Reģistrēto iRobot.LV lietotāju forums — MansRobots.LV
Septembris 22, 2020, 03:02:57 *
Labdien! Reģistrētie lietotāji forumā ienāk ievadot savu lietotājvārdu šeit, vai iRobot.lv lapā.
Lietotājvārds un Parole:

Vēl neesat reģistrējušies?
Ziņas: Mūsu aktualitātes varat uzzināt arī Twitter.com/MansRobots
 
   Sarunas   Palīdzība Login Register  
Balsošana
Jautājums: Noslēgusies Brīvprātīgā iRobota konkursa balsošana un iRoboti uzsāk darbu Kurzemē: Sociālās aprūpes centrā «Veģi» un Vidzemē: Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas — attīstības centrā.  (Balsošana slēgta: Augusts 11, 2011, 11:21:09)
*Alise raksta, ka iRobots būtu lieliska dāvana skolai, kuru viņa nupat ir absolvējusi: Āgenskalna sākumskolai. - 1 (1.6%)
*Anita priecātos ja iRobots nonāktu Alsviķu Profesionālās skolas dienesta viesnīcā, kur vairākās istabiņās dzīvo audzēkņi, kas pārvietojas ratiņkrēslos. - 6 (9.7%)
*Viesturs vēlētos palīdzēt jauniešu Hosteļa, tikpat kā vienīgajai, darbiniecei, kas strādā 24 h diennaktī piecu dienu garumā. - 1 (1.6%)
*Brīvprātīgais iRobots „Veģos”, kur dzīvo 166 bērni un jaunieši ar attīstības traucējumiem, varētu būt piemērs jaunām progresīvām tehnoloģijām. - 15 (24.2%)
*Zane aicina iRobotu palīdzēt uzturēt tīrību sabiedriskā labuma studentu organizācijas: Latvijas Studentu apvienības telpās. - 0 (0%)
*Anda pati lieto iRobotu un zina cik labs palīgs tas ir uzkopšanas darbos,tāpēc aicina Brīvprātīgo palīdzēt uzkopt Mākslas un mūzikas centru Rankas pamatskolā. - 3 (4.8%)
*iRobots būtu ļoti gaidīts Tērvetes novada Augstkalnes pagasta "Zvaniņos" - pirmsskolas iestādē un Sabiedriskajā interneta pieejas punktā, kuru vada Raimonds. - 3 (4.8%)
*Raina uzaicina Brīvprātīgo iRobotu, jo tic brīnumiem. Radošs, jūtīgs, mazliet skumjš un priecīgs iRobota aicinājums palīdzēt Ezeres bērnudārzā “Buratīno”. - 6 (9.7%)
*Ogres Ģimenes atbalsta dienas centrā Brīvprātīgais iRobots iegūtu vārdu Čaklītis. - 5 (8.1%)
*Brīvprātīgais iRobots ir gaidīts Celmenē, Kubulu pagastā, Balvu novadā,Pansionātā "Balvi" Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestādē. - 4 (6.5%)
*Brīvprātīgo iRobotu gaida draugi Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra pirmsskolas izglītības grupiņās. - 7 (11.3%)
*Talsos, kur aug 10-gadīgi trīnīši un 3-gadīgi dvīnīši, iRobots, ir ļoti nepieciešams palīgs visai ģimenei. - 6 (9.7%)
*iRobots ir gaidīts krīzes centrā "Māras centrs", kur uzturas sievietes ar bērniem, jo viņu dzīvē ir iestājies smags posms, un viņi meklē drošību un patvērumu. - 5 (8.1%)
Kopā Balsotāji: 38

Lapa: [1]
  Printēt  
Autors Temats: Balsošana: uz kurieni sūtam strādāt Brīvprātīgo iRobotu? 2011. gada jūnijs  (Lasīts 17776 reizes)
draugs
Administrators
Viedais Dalībnieks
*****

Karma: +11/-4
Raksti: 613WWW
« : Jūnijs 14, 2011, 22:20:01 »

Ziedo mirkli – nobalso, kuri cilvēki ir pelnījuši Brīvprātīgo iRobotu!
Vēstuļu iesūtīšana Brīvprātīgā iRobota konkursam ir beigusies un sākusies balsošana par to, kurā vietā vēl viens Brīvprātīgais iRobots turpmāk palīdzēs uzkopt grīdas.Konkursā iesūtītas 13 sirsnīgas un daudzpusīgas vēstules, kas tagad piedalās balsošanā no 15.jūnija līdz 21.jūnijam.
Iepazīties ar visām konkursā iesūtītajām vēstulēm variet šeit.
Izlasi, izvēlies, nobalso – kuriem labajiem cilvēkiem sūtīt iRobotu! Jo Tu esi Labs! Smiley

Brīvprātīgā iRobota jauno mājvietu nosaka balsojums. Šajā lapā redzamais iRobot.lv reģistrēto lietotāju balsojums tiks apvienots ar Draugiem.lv un Twitter sociālo tīklu dalībnieku balsojumu. Abu balsojumu rezultāti tiks atsevišķi apkopoti un pēc tam apvienoti attiecībā 60/40 (60% iRobot.lv lietotāju balsojums un 40% sociālo tīklu dalībnieku balsojums). Rezultāti tiks paziņoti.

« Pēdējais Laboja: Jūnijs 15, 2011, 10:53:46 no draugs » Logged

w
draugs
Administrators
Viedais Dalībnieks
*****

Karma: +11/-4
Raksti: 613WWW
« Atbildēt #1 : Jūnijs 23, 2011, 01:39:00 »

Noslēgusies Brīvprātīgā iRobota konkursa balsošana un iRoboti putekļsūcēji uzsāks darbu Kurzemē: Sociālās aprūpes centrā «Veģi» un Vidzemē: Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centrā.

Balsošanā vislielāko atbalstu saņēma Sociālās aprūpes centrs «Veģi», kur dzīvo 166 jauni cilvēki ar smagiem garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem, no tiem 26 ir bērni un 140 jaunieši. Veģos Brīvprātīgais iRobots aicināts palīdzēt tīrīt telpas, kā arī būt piemērs mūsdienu progresīvajām tehnoloģijām bērniem, kuri mācās skolā. Brīvprātīgais iRobots ļoti priecājas arī par to, ka varēs atvieglot aprūpētāju darbu un aprūpētājas varēs vairāk laika veltīt bērnu vešanai pastaigā ārā, kā arī padarboties ar viņiem dažādos rokdarbos.

iRobot novērtēja arī to, ka vislielāko atbalstu no sociālo tīklu dalībniekiem guva Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra pirmsskolas izglītības grupiņu iesūtītā vēstule (kopsummā balsošanā otrā vieta), kuru atbalstītāja valmierieši arī portālā valmiera24.lv. Un tā iRoboti nolēma atsaukties arī uz šo aicinājumu un turpmāk Brīvprātīgais iRobots strādās arī Valmierā.

Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra pirmsskolas izglītības grupiņās bērni pavada visu nedēļu, mācoties sadzirdēt un sazināties ar apkārtējo pasauli. Grupiņas šobrīd apmeklē 16 bērniņi ar dzirdes traucējumiem no visas Latvijas  vecumā no 3 līdz 7 gadiem. Centra darbinieki un iemītnieki priekpilni gaida palīgu, jo vēlas, lai auklītēm paliktu vairāk laika samīļot katru bērnu, kopā spēlēties, lasīt pasakas un radīt patiesi mājīgu atmosfēru.

Noslēgumā iRobot atgādina, ka Brīvprātīgā iRobota balsojumu starplaikos vēstuļu iesūtīšana par to, kurā vietā būtu nepieciešams brīvprātīgais iRobots turpinās. Jaunas vēstules un pieteikumus varat sūtīt jau šodien. Balsotāji ar vēstulēm varēs iepazīties to iesūtīšanas secībā un nobalsot nākošās balsošanas laikā. Vairāk informācijas mansrobots.lv.

Skaistajos Saulgriežu svētkos iRobot novēl ikvienam gaišas domas, līksmu sirdi, labus darbus, kā arī ticību labajam!
« Pēdējais Laboja: Jūnijs 28, 2011, 09:31:15 no draugs » Logged

w
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #2 : Augusts 08, 2011, 17:06:09 »

Brīvprātīgais iRobots Sociālās aprūpes centrā "Veģi"

Brīvprātīgais iRobots SAC jeb Bērnu pansionātā „Veģi” jau nostrādājis pirmo mēnesi un ir parādījis, ka var būt ļoti noderīgs un palīdzēt uzlabot telpu tīrības kvalitāti. Veģos iRobota pienākumos ietilpst uzkopt gan administrācijas telpas, gan koridori, aktu zāli, sporta telpas u.c..„Veģi” vadītāja novērtē, ka ir lietderīgi pasekot dzīves sniegtajām iespējām, kuras patiešām nemaz nav tik maz, un piedalīties dažādos projektos un konkursos, kas līdz šim jau ir palīdzējuši ‘Veģiem” gan renovēt telpas, gan piesaistīt nepieciešamos materiāltehniskos resursus, gluži kā šajā gadījumā, kad palīgā nācis brīvprātīgais iRobots.
« Pēdējais Laboja: Augusts 09, 2011, 10:56:35 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #3 : Septembris 05, 2011, 16:46:36 »

Brīvprātīgais iRobots Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centrā

Uz mācību gada sākumu iRobots ir uzsācis darbu Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centrā.Valmierā iRobotu sagaidīja krietns pulciņš darbinieku, kuri ar interesi iepazinās ar jauno kolēģi un palīgu. Arī paši darbinieki izskatījās vasaras saules un prieka pilni, gaidot bērnus, lai uzsāktu jauno mācību gadu. Internātskolā šis gads nesis daudz prieka, tostarp ir notikusi telpu renovācija, kas dod jaunus spēkus mīlestības darbam. iRobot novēl, lai Brīvprātīgais iRobots palīdz uzturēt vidi tīru un harmonisku!
« Pēdējais Laboja: Septembris 06, 2011, 11:51:39 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #4 : Septembris 05, 2011, 16:47:44 »

Jauno mācību gadu uzsākot talkā nāk vēl divi Brīvprātīgie iRoboti – Ezeres bērnu dārzā un Talsu dvīnīšu – trīnīšu ģimenes mājās.

2011.gada jūnijā, apkopojot Brīvprātīgā iRobota konkursa balsojuma rezultātus, Brīvprātīgie nolēma atsaukties arī uz uzaicinājumiem vēstulēs, kas ieguva 3. un 4.vietu balsojumā. Tātad, brīvprātīgo iRobotu kustību paplašina vēl divi iRoboti, kuri turpmāk strādās:

* Saldus novada Ezeres vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādē
* Talsu dvīnīšu – trīnīšu ģimenes mājās
Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #5 : Septembris 05, 2011, 16:48:29 »

Brīvprātīgais iRobots Saldus novada Ezeres vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādē

Brīvprātīgā iRobota konkursam Raina bija iesūtījusi radošu un iedvesmojošu vēstuli – stāstu pēc kura varēja nojaust kā klājas Latvijas bērnu dārzam pie pašas Latvijas / Lietuvas robežas. Kad Brīvprātīgais iRobots tika nogādāts uz Ezeri, varēja just, ka tā saņemšana ir prieks un gandarījums jaunajiem saimniekiem. iRobotu sagaidīja ne tikai pati Raina un bērnu dārza vadītāja ar darbiniekiem, bet arī Ezeres Domes priekšsēdētājs un vietējās avīzes žurnālisti.Ezerieši sprieda, ka prieks nekad nenāk viens, jo bērnudārzs ir saņēmis atbalstu konkursā telpu renovācijai un visu vasaru daudz cilvēku un iestādes ir atbalstījuši remonta darbus vienā no bērnudārza grupiņām. Cik fantastisks ir cilvēku prieks, kad viņi apzinās, ka ar pašu darbu un sadarbību var panākt tik daudzas lietas, un ka nebūt ne nauda ir izšķirošais, kas nosaka veiksmi un sapņu īstenošanos. Brīvprātīgais palīgs apsveic Ezeriešus ar šo prieku un priecājas, ka arī viņš atvedis prieku uz Ezeri un cerību jaunu sapņu piepildījumam.Ezeres bērnudārza vadītāja ļoti novērtēja Rainas ieguldījumu, lai iRobots nonāktu bērnudārzā un pateicās Rainai kolektīva vārdā, uzdāvinot smaidošu arbūzu un ziedus.  Raina savukārt pateicās tam, viņai pat lāgā nezināmajam, cilvēkam, kurš bija atrakstījis viņai vēstulīti „Varbūt tevi tas interesē”, pievēršot uzmanību Apollo izsludinātajam Brīvprātīgā iRobota konkursam.
« Pēdējais Laboja: Septembris 06, 2011, 11:53:45 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #6 : Septembris 05, 2011, 16:50:41 »

Brīvprātīgais iRobots Talsu dvīnīšu – trīnīšu ģimenes mājās

Varat iedomāties cilvēka prieku, kurš sapratis, ka nevar cerēt uz uzvaru konkursā, bet tomēr saņem konkursa balvu...

Talsu 10 gadīgo trīnīšu un 3gadīgo dvīnīšu ģimeni pārsteidza Brīvprātīgā iRobota pārstāvja zvans mammai un paziņojums, ka arī 4.vieta konkursā ir ieguvusi Brīvprātīgo palīgu. Ģimenes prieks bija pieskandinājis ielu, tā, ka pat kaimiņi ātri vien uzzināja, kas ir prieka iemesls. Trīnīšu vidējā meitiņa nosaukusi šo notikumu par gada notikumu līdzās ar R.Kaupera koncerta apmeklējumu. Protams, ka arī Brīvprātīgais iRobots ir fantastiski priecīgs radot prieku un būs čakls palīgs!Redzēsim ko par to teiks ģimenes 3 kaķi. Jāteic, ka Bosiks ar milzīgu interesi vēroja Brīvprātīgā staigāšanu pa viesistabu caur logu, īpaši izjūtot  mirkļus, kad iRobots nāca uz loga pusi, tieši pretim viņam.

« Pēdējais Laboja: Septembris 06, 2011, 11:54:20 no draugs » Logged
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #7 : Oktobris 25, 2011, 16:38:35 »

Teklas stāsts jeb Talsu Trīnīšu – Dvīnīšu ģimenes māmiņas vēstule iRobot, pēc pirmā sadarbības mēneša ar iRobotu vārdā Tekla.

„Mūsu mājās Irobots ieradās 29.augustā un tie bija SVĒTKI. Mūsu jauno iemītnieku nāca apraudzīt daudzi - gan kaimiņi, gan omes un opīši, gan arī darba kolēģi un draugi. No tālās Ikšķiles jau nākamajā dienā atbrauca arī tālā ome. Tā kā visi bijām kopā, nolēmām, ka tā arī ir īstā reize, lai mūsu Irobots tiktu pie vārda - tātad kristības notika jau pirmajā vakarā. Apspriežoties un diskutējot, vispirms noskaidrojām vai tā ir meitenīte vai puisītis. Tā kā vairākums ieradušos bija sieviešu dzimtes, nospriedām, ka tā ir meitenīte. Vēl mazliet pavērojot jauno iemītnieci un tās darbošanos, viņa tika pie vārda - TEKLA  Smiley.

Tā nu mūsu mājās un pat mūsu busiņā tagad ir vieta mūsu māsiņai Teklai. To cik ļoti mums palīdzēs Tekla, mēs novērtējām jau pirmajā vakarā pēc kristību svētkiem, jo pēc ciemiņu aiziešanas un trauku nomazgāšanas, Tekla viena pati palika lejas stāvā un strādāja, lai no rīta mēs visi atkal varētu celties tīrā mājā.

Tekla ir ļoti uzticama un brīžiem pat žēl, cik ļoti daudz viņai jāstrādā. Tagad arī bērni mājās kļuvuši nevis nekārtīgāki, kā varētu domāt, jo pašiem grīdas nav jātīra, bet gluži pretēji, jo katru rītu istabas grīdām jābūt nokārtotām, nekas nedrīkst mētāties, jo tikko visi būs prom uz skolu, tā darbu sāks Tekla.

Visvairāk par Teklu priecājas mamma, jo tagad viņa atļauj ēst cepumus viesistabā. Arī smaida mamma vairāk, jo mammai ļoti patīk pa māju staigāt ar basām kājām un tagad to darīt ir pavisam patīkami, jo pie pēdām nekas nepielīp.

Teklai jau ir izveidojies savs darba grafiks - no rīta, kamēr visi ir darbiņos un skolās, Tekla paliek otrajā stāva un viena pati tiek galā ar visu istabu grīdu uzkopšanu. Vakaros, kad visi paēduši un dodas čučēt, Tekla uzkopj pirmo stāvu. Līdz ar to, mūsu mājā ciemiņi var nākt jebkurā laikā un nevienam nav jāatvainojas par netīru māju, jo tā mums tagad vienmēr kārtīga.

Tekla uzkopj putekļus un netīrumus uz grīdas, bet bērni un mamma rūpējas, lai Tekla neapēstu kaut ko no tā ko nevajadzētu un, lai viņai neaizķeras kājas. Bērni patiešām vairāk sākuši rūpēties par to, lai istabas, gulēt ejot būtu sakārtotas, jo no rīta tur sāks darboties Tekla.

Milzīgs Jums paldies, par mūsu jauno ģimenes locekli Teklu, jo par Irobotu viņu vairs neviens nesauc, pat kaimiņi un visi pārējie jau zina un dēvē viņu tikai tā. Tekla ir ļoti centīga, darbojas labi un par viņu priecājamies mēs visi, gan dvīņi Emma un Krišs, kuri rūpējas, lai visi klucīši būtu salasīti, gan trīņi Pēteris, Dārta un Elizabete, kuri paceļ aizskarus uz palodzēm un uzmana lai Tekla neuzkārtos uz vienīgā krēsla, kurš viņai nepatīk, gan tētis, kurš savas skaidānās zeķes drīkst novilkt koridorā uz paklāja, un piespiežot Teklai pogu SPOT it kā nekas nebūtu noticis mammu nesatraukt. Bet īpaši priecīga ir mamma, jo vairs nešķiet, ka nekad neiztīrāma ir māja, kurā dzīvo 5 bērni, 3 kaķi un suns.
Paldies!

P.S. Kaķi par Teklu teiktu šādi
Bosiks: forši, arī tad ja neviena nav mājās, man tomēr ir kam skriet pakaļ! Grin
Zelma: man viņa nepatīk Shocked, labāk palikšu par āra kaķi un istabā vairs neiešu, jo tur dzīvo kāds dūcošs radījums.
Elfa: manis pēc, lai apbrauc man apkārt, Teklas dēļ jau nu es necelšos. (reiz pat Tekla iesūca Elfas asti Roll Eyes, bet viņa it kā nekas nebūtu noticis, gulēja tālāk, kamēr tika atbrīvota Tekla)
Ļoti liels Jums paldies!”
 

« Pēdējais Laboja: Oktobris 25, 2011, 16:46:54 no brivpratigais » Logged
Lapa: [1]
  Printēt  
 
Pārlēkt uz:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!