Reģistrēto iRobot.LV lietotāju forums — MansRobots.LV
Augusts 14, 2020, 12:47:07 *
Labdien! Reģistrētie lietotāji forumā ienāk ievadot savu lietotājvārdu šeit, vai iRobot.lv lapā.
Lietotājvārds un Parole:

Vēl neesat reģistrējušies?
Ziņas: Mūsu aktualitātes varat uzzināt arī Twitter.com/MansRobots
 
   Sarunas   Palīdzība Login Register  
Lapa: 1 [2]
  Printēt  
Autors Temats: Brīvprātīgā iRobota Konkurss - Jūnijs 2011  (Lasīts 35871 reizes)
brivpratigais
Administrators
Aktīvs Dalībnieks
*****

Karma: +2/-2
Raksti: 64


« Atbildēt #15 : Jūnijs 14, 2011, 19:30:22 »

Trīspadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

iRobots ir gaidīts krīzes centrā "Māras centrs", kur uzturas sievietes ar bērniem, jo viņu dzīvē ir iestājies smags posms, un viņi meklē drošību un patvērumu.

Seko vēstule:

Labdien, iRobot!

Tevi labprāt savās gaišajās telpās gaidīs krīzes centra sievietēm un bērniem "Māras centrs" iemītnieki un darbinieki. "Māras centrs" atrodas Rīgā, Cieceres ielā 1, netālu no Māras dīķa. Krīzes centrā uzturas sievietes ar bērniem, kuru dzīvē ir iestājies smags posms, un kuras meklē drošību un patvērumu. "Māras centra" darbinieki palīdz sakārtot viņu ikdienas lietas, darba un dzīvesvietas jautājumus, sniedz psiholoģisko atbalstu un palīdz atgūt dzīvesprieku. Sievietes ar bērniem te uzturas līdz 6 mēnešiem. Diemžēl centrs vienmēr ir pilns, kas nozīmē, ka vardarbība mūsu valstī neiet mazumā. Centrā vienlaikus var uzturēties 40 mammas ar bērniem.
Tā kā tur ir liels pagalms un bērni daudz rotaļājas pa āru, tad arī iekštelpās tiek sanests ne mazums smilšu un netīrumu. Lai visiem paliktu vairāk laika kopīgām nodarbībām, rotaļām un sarunām, būtu noderīga brīvprātīgā iRobota palīdzība, kopējo bērnu rotaļu telpu uzkopšanai. Telpu platība 60m2 un grīdas segums - linolejs.
Ar Tevi priecāsies sadarboties "Māras centra" psiholoģe Līga.

Ar cieņu,
Māra
Logged
Lapa: 1 [2]
  Printēt  
 
Pārlēkt uz:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!