Reģistrēto iRobot.LV lietotāju forums — MansRobots.LV

Konkursi => Brīvprātīgo iRobotu Konkursi => Tematu aizsāka: draugs iekš--=== Janvāris 06, 2012, 23:20:24Virsraksts: Ziedo mirkli nobalso - kurš ir pelnījis Brīvprātīgo iRobotu!
Raksts no: draugs iekš--=== Janvāris 06, 2012, 23:20:24
Ir noslēdzies kārtējais Brīvprātīgā iRobota konkursa balsojums (http://mansrobots.lv/). iRobot lietotāji un sociālo tīklu dalībnieki no 30 iesūtītajām vēstulēm (http://forums.mansrobots.lv/index.php/topic,162.msg731.html#msg731) visaktīvāk savas balsis atdeva par to, lai nākošais Brīvprātīgais iRobots dotos strādāt uz Yamaha mūzikas skolu Balvos, Balvu muižā, kur regulāra grīdas uzkopšana ir ļoti nepieciešama, jo mazajiem bērniem nodarbības notiek uz grīdas paklājiem.

(http://www.mansrobots.lv/images/yamahamuzikassk3.jpg)

Yamaha mūzikas skolas nodarbību klasīte atrodas muižas ēkā, un jau otro gadu nodarbības apmeklē mazuļi, sākot no 6 mēnešu vecuma. Darbojas divas nodarbību grupiņas «Robis» un «Mazulis un mūzika». Abās grupiņās kopā ir 20 mazuļi vecumā līdz 4 gadiņiem. Nodarbības notiek uz grīdas paklājiem, kuri pēc katras nodarbības reizes ļoti jātīra. To visu veic pasniedzēja, tāpēc jo īpaši iRobots Balvos ir gaidīts palīgs. Apsveicam mūzikas skolas Brīvprātīgā iRobota jaunos saimniekus un līdzjutējus!

Tā kā šajā konkursā saņēmām visvairāk vēstuļu un arī sabiedrības atbalsts balsojumā bija ievērojams, tuvākajā laikā Brīvprātīgais palīgs paziņos par to, kur vēl dosies uzkopt dzīves telpu. Informācija būs pieejama forums.mansrobots.lv un MansRobots.lv

Brīvprātīgā iRobota balsojuma starplaikos vēstuļu iesūtīšana par to, kurā vietā būtu nepieciešams brīvprātīgais iRobots turpinās. Jaunas vēstules var sūtīt jau šodien! Balsotāji ar vēstulēm varēs iepazīties to iesūtīšanas secībā un nobalsot nākošās balsošanas laikā.

Vārdi materializējas. Brīvprātīgais iRobots dodas pie saviem jaunajiem saimniekiem. Paldies, ka tu esi labs! :)


Virsraksts: Re: Ziedo mirkli – nobalso, kuri cilvēki ir pelnījuši Brīvprātīgo iRobotu!
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Janvāris 26, 2012, 22:03:36
Skaistā ziemas dienā, maiga sniedziņa pavadīts, 24.Brīvprātīgais tika nogādāts Balvos, kur Balvu muižā notiek Yamahas mūzikas skolas nodarbības.

Brīvprātīgo sirsnīgi sagaidīja Brīvprātīgā iRobota konkursam iesūtītās vēstules autore Daina – kuras mazdēls apmeklē Yamahas mūzikas skoliņu. Sirsnība un sadraudzība, kā arī viesmīlība virmoja visapkārt. Brīvprātīgais iepazinās ar skolotāju Ilutu un ar Gunitu, kuru varētu saukt par krustmāmiņu, jo tieši viņai jau bija pieredze mājās ar iRobotu, lai būtu droša ierosināt uzrakstīt vēstuli konkursam. Arī vietējās preses fotogrāfi uzņēma Brīvprātīgā sagaidīšanu, lai pastāstītu par to cilvēkiem, jo īpaši jau tiem, kas ar savu balsojumu atbalstīja mūzikas skoliņu.

Telpās, kurās turpmāk strādās Brīvprātīgais, grupiņas „Robis” nodarbību dalībnieki jau bija sapulcējušies un Brīvprātīgajam bija tas gods demonstrēt sevi. Tik atsaucīgus draugus laikam jau var satikt tieši mazuļu vidū, Brīvprātīgo pētīja gan mazais puikiņš, gan izsekoja meitenīte, kamēr pārējie mazuļi vēroja notiekošo.

Cik jauki ir būt gaidītam un mīlētam!
Vēlāk uzzinājām, ka Brīvprātīgais palīgs ir nokristīts par Robi! :)Virsraksts: Re: Ziedo mirkli – nobalso, kuri cilvēki ir pelnījuši Brīvprātīgo iRobotu!
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Februāris 28, 2012, 17:46:50
Divdesmit piektais Brīvprātīgais iRobots devies saimniekot Līču Dzīvnieku pansijā „Ulubele”

Februāris atnesa ziņas, ka vēl viens Brīvprātīgais iRobots ir gatavs darbam un 2011./2012.gadu mijas konkursa otrās vietas ieguvēji: Līču Dzīvnieku pansija „Ulubele” saņēma priecīgu ziņu, ka dzīvnieku patversmes brīvprātīgajiem pievienosies arī Brīvprātīgais iRobots.

(http://www.mansrobots.lv/images/img_45002.jpg)

Ulubelē, kur mežu lokā ieskauta ir teritorija, kas atvēlēta ~180 suņiem, ir arī īpašas telpas, kas atvēlētas kaķiem. Šī kaķu māja, kas rūpīgi tiek kopta, arī sagaidīja jauno Brīvprātīgo palīgu. Patversmes ļaudis, ar konkursa vēstules autori Lindu un patversmes vadītāju Ingu, priekšgalā, bija sanākuši, lai iepazītos ar jauno palīgu. Arī kaķi Drosmiņš un Džamals bija aktīvi sagaidītāji un izmēģināja gan baidīties, gan nebaidīties no jaunā iemītnieka, taču galu galā ar pietāti pieņēma jauno mājas iedzīvotāju.

(http://www.mansrobots.lv/images/img_44701.jpg)

Līču Dzīvnieku pansijas „Ulubele” Brīvprātīgā iRobota sagaidīšana aprakstīta arī Ulubeles mājas lapā: http://ulubele.blogspot.com/2012/02/cakls-brivpratigais-ulubele.html. Patversmē brīvprātīgajiem darba netrūkst, tādēļ vienmēr šeit tiek gaidīti arī jauni palīgi, lai izstaidzinātu suņus pa vietējiem mežiem. Kā patversmes darbinieki norāda - Brīvprātīgie tiek gaidīti piemērotā apģērbā ;)Virsraksts: Re: Ziedo mirkli nobalso - kurš ir pelnījis Brīvprātīgo iRobotu!
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Marts 26, 2012, 16:16:50
Divdesmit sestais Brīvprātīgais iRobots uzsāks darbu maijā,  līdz ar sezonas atklāšanu Kārļa Skalbes memoriālajā muzejā „Saulrieti”.

Martā pienākusi kārta nākamajam Brīvprātīgajam iRobotam doties saimniekot un tādēļ 2011./2012.gadu mijas konkursa trešās vietas ieguvēji - Kārļa Skalbes memoriālais muzejs „Saulrieti”, Vecpiebalgā – tika apsveikti ar jauno palīgu. Taču, kamēr Vecpiebalga vēl klāta sniegiem, muzejs atpūšas gluži kā lācis ziemas miegā. Maijā, līdz ar muzeja sezonas atklāšanu 26.Brīvprātīgais iRobots dosies uz Vecpiebalgu.


Virsraksts: Re: Ziedo mirkli nobalso - kurš ir pelnījis Brīvprātīgo iRobotu!
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Marts 26, 2012, 16:19:26
Divdesmit septītais Brīvprātīgais iRobots ir uzsācis savu darbu Invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” telpās.

(http://www.mansrobots.lv/bildes/Brivpratigais/iRobots%20un%20Apeirons.jpg)

Martā darbu uzsācis divdesmit septītais Brīvprātīgais iRobots, kas devies pie 2011./2012.gadu mijas konkursa 4.vietas ieguvējiem - Invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons”.

(http://www.mansrobots.lv/bildes/Brivpratigais/iRobots un Apeirons 1.jpg)

Apvienība "Apeirons" (apeirons.lv (http://www.apeirons.lv/new/)) ir sabiedriska organizācija, kurā darbojas cilvēki ar invaliditāti un viņu draugi, kas kopā strādā, lai sekmētu cilvēku ar invaliditāti integrācija sabiedrībā. Apeironā nodarbināti ir arī brīvprātīgie, kuriem saulainā marta pēcpusdienā pievienojies Brīvprātīgais iRobots. Brīvprātīgais naski iemēģināja plašās telpas, kurās, atbilstoši organizācijas mērķiem ir vērojama ērta vides pieejamība, kas arī robotam dos iespējas brīvi darboties un dot savu artavu cilvēcisko un draudzīgo mērķu labā, kuru dēļ strādā organizācijas biedri un atbalstītāji.

(http://www.mansrobots.lv/bildes/Brivpratigais/iRobots un Apeirons 2.jpg)Virsraksts: Re: Ziedo mirkli nobalso - kurš ir pelnījis Brīvprātīgo iRobotu!
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Aprīlis 19, 2012, 18:14:24
Stārķu pāri iekārtojas ligzdās un 28. Brīvprātīgais iRobots vārdā Zentiņa aprīlī iekārtojās dzīvei un darbam Valmieras Pansionātā.

2011. / 2012.gadu mijā notikušā konkursa balsošanā ar 7,2 % balsojuma 5.vietu ieguva Valmieras Pansionāts, Kauguru ielas filiāle.
Valmieras Pansionātā dzīvo 50 vecāka gadu gājuma cilvēki, kuri šeit saņem aprūpi un rehabilitāciju. Pansionāts izremontētajās telpās ir iekārtojies 2 gadus un vide šeit izskatās mājīga un iedvesmojoša.

(http://www.mansrobots.lv/images/valmieraspansionats.jpg)

Brīvprātīgo iRobotu uzņēma konkursa vēstules autore, sociālā darbiniece un medmāsiņa, kā arī omulīgs kungs, kas pansionātā dzīvo. Bija prieks uzzināt, ka Brīvprātīgais jau ir nokristīts par Zentiņu un redzēt patiesu interesi par iRobota darbību no darbinieku puses.


Virsraksts: Re: Ziedo mirkli nobalso - kurš ir pelnījis Brīvprātīgo iRobotu!
Raksts no: draugs iekš--=== Maijs 24, 2012, 09:40:33
Brīvprātīgais iRobots pacilātā gaistonē un aplausu pavadībā tiek sagaidīts Kārļa Skalbes memoriālajā muzejā ''Saulrieti''

(http://www.mansrobots.lv/images/vecpiebalga.jpg)

Līdz ar muzeja sezonas atklašanu, arī trešās vietas ieguvēji Brīvprātīgā iRobota konkursā ir saņēmuši savu palīgu grīdas uzkopšanā. Brīvprātīgais iRobots Vecpiebalgā, Kārļa Skalbes memoriālajā muzejā “Saulrieti”, tika nogādāts tieši Muzeju nakts ietvaros, kur muzeja apmeklētāji jau paspējuši piešķirt robotiņam vārdu Zeltiņš, kas darināts no vārdiem ''zelta gabaliņš''.  Zeltiņam nu gan paveicies ar jauno mājvietu, jo atpūtas brīžos tā ausis priecēs daiļrades lasījumi, klavierspēle un muzeja galvenās pārzines Ilonas dzīves stāsti par Kārli Skalbi.


Virsraksts: Re: Ziedo mirkli nobalso - kurš ir pelnījis Brīvprātīgo iRobotu!
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Augusts 23, 2012, 17:49:40
Latvijas Samariešu apvienības Krīzes centrs bērniem un sievietēm „Māras centrs” sagaida sen iecerēto palīgu Brīvprātīgo iRobotu

(http://www.mansrobots.lv/images/img_7346_f.jpg)

Aicinājumi Brīvprātīgajam iRobotam nākt palīgā Māras centram izskanēja jau 2011.gada Brīvprātīgā iRobota konkursā, bet 2012.gada sākumā konkursam tika iesūtītas pat vairākas vēstules. 2011./2012.gadu mijas balsošanas rezultāti pirmajās dienās liecināja, ka Brīvprātīgais ļoti iespējams dosies tieši turp, taču arī citi balsotāji bija ievērtējuši Brīvprātīgo kā nepieciešamu citviet un Māras centram nācās pagaidīt. 2012.gada vasarā tika nolemts, kamēr jauna Brīvprātīgā iRobota balsošana vēl nav izsludināta, piešķirt Brīvprātīgo iRobotu 6.vietas ieguvējiem, ar 5,8 % balsu. iRobotu sirsnīgi sagaidīja gan Māras centra darbinieki, gan Samariešu apvienības prezidents Andris Bērziņš.

Krīzes centrā ikdienā uzturas sievietes ar bērniem, kuru dzīvē ir iestājies smags posms, un kuras meklē drošību un patvērumu. "Māras centra" darbinieki palīdz sakārtot viņu ikdienas lietas, darba un dzīvesvietas jautājumus, sniedz psiholoģisko atbalstu un palīdz atgūt dzīvesprieku.


Virsraksts: Re: Ziedo mirkli nobalso - kurš ir pelnījis Brīvprātīgo iRobotu!
Raksts no: brivpratigais iekš--=== Decembris 08, 2012, 18:28:11
2012.gada novembrī trīsdesmitais Brīvprātīgais iRobots devās uz jaunajām mājām dienas centrā „Ābeļzieds”.

(http://www.mansrobots.lv/images/img_7782_1.jpg)

Ābeļzieda plašajās, gaišajās, kā arī ar apmeklētāju radošiem darbiņiem rotātajās telpās, iRobotu sagaidīja aicinošas mūzikas skaņas un dejojošas kundzītes. 

Dienas centra apmeklētāji ir Pārdaugavas seniori, vairāk kā 60 cilvēki dienā, kurus sagaida sirsnīgi un radoši cilvēki, to starpā arī brīvprātīgie. Ļaudis šeit nāk, lai lietderīgi pavadītu brīvo laiku, neļautos skumjām un vientulībai, kā arī, lai kopīgi risinātu kādus sarežģītākus jautājumus,  iemācītos jaunas prasmes, attīstītu talantus. Dienas centrā ir zāle līnijdejām, vingrošanai, semināriem un apmācībām; telpas gleznošanas nodarbībām un rokdarbu organizēšanai; telpas valodu apmācībai, datorprasmju apguvei, nūjotāju telpa un citas, tāpēc Brīvprātīgajam iRobotam bezdarbība nedraud.