Author Topic: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010  (Read 30573 times)

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« on: Decembris 30, 2010, 12:38:00 »


Uzrakstiet vēstuli par labiem cilvēkiem kādā vietā, kur būtu noderīga palīdzība grīdu uzkopšanā!
Varbūt tieši šajā vietā bez maksas strādās Brīvprātīgais iRobots — putekļusūcējs robots!






Labdien, es esmu iRobots, palīdzu cilvēkiem uzkopt grīdas bez viņu līdzdalības. Šoreiz es piesaku sevi brīvprātīgajam darbam, vēlos doties palīgā cilvēkiem, kas palīdz citiem. Uzrakstiet man vēstuli, lai iRobotu lietotāji var izlemt, kur esmu visvairāk nepieciešams.

Par konkursu:

Kur būs manas jaunās mājas? Es to vēl nezinu, bet ceru, ka Jūs jau to ziniet. Vairāki Brīvprātīgie iRoboti jau ir atraduši savas mājas — piemēram, Dzīvnieku patversmē «Dzīvnieku draugs», Kalnciema Veselības un sociālās aprūpes centrā, RTU studentu bērnistabā, Latvenergo Energoefektivitātes centrā u.c.



Latvijā ir vēl daudz vietas, kur sirsnīgi un iejūtīgi ļaudis palīdz citiem. Šāds darbs prasa daudz iekšēja spēka, mīlestību un ticību. Uzzinot par tādiem cilvēkiem, es vēlējos palīdzēt. Aicinu Jūs uzrakstīt man vēstuli, kur Jūsuprāt varētu būt manas mājas nākamo 2 gadu garumā.



Vēstule:

Ja ziniet šādu vietu Latvijā, kur es esmu vajadzīgs, lūdzu, uzrakstiet man vēstuli, minot:

1. vietas nosaukumu un adresi, kur es esmu gaidīts;
2. vietas un manu jauno draugu aprakstu;
3. tīrāmo telpu īsu aprakstu, platību, var arī fotogrāfiju;
4. cilvēka vārdu, nodarbošanos un tālruni, kas būs priecīgs ar mani sadarboties un mani pieskatīt (pēc tīrīšanas beigām ir nepieciešams izbērt miskasti un pārbaudīt birstu stāvokli; un ja ir nepieciešama tehniskā palīdzība — jāsazinās ar iRobot servisu). Lūdzu pirms vēstules rakstīšanas aprunāties ar šo cilvēku un saņemt viņa piekrišanu.
5. vēstules autora vārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi.

Vietas nosaukums, atrašanās vieta un apraksts tiks publicēts iRobot lietotāju forumā MansRobots.lv un TVNet. Pārējā informācija ir nepieciešama, lai konkursa rīkotāji varētu pirms balsošanas pārliecināties, ka vēstulē minētais cilvēks tiešām gaida iRobotu.

Vēstules lūgums sūtīt līdz šī gada 30.decembrim (ieskaitot) uz e-pastu brivpratigais@irobot.lv, norādot «Brīvprātīgā iRobota Konkurss»

Iesūtītās vēstules tiks apkopotas un tās, kuras atbildīs iRobota iespējām un kurās būs pareizi norādīti visi augstāk lūgtie dati, tiks publicētas un piedalīsies balsojumā. Balsot varēs visi iRobot.lv reģistrēto robotu lietotāji, kā arī noteiktu sociālo tīklu dalībnieki.

Balsotāji ar vēstulēm varēs iepazīties to iesūtīšanas secībā un nobalsot laika posmā no 2011.gada 3.janvāra līdz 13.janvārim. Vēstules autors, kurš saņems visvairāk balsis kopā ar mani un iRobot.lv pārstāvjiem dosies uz savā vēstulē aprakstīto vietu, lai iepazīstinātu mani ar maniem jaunajiem draugiem.

Ja, rakstot vēstuli, Jums rodas kāds jautājums par iRobotiem — droši jautājiet man (brivpratigais@irobot.lv), es darīšu visu, lai operatīvi atbildētu.

Gaidīšu Jūsu vēstuli! Uz drīzu tikšanos!
Jūsu brīvprātīgais iRobots



Konkursa papildus noteikumi:

* iRobot Roomba mājrobota modelis tiks precizēts atkarībā no vēstulē aprakstītajām telpām, kur iRobotam būs jāstrādā. Visi pieejamie mājrobotu modeļi aprakstīti šeit: http://www.irobot.lv/?document_id=70.
* iRobotam ir nepieciešams 220 V elektrības pieslēgums iRobot baterijas uzlādēšanai, kas mēnesī patērē elektroenerģiju ~0,50 Ls apmērā.
* Lūdzam pirms vēstules rakstīšanas aprunāties ar cilvēku, kurš varētu perspektīvā iRobotu pieskatīt un saņemt viņa piekrišanu. Vai ja vēlaties to kā pārsteigumu — esiet gatavi paši iRobotu pieskatīt. Vēstuli droši varat rakstīt arī par sevi — ja veicat kādus labus darbus priekš citiem un Jums ir vajadzīgs palīgs grīdu uzkopšanai.
* Vēstulē aprakstītās vietas saimnieki iegūs Brīvprātīgo iRobotu 2 gadu lietošanā un iRobot.lv šajā laikā veiks nepieciešamās servisa apkopes, kādas tiktu veiktas iRobota garantijas servisa ietvaros.
* Ja uzvarētājs nav norādījis korektu kontaktinformāciju un nevar tikt sameklēts 2 darba dienu laikā, vai ja rodas kāda cita situācija, kuras dēļ konkursa uzvarētājs nevar saņemt un/vai lietot iRobotu, to saņem nākamā atbalstītākā vēstule.
* Ja vairākas vēstules saņem vienādu visaugstāko balsu skaitu, Brīvprātīgā iRobota mājvietu no šīm vēstulēm izvēlas iRobot.lv administrācija.
* Iesūtot konkursa vēstuli, vēstules autors atļauj konkursa rīkotājiem šo darbu izmantot ar konkursu saistītajiem mērķiem, tai skaitā publicēt.
* Balsošanas kārtība tiks aprakstīta balsošanas lapā. Atsevišķi notiks iRobot.lv lietotāju balsojums un noteiktu sociālo tīklu dalībnieku balsojums. Katra balsojuma rezultāti tiks atsevišķi apkopoti un pēc tam apvienoti attiecībā 60/40 (60% iRobot.lv lietotāju balsojums un 40% sociālo tīklu dalībnieku balsojums).
* Konkursa organizatoriem nepieciešamības gadījumā ir tiesības bez brīdinājuma mainīt konkursa noteikumus.
* Vietni iRobot.lv uztur un šo konkursu atbalsta Brīvprātīgo iRobotu kustības veidotājs — uzņēmums Terra Virtuala, SIA, reģistrācijas numurs LV40003559952.
« Last Edit: Decembris 30, 2010, 13:18:51 by draugs »
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #1 on: Decembris 30, 2010, 13:13:00 »
Pirmā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Liene vēlas pārsteigt savu mīļo Omīti, kura nekad nesūdzas par dzīvi vai darba smagumu.

Seko vēstule:

Mani sauc Liene. Es vēlējos pastāstīt par savu Omīti. Viņa mums ir priša un nekad nesūdzas par dzīvi un darba smagumu, kas ir bijis. Bet tagad dzīves nogalē ļoti gribētos atvieglot viņas ikdienas mājas soli. Viņa viena dzīvo Jelgavā, savā mājiņā. Varbūt, ka iRobots vēlētos savu jauno mājvietu gūt pie mūsu mīļās Omītes viņa mums ir pensionāre. Telpas, kas jātīra nav daudz tikai guļamistaba un viesistaba. Esmu viņas mazmeita Liene. Omītei neko neteikšu, ja nu Tu Viņu izvēlēsies, lai sanāktu jauks pārsteigums. Paldies!
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #2 on: Decembris 30, 2010, 13:13:36 »
Otrā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Tija, dzīvojot Anglijā, būtu priecīga parūpēties par savu mammu ar kustību traucējiem, atvieglojot viņai mājas soli.

Seko vēstule:

Labdien! Mani sauc Tija, pati dzīvoju Anglijā, bet mana mamma dzīvo Latvijā, viņa ir pirmās grupas invalīde, ar kustību traucējumiem. Ļoti gribētu ar Jūsu palīdzību iepriecināt mammu ar šo robotiņu, kurš varētu viņai palīdzēt ikdienas sakopt māju. Tas būtu ļoti liels atbalsts viņai. Vietas nosaukums, kur šis robotiņš būtu gaidīts, ir Jelgavas rajons. Ļoti ceru, ka šis robotiņš nonāks mammas mājās. Tas būtu loti jauks pārsteigums. Iepriekš saku lielu paldies!
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #3 on: Decembris 30, 2010, 13:14:21 »
Trešā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Monta mācās tālu no savas kuplās ģimenes laukos un aicina palīgu, jo īpaši Omei, lai būtu mirklis atvilkt elpu pēc grūtā darba fermā ar lopiem.

Seko vēstule:

Mani sauc Monta. Manuprāt, iRobots ir gaidīts Limbažu novadā, kur dzīvo mani vecvecāki (ome un papiņš) un mana ģimene (mamma, mazais brālis un mazā maša). Viņi dzīvo lauku mājā, kur, protams, arī dzīvo 3 suņi un kaķis. Manai ģimenei ir  sava saimniecība un viņiem daudz neatliek laika mājas uzkopšanai, jo pa dienu ir jāstrādā. Ja manai omei būtu iRobots, viņai būtu laiks arī nelielai atpūtai, jo darbi saimniecībā, kurā ir ferma ar lopiem aizņem lielāko dienas daļu un arī gadi iet uz priekšu, tāpēc es savai omei un ģimenei vēlos palīdzēt kā vien varu, jo mācos diezgan tālu no mājām un viņus ļoti mīlu!

iRobotam būtu jātīra virtuve, kur bieži uzturas visa ģimene, jo mums patīk kopīgi gatavot ēst. Koridors, kur dzīvo divi suņi. Un viesistaba, kur arī mana ģimene ļoti bieži uzturas, jo ir kopīgi raidījumi un filmas, piemēram "Ugunsgrēks", kuras visa mana ģimene kopīgi skatās.
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #4 on: Decembris 30, 2010, 13:15:01 »
Ceturtā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Zanes vīramāte sagaidītu iRobotu ar atplestām rokām! Vīramāte pedanti uztur kārtību mājās, kaut arī ratiņkrēsls ierobežo viņas kustību brīvību.

Seko vēstule:

Labdien, Irobot!
Es zinu kādu vietu, kur Tu būsi gaidīts ar atplestām rokām un prieka asarām acīs. Tas ir manas vīramātes dzīvoklis Rīgā, Juglas ielā. Mana vīramāte ir kārtības mīle, varētu teikt pedante. Pat mazākajam gruzītim nav vietas viņas dzīvoklī. Diemžēl viņai pašai, sēžot ratiņkrēslā, ir grūti novaldīt slotu, kur nu vēl izsūkt abas istabas aptuveni 45kvm nelielajā dzīvoklī. Telpas ir iekārtotas atvērtā veidā, lai ir ērti pārvietoties ratiņkrēslā, tā kā Tev arī nebūs nekādu problēmu saimniekot pa tām. Paklāju viņai nav, tikai grīda un mazi sliekšņi. Viņu sauc Lita un viņa ir invalīde, kas visu savu laiku pavada mājās, par Tevi parūpēties spēs viņa pati, kad būs nepieciešams palīdzēs mūsu vai meitas ģimene.
Uz sadarbību cerot, Zane
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #5 on: Decembris 30, 2010, 13:15:42 »
Piektā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Rūjienas senioru mājā iRobots būtu noderīgs 70 senioriem no dažādiem Vidzemes novadiem.

Seko vēstule:

Labdien! Es pārstāvu sociālās aprūpes un rehabilitācijas centru "Rūjienas senioru māja". Atrodamies Rūjienas pilsētā, Valdemāra ielā 26. Robotiņš iegriežoties Rūjienas senioru mājā iegūs daudz draugus, kas priecāsies un līksmos par robotiņa čaklo darbu. Tavi draugi būs seniori no dažādiem Vidzemes novadiem un darba vieta būs jauki un mājīgi iekārtota nodarbību telpa, kura ir savienota ar nelielu bibliotēku-lasītavu, kurā savas dienas brīvo laiku pavada nu jau 70 seniori. Nodarbību telpā tiek gan dziedāts, veidots, spēlēts, griezts un šūts, bet lasītavā lasītas grāmatas. Tavs darbiņš būtu savākt un uzkopt grīdu pēc šīm nodarbībām, lai atkal jau nākošā diena varētu sākties uzkoptā un sakārtotā telpā. Telpas tīrāmā platība ir apmēram 50 kvadrātmetri. Grīdas segums akmens plāksnes. Par tevi atbildīgā un labākā draudzene būs saimniecības vadītāja Sandra, kas rūpēsies par tavu labsajūtu un apmierinātību. Vairāk uzzināt par Rūjienas senioru māju un apskatīties fotogrāfijas var mūsu mājas lapā www.amicus.lv

Ar cieņu
Sandra
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #6 on: Decembris 30, 2010, 13:16:34 »
Sestā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Neatsverams dārgā laika taupīšanas palīgs iRobots būtu Salacgrīvas Ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas kūrortviesnīcā "Brīze", kur dzīvo 38 seniori.

Seko vēstule:

iRobots būtu gaidīts Salacgrīvā, Valmieras ielā 7, Ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas kūrortviesnīca "Brīze". Gan mūsu apkalpojošais personāls, gan mūsu 38 seniori, kuri atraduši savas mājvietas pie mums "Brīzē", ļoti priecātos par šādu palīgu. It īpaši prieks būtu mūsu dienas auklītei Inai, kurai jāpaspēj pabarot guļošie, ļoti slimie klienti, jāpaspēj pēc ēšanas savest kārtībā ēdamtelpu un pēc tam uzkopt istabiņas, kurās ir mīkstais segums. Tāds palīgs būtu neatsverams dārgā laika atspaids. Ina ir ne tikai čakla darbiniece, bet arī laba sarunu biedrene, pavadone pastaigām, atrod nomierinošus vārdu ikvienam mūsu iedzīvotājam. Ja būtu šāds palīgs mūsu mājās, Inai atliktu vairāk uzmanības mūsu mīļajiem "vecīšiem". Ļoti augstu vērtējam, lai mūsu māja būtu spodra, tīra, mājīga. Ir pie mums arī klienti, kuriem ir alerģija pret putekļu ērcītēm. Mēs ļoti priecātos, ja šāds palīgs būtu arī mūsu namā.

Ar cieņu
Māra

www.brize.lv
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #7 on: Decembris 30, 2010, 13:17:23 »
Septītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Bezgala priecīgi par iRobotu būtu Aigas vecāki. Mamma strādā ļoti smagu darbu ikdienā, bet tētis slimības dēļ nevar būt liels palīgs mājas darbos.

Seko vēstule:

Labdien!
1. Es Jūs vēlētos redzēt Talsu novadā.
2. Vieta ir trīs istabu dzīvoklītis, tur dzīvo mani vecāki (mamma, tētis un kaķene Zuze).
3. Tīrāmās telpas ir trīs istabas, koridors, vannas istaba un virtuve, platība ir 70. Mani vecāki paliek arvien vecāki un pašiem grūti uzkopt tik daudz istabu + kaķa spalvas visur. Tas ir grūti. Šajos laikos arī grūti tikt pie mazāka dzīvoklīša (ienākuma dēļ).
4. Veneranda un Aivars, būtu bezgala priecīgi ja viņu mājās būtu mazs palīgs. Veneranda (mamma) strādā Talsu Piena kombinātā, darbs tur ir šausmīgi smags, strādā vīriešu darbu, pēc darba mājās ir vēlu un ar spēka izsīkumu un satūkušām kājām. Aivars ( tētis) ir invalīds, spēcīgi sāp roka un sirds, dzīvo tikai uz zālēm, viņš visu laiku ir mājās, bet viņš nevar strādāt nekādu darbu, pat elementāros darbus, jo tas ļoti kaitē sirdij. 
6. Es Jums būtu no sirds pateicīga ja Jūs manu vecāku sejās raisītu smaidu!! Arī es būtu bezgala laimīga. Takā es pie vecākiem tieku reti, viņiem nav neviena cita palīga...
Aiga ( meita)
« Last Edit: Janvāris 03, 2011, 13:37:54 by brivpratigais »
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #8 on: Decembris 30, 2010, 13:18:26 »
Astotā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Linda lūdz atsūtīt paklausīgo iRobotu viņas vectēvam, kuram ir grūti kopt māju lielo muguras sāpju dēļ. 

Seko vēstule:

Labdien! Ieraudzīju Rīgas Viļņi Nr.50 Brīvprātīgā iRobota Konkursu. Manam vectēvam ļoti sāp mugura, viņš nevar pat nomesties ceļos. Daudz darbiņi jāpadara ar lielām sāpēm mugurā. Cenšos viņam palīdzēt. Bet man ir maz laika un nevaru viņu apkalpot, jo dzīvoju tālu no viņa. Ar prieku konstatēju, ka ir tāds iRobots, kas tīra māju, ko režisore Gordecka sauc par ''bitīte'' un ir sajūsmā. Ļoti lūdzu tādu paklausīgu iRobotu atsūtīt manam vectēvam Valmierā, Aleksandram.

Ar cieņu, mazmeita Linda
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #9 on: Decembris 30, 2010, 22:54:46 »
Devītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Lielvārdes Dienas aprūpes centra jaunieši ielūdz iRobotu (kuram viņi dotu vārdu Hektors) uz sadarbību gan telpu uzkopšanā, gan robotikas pulciņā, pildot superzvaigznes lomu.

Seko vēstule:

Sveiks, iRobotiņ!
 
Sveiciens no Lielvārdes Dienas aprūpes centra!
Raksta Tev šī Dienas centra pastāvīgie apmeklētāji Aleksejs (9 gadi), Saivis (10 gadi), Silvestrs (13 gadi), Jānis (9 gadi), Guntars (15 gadi) un sociālais darbinieks Iveta.
Izlasījām par Tevi mājaslapā un esam sajūsmā par to, ko Tu spēj un dari! Mēs ļoti gribētu ar Tevi draudzēties un tikties ar Tevi diendienā mūsu centriņā, tādēļ rakstām Tev šo IELŪGUMU. Esam pat izdomājuši Tev vārdiņu – Hektors, kā sengrieķu varonim. :) ) Jo patiesībā, tas šķietami nenozīmīgais darbiņš – uzturēt visu tīru un kārtīgu nav nemaz tik viegls.
Mūs ļoti interesē robotika, un mēs labprāt nodarbotos ar robotiņu būvēšanu, taču pagaidām mums vēl pietrūkst tādu zināšanu. Ja Tu būtu mūsu pulkā, tad domājam, ka mums būtu vieglāk ieinteresēt lielākos Lielvārdes puišus un mēs varētu nodibināt robotikas pulciņu. Re nu, pie mums Tu ne tikai varētu strādāt, bet arī kļūt par īstu Supermodeli – Superzvaigzni, vārdā Hektors, kuru grib atdarināt!
Pastāstīsim mazliet par mūsu centriņu. Lielvārdes Dienas centrā darbojas dažādas interešu grupas, tiek organizēti atpūtas un sporta pasākumi. Visaktīvāk darbojas bērni un jaunieši, jauno māmiņu klubiņš, bet pensionāri sporto (šodien redzējām – atkal skrien ar basām kājām pa sniegu!!!). Ļoti populāras ir radošās darbnīcas, kur notiek gan filcēšana, gan darina foršas šalles un citas lietas. Bērni nāk uz šejieni gatavot mājas darbus, paspēlēt spēles, var darboties ar datoru.
Centrā ir diezgan daudz telpu, kopējā platība 460 m2, un mūsu Mairiņai- centra administratorītei ir diezgan daudz darba, lai uzturētu visas telpas nepārtraukti tīras. Tas būtu gan forši, ja Tu būtu turpmāk kopā ar mums!
Mūsu centriņa pilns nosaukums ir Lielvārdes novada sociālā dienesta sociālais dienas aprūpes centrs, Ausekļa ielā 3, Lielvārdē, Lielvārdes novadā, LV – 5070.
Tavs tiešais sadarbības partneris pie mums būs Maira.

Kopā ar vēstules autoriem
Alekseju, Saivi, Silvestru, Guntaru un Jāni,
ir sociālais darbinieks Iveta
« Last Edit: Decembris 30, 2010, 22:58:48 by draugs »
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #10 on: Decembris 30, 2010, 23:08:52 »
Desmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Elīna rūpējas par savu 82 gadus veco tanti, kura dzīvo viena – viņai ļoti noderētu palīgs telpu uzkopšanā. 

Seko vēstule:

Sveiks Irobot!
1.Rīga, Priežu iela.

2. Es tev vēlētos pastāstīt par savu tanti- Moniku, viņa dzīvo viena, bērnu viņai nav, vīrs ar jau kādu laiku guļ kapu kalniņā. Pašlaik vienīgie viņas mīluļi ir divi kaķi, kas atstāj spalvas un gružus visur, kur vien var. Bet vecam cilvēkam (tantei ir 82 gadi) grūti visur izlocīties.

3. Dzīvoklī ir divas istabas, virtuve un koridors. Kopējo platību diemžēl nepateikšu, bet priekš paveca, vientuļa cilvēka diezgan plašas telpas.

4. Es pati apņemtos palīdzēt Irobotam. Pašlaik strādāju apsardzes firmā par menedžeri, bet vakaros esmu brīva, lai dotos ciemos pie tantes un palīdzētu.(Pāris reizes nedēļā jau to daru).

5. Elīna
priecīgus svētkus!
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #11 on: Decembris 31, 2010, 00:11:01 »
Vienpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestādes „Gaujiena” darbinieki un bērni priecātos un būtu pateicīgi ja „šis skaistais jaunums - iRobots” ienāktu viņu mājās.

Seko vēstule:


Mīļais I-robotiņ!!!
1.   Vieta:
Bērnu sociālās aprūpes centrs ‘’Gaujiena’’
2.   Vietas un jauno draugu apraksts:
Gaujienā, speciālās internātpamatskolas telpās, atrodas bērnu sociālās aprūpes centrs „Gaujiena”. Šī ir ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestāde bērniem – bāreņiem, bez vecāku gādības palikušajiem un krīzes situācijā nonākušajiem bērniem. Centrs  darbojas kopš 1997. gada janvāra ar toreizējo nosaukumu bērnu nams – patversme, bet 2008.gadā vasarā ieguva savu pašreizējo nosaukumu.  Tas sniedz sociālos pakalpojumus  Alūksnes, Gulbenes, Viļakas, Cēsu novadiem, kā arī citu pašvaldību bērniem un pusaudžiem. Šobrīd bērnu sociālās aprūpes centrā „Gaujiena” dzīvo 20 bērni, vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Pati jaunākā meitenīte Elīna aprūpes centrā dzīvo no viena gada vecuma. 13 bērni mācās Gaujienas speciālajā internātpamatskolā, bet pārējie profesionāli tehniskajās skolās.
3.   Tīrāmo telpu īss apraksts:
Visas aprūpes centra telpas ir izvietotas internāta ēkas otrajā stāvā. Centram ir sava virtuvīte, kurā bērni kopā ar aprūpētājām un rehabilitētājām gatavo dažādus ēdienus, cep pankūkas un svētkiem tortes. Bērniem ir iekārtotas sešas guļamistabas, kuras ir aprīkotas ar paklājiem. Brīvo laiku var pavadīt divās atpūtas istabās. Vienā no tām ir televizors, kuru bērni labprāt skatās uz mīkstā paklāja. Bērni, kā jau mājās, skatās televizoru ēdot cepumus vai čipsus un grīda piebirst...bet kas satīrīs? Mēs būtu ļoti priecīgi un pateicīgi, ja šis skaistais jaunums- i robots ienāktu mūsu mājās- bērnu sociālajā aprūpes centrā. Tas atvieglotu ikdienas darbus aprūpētājām, kuras mums ir tikai divas un intensīvi strādā, lai nodrošinātu visu nepieciešamo centra bērniem.



Bērnu sociālās aprūpes centra darbinieku darbs ir veltīts bērniem, kuri ir nonākuši grūtā dzīves situācijā. Darbinieki māca bērniem visas sadzīves iemaņas, dažādas dzīvesprasmes un pavada lielu laiku sarunās un dzīves situāciju analīzēs. Mēs veicam ļoti cēlu darbu- sniedzam atbalstu bērniem, palīdzam tiem izaugt un izveidoties par krietniem un labestīgiem cilvēkiem. Mēs dāvājam savas sirds siltumu un gudrību, pretī saņemot bērnu mirdzošās acis un biklo paldies.



4.   Cilvēks sadarbībai:
Sociālā aprūpētāja Dzidra būs ļoti priecīga sadarboties ar i-robotu, viņu atbalstīt, pieskatīt un mīlēt.
5.   Vēstules autore:
Bērnu sociālā aprūpes centra direktores vietas izpildītāja Vita
Laimīgu Jauno gadu vēlot un cerībā uz jauniem iemītniekiem un draugiem (divu gadu garumā) viss bērnu sociālās aprūpes centra kolektīvs!!!





« Last Edit: Janvāris 03, 2011, 12:09:04 by brivpratigais »
w

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #12 on: Decembris 31, 2010, 00:14:42 »
Divpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Sociālās aprūpes centrā „Gaiļezers”, kurā savu mājvietu ir raduši 425 klienti ar funkcionāliem traucējumiem, iRobotam būtu kur izvērsties, izvēloties telpas uzkopšanai.

Seko vēstule:

Labdien!

Sociālās aprūpes centrā „Gaiļezers” savu mājvietu ir raduši 425 klienti, no kuriem lielākajai daļai ir nepieciešama īpaša aprūpe viņu funkcionālā stāvokļa dēļ, ko mājas apstākļos viņiem tuvinieki nodrošināt nevar. Mums ir klienti ar dažādām saslimšanām, kustību traucējumiem, kuri ikdienā lieto dažādas palīgierīces.
Mūsu centrs ir vieta, kur klients saņem nepieciešamo speciālistu palīdzību, lai varētu pēc iespējas ilgāk saglabāt savas esošās prasmes un neatkarību.
Tā kā centrs ir liels, tad mūsu 30 apkopējiem dienā jāuzkopj 16 000 m2 telpas, kuras ir izklātas gan ar linoleju, gan paklājiem, un ne vienmēr tā ir tikai reize dienā, tādēļ iRobots mums ļoti palīdzētu.

Mēs, Rīgas sociālās aprūpes centrs „Gaiļezers”, atrodamies Rīgā, Hipokrāta ielā 6.

Ar iRobotu ikdienā sadarbosies visi mūsu apkopēji, taču to pieskatīs mūsu saimnieks Ints Miķelsons.

Ar cieņu, cerot uz sadarbību,
RSAC „Gaiļezers” Sociālās struktūrvienības vadītāja – direktores vietniece
Ilze Baltiņa - Mežgaile
« Last Edit: Janvāris 03, 2011, 13:36:14 by brivpratigais »
w

brivpratigais

  • Administrators
  • Aktīvs Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 64
  • Karma: +2/-2
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #13 on: Janvāris 03, 2011, 13:30:30 »
Trīspadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Bauskas novada Gailīšu pagasta Pirmsskolas izglītības iestādei "Lācītis" iRobots būtu lielisks palīgs audzinot bērnus uzturēt tīru un sakoptu apkārtējo vidi.

Seko vēstule:

Labdien!
Bauskas novada Gailīšu pagasta Pirmsskolas izglītības iestādei "Lācītis" iRobots būtu lielisks palīgs ikdienas darbā. Šajā iestādē strādā 22 pieaugušie, ir 4 grupas, kuras apmeklē 95 bērni. Ir arī aktu zāle ar lielu paklāju, kas katru dienu jātīra. Katrā no grupām ikdienā uzturas vidēji 20 bērni. Liela dienas daļa tiek pavadīta uz paklāja rotaļājoties. Mazie rezgaļi pamanās arī "nogaršot" kādu rotaļlietu, tāpēc ir svarīgi uzturēt telpas tīras.
iRobota lielākais pluss ir tā klusā darbība. Putekļusūcējs rada lielu troksni, traucējot nodarbību gaitu vai diendusu. Mazais palīgs varētu darīt savu darbu nenovēršot bērnu uzmanību. iRobots bērniem būtu labs paraugs. Jau no mazām dienām jāveido ieradums uzturēt tīru un sakoptu apkārtējo vidi.
Šī nelielā, bet jaudīgā ierīce atvieglotu auklītēm ikdienas darbu. Atliktu vairāk laika rūpēm par bērniem, jo auklītes pienākums nav tikai telpu uzkopšana. Auklīte ir audzinātājas palīgs, kas piedalās bērnu audzināšanā un pieskatīšanā.
iRobots būtu patiesi jauka dāvana visam kolektīvam Jaunajā gadā!!!

Ar cieņu, audzinātāja Ilona

brivpratigais

  • Administrators
  • Aktīvs Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 64
  • Karma: +2/-2
Re: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Decembris 2010
« Reply #14 on: Janvāris 03, 2011, 21:55:13 »
Četrpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Kokneses bērnudārzā „Gundega” iRobots būtu liels atbalsts audzinātājai, kurai vienai jātiek galā gan ar bērnu audzināšanu, gan ar tīrību grupiņā.  

Seko vēstule:

Sveiks, iRobot! Tu tiktu laipni sagaidīts bērnudārzā "Gundega", kas atrodas Koknesē! Šeit ir ļoti daudz mazu bērnu vecumā no 2-4 gadiem! iRobota darbs būtu braukāt un tīrīt vienu lielu telpu, jo dotajā brīdī to dara bērnudārza audzinātāja Aldona, viņa nāk 1h ātrāk uz darbu, lai iztīrītu telpu un arī vakarā iet daudz vēlāk mājās, jo ir jāparūpējas par tīrību, bet tā viņas vietā to padarītu TU - iRobots un no rītā, vakarā bez uztraukuma viss būtu tīrs! Telpas lielums ir apmēram 50m2 un tieši šis telpas laukums būtu jāpārvar IRobotam, bet tā kā tas ir viens liels plašums, tad tā būtu tīrā pastaiga bez šķēršļiem, uzkopjot šo telpu. Kā jau mēs visi zinām, tad bērnudārza audzinātājas ir ļoti kārtīgas un mīļās pret bērniem, tad nu arī iRobots tiktu uzņemts šajā plašajā pulkā un arī tam tiktu veltītas visas rūpes, lai tas varētu labi strādāt!

Vēstules autors: Kaspars



Tās ir visas iesūtītās vēstules.

Sekojiet šai saitei lai nobalsotu par vēstulēm, kuras vēlaties īpaši atbalstīt.

Lai balsotu, lūdzu ielogojieties foruma lapas augšā, lietojot savu iRobot.lv lietotājvārdu un paroli. Balsot var tikai iRobot.lv reģistrēto robotu lietotāji. Katrs reģistrētais lietotājs var nobalsot par trim vēstulēm.
« Last Edit: Janvāris 11, 2011, 19:09:33 by draugs »