pēc mantu savākšanas gan vairs neatliek spēks grīdai... Bet tā vienmēr tik ātri piegružojas... Un trusis Žiperis arī pēc sevis nekad neko nesavāc...

Mammai ir jāstrādā tālu prom no mājām, vecmamma Pūka strādā skolā līdz vakaram, bet māja pati nezin kāpēc nekārtojas...(bet sajaucas gan pati!) Reizēm Pūka ātri pārslauka grīdas, bet mana istaba paliek, jo tur ir paklājs, un tam vajag daudz laika.

Vai Tu negribētu ar mani draudzēties un man drusku arī palīdzēt? Tev te patiks, man ir daudz zvēriņu arī un garlaicīgi nebūs! Tu varēsi dzīvot pie manis, bet Pūka tevi iztīrīs.

Vēstules autore-Nikola un palīdzēja mamma Irita


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 05, 2012, 15:14:11
Deviņpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Labdarības projekta "MĀJAS" organizatori Brīvprātīgo aicina palīdzēt 19 gadus jaunajai, vientuļajai māmiņai Sintijai

Seko vēstule:

iRobot, Tu būsi ļoti gaidīts un labs palīgs Juglā, Brīvības gatvē, pie 19 gadus vecās vientuļās māmiņas Sintijas.
Sintija īrē vienistabas dzīvokli, kurš ir aptuveni 20 kvadrātmetru plašs.

Sintijai ļoti noderētu iRobota palīdzība, jo viņa ir aizņemta ar mazā dēliņa auklēšanu, un putekļusūcēja viņai nav, tāpēc iztiek ar slotu, taču iRobots varētu būt daudz efektīvāks palīgs.

Sintija, kā jau minējām, ir vientuļā māmiņa, kura pavisam nesen ir nokārtojusi trūcīgā statusu, un diemžēl naudiņa neatliek dzīvokļa labiekārtošanai.

Meiteni piesaka labdarības projekta "MĀJAS" organizatori, jo saprotam, ka šī varētu būt laba palīdzība.

Sanita


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 05, 2012, 15:23:36
Divdesmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Krīzes centrā "Māras centrs", kur ik dienas uzturas  50 cilvēki – sievietes un bērni, iRobots ļautu cilvēkiem vēl vairāk būt kopā ar cilvēkiem, nevis ar smiltīm un putekļiem.

Seko vēstule:

Robotiņš tiek ļoti gaidīts vienā no lielākajiem Latvijas krīzes centriem - biedrības "Latvijas Samariešu apvienība" Krīzes centrā bērniem un sievietēm "Māras centrs", Rīgā.

Krīzes centrā ik dienas uzturas  50 cilvēki, reizēm pat vairāk, lieli un mazi- gan bērni, gan māmiņas ar bērniem, kuri uz laiku krīzes centru sauc par mājām.

"Māras centra" kopējā platība ir ap 800 kvadrātmetru, un ir ļoti svarīgi, lai katrs stūrītis- dzīvojamās telpas, atpūtas telpas, kabineti, būtu tīri.

Robotiņš mums ļoti noderētu, atvieglotu ikdienas darbus, kas nav mazums, un ļautu cilvēkiem vēl vairāk būt kopā ar cilvēkiem, nevis ar smiltīm un putekļiem.

Par Robotiņu "Māras centrā" parūpēsies saimniecības pārzinis Edmunds.

Gita
"Māras centrs" vadītāja


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 05, 2012, 20:39:36
Divdesmit pirmā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Rēzeknes novadā, kādā ciemā saimnieko pāris gados, kas pārdzīvojuši virkni nopietnu slimību, uztur lielu saimniecību, un palīdz arī citiem zemniekiem ar konsultācijām.

Seko vēstule:

Vieta, kurā iRobots ir ļoti gaidīts ir Rēzeknes novadā Maltā. Ciemā, kurā kādā saimniecībā dzīvo un saimnieko pāris gados - Aleksandra un Alberts. Neskatoties uz solīdo vecumu (abiem ir virs 70) viņi tikai un vienīgi pašu spēkiem uztur lielu saimniecību (kam nesen piešķirts bioloģiskās saimniecības statuss) - augļu dārzu, laukus, rukšus, govis un teļus u.c. mājlopus. Papildus tam saimniece aktīvi darbojas, palīdzot citiem rajona zemniekiem, sniedz konsultācijas lauksaimniecības un lopkopības jautājumos.

Abi sirmgalvji ir pārdzīvojuši virkni nopietnu slimību, kuru priekšā lielākajai daļai cilvēku noslaistos rokas, taču viņi nepadodas, un turpina strādāt. Saimniece ilgu laiku cīnījusies ar tik nopietnu slimību kā vēzis.

Gan saimniecība, gan dzīvojamā platība ir ļoti liela, tāpēc iRobots ļoti atvieglotu mājas soli, un saimniecei atliktu laiks atpūtai vai savam hobijam - krustvārdu mīklām.

Cilvēks, kurš būtu priecīgs pieskatīt iRobotu vienlaicīgi ir arī vēstules autors:
Marta, politikas zinātnes studente


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 05, 2012, 20:50:03
Divdesmit otrā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Četru bērnu un divu putniņu māmiņa Santa labprāt nomainītu slotu pret grāmatu

Seko vēstule:


Sveiks, I-robot!
Ja pievienosies mūsu pulkam, tavi jaunie draugi būs rosīga ģimene:
 :) Mamma - strādā lai rīdziniekiem katru dienu būtu pieejami svaigi ekoprodukti,
 :) Lielā Māsa - ķīniešu valodas apguvēja un zīmētāja,
 :) Mazā Māsa - zirdziņu un visu pūkainīšu mīļotāja,
 :) Lielais brālis ar īpašām vajadzībām - rosīgs ēst gatavošanas speciālists un
 :) mazais brālis - atbildīgs un rūpīgs izgudrotājs.
 :) :) Un divi dzelteni čiepstētāji, kam patīk šūpoles un banāni.

Tava mājvieta būtu Rīgas rajona Krimuldas pagastā,  nelielā 50 m2 2-istabu dzīvoklī, bez īpašiem kāpumiem un stāvumiem.

Mammai ļoti noderētu Brīdis Brīvs, lai slotu nomainītu pret grāmatu :)
Mamma Santa arī pieskatītu jauno iemītnieku


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 06, 2012, 13:20:06
Divdesmit trešā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Zandas mājā iRobots būtu nepieciešams, lai saimniekiem pašiem nebūtu ilgi un dikti jātīra istabas.

Seko vēstule:

Viesīte Smilšu ielā 31-4!  Nesapratu! Es dzīvoju 2 istabu dzīvoklī lielā istaba ir liela, mazā istaba ir maza! Manā mājā iRobots būtu nepieciešams, lai mums pašiem nebūtu ilgi un dikti jātīra istabas!

Zanda


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 06, 2012, 13:26:41
Divdesmit ceturtā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Ķekavas novada bērnudārzam „Zvaigznītes” iRobots nāktu palīgā mīļajām audzinātājām un auklītēm, no kurām Ingas meitiņa bez atvadu bučas neatvadās.

Seko vēstule:

Brīvprātīgais iRobots noderētu bērnu dārzam "Zvaigznīte" Valdlaučos, Ķekavas novadā, grupiņai "Podziņas". Grupiņā mācību un rotaļu telpa ir apm. 60 kvm. un bērnu guļamistaba apm. 35 kv.m.

Bērnu dārzs ir vieta, kur no agra rīta līdz vēlam vakaram pavada laiku mūsu nākotne - bērni un viņu labie eņģeļi - audzinātājas un auklītes, kas dāvā savu mīlestību, zināšanas un uzmanību. Šo dārziņu apmeklē mana jaunākā meita, kas bez atvadu bučas audzinātājai un auklītei uz mājām neiet.

Audzinātāja Anita no grupiņas  "Podziņas" varētu sadarboties ar iRobotiņu.

vēstules autore Inga


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 06, 2012, 13:47:30
Divdesmit piektā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

"Piešķirsim Sandrai „ORDENI”, kas šajā gadījumā būtu neliels, dūcošs, izpalīdzīgs „ordenis” – iRobots".

Seko vēstule:

Labdien!

Es sākšu ar devīzi – Piešķirsim Sandrai „ORDENI”, kas šajā gadījumā būtu neliels, dūcošs, izpalīdzīgs „ordenis” – iRobots.

Cik bieži Rīgas ielās Jūs redzat izsalkušus, slimus kaķus, kuriem nav savu māju? Ko dariet Jūs? Laikam jau to pašu, ko es - paeju garām, nodomājot – „nabadziņš” ... Ejam tālāk savās dienas gaitās, pēc brīža veikalā vai kur citur aizmirstot par redzēto līdz kādai nākamajai reizei. Tie esam mēs – vairākums, taču ir īpaši cilvēki, kuri, neprasot ziedojumus un palīdzību, „nespēlējot” uz jūtām, nevar paiet garām šīm izmisušajām dvēselītēm, bet piedāvā savas mājas kā pagaidu mitekli, lai varētu kaķus apkopt, ārstēt, pabarot un sameklēt savas mājas – tās īstās un vienīgās. Viens no šādiem īpašiem cilvēkiem ir Sandra.
Uzzinot par šo piedāvāto iespēju iegūt mājās „palīgu”, esmu pārliecināta, ka Sandrai iRobots ļoti būtu nepieciešams viņas dzīvoklī Rīgā, kur tiek sniegtas pagaidu mājas ielas un citu cilvēku pamestiem vai izmestiem kaķiem. Dzīvoklī kaķi tiek ārstēti, sakopti, uzbaroti un tiem tiek meklētas jaunas mājas ar apzinīgiem saimniekiem (pēc tam uzturot kontaktus, vai ar kaķiem viss ir kārtībā, un palīdzot ar padomiem). Vairāku gadu garumā mājas ir atrastas vairāk kā 60 kaķiem. Pašlaik mājās ir 12 kaķi, bet dažkārt to skaits ir sasniedzis arī 20, līdz ar to spalvu un smilšu apjoms (9 kaķu tualetes) mājās ir ievērojams. iRobots būtu ideāls palīgs, jo fiziski Sandrai neatliek vairs laika katru vakaru tīrīt grīdas un arī kaķiem iRobots nerada stresu un viņi no tā nebaidās kā no lielajiem un skaļajiem putekļusūcējiem.
Platība „palīga” darbībai būtu ap 200 m2, „izbaudot” dēļu, parketa un flīžu grīdas.
Atbildīgā persona būtu Sandra pati.

Ļoti ceru, ka Sandrai veiksies šajā balsojumā, jo šī ir vienīgā, reālā palīdzība no manas puses un jāsaka, ka – diemžēl ... Lūdzu, pielieciet arī pārējie kādu mazu daļiņu no sevis un nobalsojiet vienu reizi, lai Sandrai un viņas četrkājainajiem murrātājiem sagādātu nelielu, bet patīkamu pārsteigumu Jaunajā gadā. Un tad jau paši arī būsim priecīgāki un laimīgāki ...
 
Anete


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 06, 2012, 13:51:16
Divdesmit sestā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Ogres Ģimenes atbalsta dienas centrā (kuru 800 reizes mēnesī apmeklē bērni vecumā no 5-18 gadiem) ČAKLĪTIS varētu atbrīvot audzinātājas no papildus darba - skraidīšanas ar slotām.

Seko vēstule:


(http://www.mansrobots.lv/images/image007.jpg)

Labdien, Robotiņ "Čaklīti”!

Mēs no Ogres Ģimenes atbalsta dienas centra sūtam tev mīļus sveicienus, jo arī mums tu ļoti noderētu. Mēs atrodamies divos centros Ogrē. Meža prospekts 9, audzinātāja Inga un Grīvas prospekts 4a, audzinātāja Skaidrīte, kuras ir ar mieru pieskatīt tevi, robotiņ, Čaklīti!

Mūsu centriņi ir lieli, katrs pa 100 kvadrātmetriem. Mēs bērni un jaunieši ļoti mīlam šos centriņus un katru mēnesi  apmēram 800 reizes apmeklējam vecumā no 5-18 gadiem. Mēs jauki pavadām laiku ar audzinātājām, iemācamies  jaukas lietiņas ar ko varam iepriecināt ne tikai paši sevi, bet arī savus tuviniekus.

Ja mums laimēsies, tad mēs arī tevi Čaklīti iepriecināsim! Mēs būsim laimīgi tevi redzēt, jo mēs - bērni esam daudz un telpas pienēsājam ar smiltīm un netīrumiem. Audzinātājas bieži skraida ar slotām saslaukot telpas, bet ja tu būsi -Čaklīti, tad audzinātājas vairāk uzmanības veltīs mums, bērniem, un mums centriņā būs jauns draugs robotiņš Čaklītis, kas rūpēsies par mūsu tīrību, un mums tas tā patiktu!!!

Bērniem un jauniešiem pievienojos arī es vadītāja Gunda
Labu dienu jums vēlot- UZREDZĒŠANOS!

Laimīgu Jums Jauno gadu!

Ar cieņu,
Gunda
Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 06, 2012, 17:16:17
Divdesmit septītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Alsviķu Profesionālajā skolas darbinieki ir tā noilgojušies pēc iRobota palīdzības, ka vēstules atsūtījuši vairāki no viņiem. Galvenais Brīvprātīgā darba lauks būtu skolas dienesta viesnīca, kur vairākās istabiņās dzīvo audzēkņi, kas pārvietojas ratiņkrēslos.

Seko Anitas vēstule:


(http://www.mansrobots.lv/images/skolasaudzekni2.jpg)

Labdien! Kāda jauka ideja!

iRobotiņš būtu bezgala jauks palīgs Alsviķu Profesionālās skolas dienesta viesnīcā, adrese - Alsviķi, Alsviķu pagasts, Alūksnes novads.

Kāpēc? Tāpēc, ka vairākās istabiņās dzīvo audzēkņi, kuri pārvietojas ratiņkrēslos, pie kam, šie audzēkņi, piemēram, Taņa, Jana, Raitis, Aleksandrs, Jānis, Madara, Sanita ir arī ļoti apzinīgi audzēkņi - gan labi mācās, apgūstot profesiju, gan darbojas pašdarbībā, ir jauki, sirsnīgi cilvēki. Tā kā istabiņas mūsu skolas dienesta viesnīcā uzkopj paši audzēkņi, tad Tu , ROBOTIŅ, būtu ļoti jauks draugs visiem šiem audzēkņiem. Uzkopjamās telpas tiek uzturētas labā kārtībā, istabiņās ir linoleja grīdas segums, tajās atrodas gultas, galds, ratiņkrēsli, naktsskapīši. Tavs palīgs, ROBOTIŅ, būtu Daiga, dienesta viesnīcas vadītāja.

Esmu tevi, ROBOTIŅ, redzējusi darbā, jo arī manas meitas ģimenes mājā Tu čakli strādā. Cerot uz atsaucību un sadarbību – Anita (ceru, ka Tu piezvanīsi)

Seko Daces vēstule:

Sveiks, Robotiņ!

Mēs Tevi ļoti gaidītu Alsviķu Profesionālajā skolā! Skolā mācās 140 audzēkņi ar īpašām vajadzībām: dzirdes traucējumiem, fiziskās attīstības traucējumiem, garīgās attīstības traucējumiem.
Audzēkņi skolā apgūst ne tikai profesiju, bet piedalās arī dažādās ārpusstundu aktivitātēs: dzied, dejo, spēlē teātri. Pulciņos audzēkņi gatavo priekšnesumus svētkiem, kā arī dažādiem novada un valsts pasākumiem. Skolā mācās audzēkņi ar īpašām vajadzībām, tāpēc priekšnesumu sagatavošanas laiks un ieguldītais darbs ir uz pusi lielāks kā parastajās skolās. Tiek organizēti arī koncerti un tematiskie pasākumi. Tas viss notiek aktu zālē, kura ir 162 m2 liela, ar parketa grīdu. Tā kā mums ir vairāki pulciņi, tad katru dienu notiek mēģinājumi, bet katru ceturtdienu arī izklaides vai tematiskais pasākums. Pie tik liela noslogojuma zāle ātri kļūst netīrā – smilšaina un piegružota. Tu būtu liels palīgs mūsu apkopējai, kura tīra ne tikai zāli, bet arī citas telpas.
Mēs visi būsim tavi draugi, bet galveno atbildību par Tevi esmu gatava uzņemties es, direktores vietniece sociālās rehabilitācijas darbā
Dace
Ar nepacietību gaidīšu Tavu zvanu

Seko Indras  vēstule:

Labdien! Strādāju Alsviķu Profesionālajā skolā par skolotāju. Skolā  mācās audzēkņi ar īpašām vajadzībām. Telpas ir ļoti lielas un būtu liela  nepieciešamība pēc ierīces, kura pati tīrītu. Šāds robots ir manai  draudzenei, kura dzīvo Īrijā un kurai esmu ieteikusi šādu robotu  nopirkt. Tas strādā nevainojami. Gribētos, lai mūsu skolā arī tāds būtu. Skolā ir atbildīgs personāls, kurš to uzraudzītu.

Ar cieņu!
Indra
Alsviķu Profesionālās skolas skolotāja

Seko Inas  vēstule:

Labdien!
Alsviķu Profesionālai skolai ļoti noderētu iRobots.  Mūsu skolā mācās audzēkņi ar īpašām vajadzībām, kuriem ir arī kustību traucējumi un arī vairāki audzēkņi ir ratiņkrēslā.   Mēs visi būtu ļoti priecīgi ja tu, iRobotiņ, nokļūtu pie mums.  Mums ir dienesta viesnīca, kur dzīvo audzēkņi.  Savas istabas jaunieši kopj paši, bet ar tavu palīdzību tas viņiem būtu izdarāms daudz vieglāk. Telpu ir ļoti daudz.  Ja tu būtu pie mums, tas atvieglotu ļoti darbu dienesta viesnīcas vadītājai.  Kā tavs palīgs būtu dienesta viesnīcas vadītāja Daiga
Alsviķu Profesionālās skolas
vecākā medicīnas māsa-Ina


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 06, 2012, 17:42:24
Divdesmit astotā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvās Māras skolā, kur cilvēki rūpējas par bērnu izglītošanu latviskā garā – ikdienas brīvprātīgajiem palīgā varētu nākt Brīvprātīgais iRobots.

Seko vēstule:

Manā skatījumā Brīvprātīgo palīgu-robotiņu ir pelnījuši Brīvās Māras skolas audzēkņi un skolotāji. Šie cilvēki rūpējas par mūsu bērnu izglītošanu latviskā garā un tradīcijās - kas ir neatsverams ieguldījums Latvijas nākotnē.

Ikdienā skolas darbā palīdz brīvprātīgie -māmiņas un vienkārši cilvēki ar atvērtām un nesavtīgam sirdīm-skola darbojas no ziedojumiem, kopīgi strādājot skolotājiem un bērnu vecākiem, skoliņa tiek remontēta, uzlabota.

Kā topošā skolas skolnieciņa mamma vēlos palīdzēt ar savu ieguldījumu-pastāstīt par skoliņu citiem, popularizēt skolas ideju - par dabisku un latvisku sakārtotu vidi.

Skoliņa atrodas Rīgā, Bišumuižā, blakus 10.tramvaja galapunktam. www.marasskola.lv

Tīrāmā platība varētu būt ap 60 m2. Divas saimes istabas un priekštelpa. Robotiņa draugs un pieskatītājs varētu būt skolotāja LINDA.

ar cieņu,
Kristīne


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 08, 2012, 20:02:01
Divdesmit devītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Kaspars no Gulbenes priecātos par iespēju savai sieviņa sarūpēt palīgu iRobotu, jo īpaši tāpēc, ka no putekļiem viņai ir alerģija.

Seko vēstule:


Labvakar!

Jaunais gads katram no mums ir sācies ar jaunām iecerēm, apņemšanos un sapņiem...

Arī es Kaspars no Gulbenes priecātos par iespēju savai sieviņai- Oksanai sarūpēt palīgu- iRobotu mājas uzkopšanā. Viss sākās pavisam nesen, nu jau 2010 gadā, kad sieviņai pēc smagas ārstēšanās atklāja arī alerģiju, lai cik jocīgi tas nebūtu alerģija ir gan no putekļiem, gan no visādām ērcītēm, pat mājdzīvniekiem, un ja mēs nesāksim ar mazumiņu, iedzīvosimies astmā. 2 gadus atpakaļ, kad mūsu dēls piedalījās 10 Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētkos kopā ar sieviņu un meitiņu izdomājām pārsteigt Emīlu un uztaisījām istabās kosmētisko remontu, kā grīdas segumu izvēlējāmies paklājus, ko šobrīd ļoti nožēlojam, jo sievai putekļu sūkšana sagādā veselības problēmas. Šobrīd mums būtu nepieciešams vai nu jaudīgs, kvalitatīvs putekļusūcējs, vai nu glābējs iRobotiņš.

Protams, saprotu, ka šāds palīgs būtu nepieciešams daudzās ģimenēs, un protams, ir cilvēciņi, kur viņš būtu nepieciešams daudz vairāk. Tāpēc, priecājos par iespēju piedalīties šādā konkursā, un pat ja mums neizdosies tikt pie iRobotiņa, nenolaidīsim rokas un cīnīsimies...

Veselīgu Jums jauno 2012.gadu, jo ja mums būs veselība, iRobotiņu spēsim iegādāties paši!

Kaspars GulbenēVirsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 09, 2012, 00:04:41
Trīsdesmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Sarkanā Krusta Brīvprātīgie Liepājā tiek galā ar neskaitāmiem tūkstošiem pārtikas paku. Brīvprātīgais iRobots palīdzētu tikt galā ar saceltajiem putekļiem.  

Seko vēstule:

Pirmais, kas ienāca prātā, dzirdot par brīvprātīgo iRobotu ir brīvprātīgie cilvēki no Latvijas Sarkanā Krusta Liepājā.

Jums vajadzētu redzēt, kā viņi tiek galā ar neskaitāmajiem tūkstošiem pārtikas paku, kad atbrauc lielais furgons. Viss tiek veikli pārkrāmēts milzīgās grēdās no grīdas līdz griestiem kā pils torņi. Pāri paliek tikai putekļi un iemīdīta pēdu taka. Kādam tas viss arī jāuzkopj, bet spēka vairs nav. Gandrīz tikpat ātri pakas tiek izdalītas un atkal pāri paliek tikai netīras telpas, kuras jāuzkopj pirms nākamo paku ierašanās.

Viņi arī nežēlo savu laiku un enerģiju, lai vadītu dažādus izglītojošus pasākumus skolās, bērnudārzos vai iepriecinošus svētku pasākumus vientuļajiem cilvēkiem, kā arī organizētu neskaitāmus citus projektus.
 
Šie brīvprātīgie būtu pelnījuši kādu brīvprātīgo, kurš palīdzētu viņiem pašiem, lai viņiem būtu par vienu darbu mazāk, bet par vienu prieku vairāk ikdienas rosībā.

Visu brīvprātīgo, arī iRobota pieskatītājs ir un būs Andris

Līga


Virsraksts: Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2011 / Janvāris 2012
Raksts no: draugs iekš--=== Janvāris 09, 2012, 18:18:24
Sekojiet šai saitei lai nobalsotu par vēstulēm, kuras vēlaties īpaši atbalstīt (http://forums.mansrobots.lv/index.php/topic,165.0.html).