Author Topic: Robots nenostājas uz pašuzlādes mājas  (Read 26424 times)

draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Robots nenostājas uz pašuzlādes mājas
« Reply #15 on: Decembris 22, 2015, 16:43:10 »
Labdien!
Pēc jūsu rakstītā var saprast, ka robotam ir problēma ar kādu sensoru, tādēļ, vislabākais risinājums būtu, gan robotu, gan pašuzlādes māju, gan slūžu atnest uz garantijas servisu (Bieķensalas ielā 21, B313), lai visu kārtīgi varētu apskatīt, iztestēt, salabot un tad mēs jums varētu nodot lietošanā kārtīgi funkcionējošu robotu.

Paldies par jautājumu!
Jaukus svētkus!
Anna
iRobot
tār. 202 44 222

 
w

lamsp

  • Dalībnieks
  • *
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
Re: Robots nenostājas uz pašuzlādes mājas
« Reply #16 on: Augusts 11, 2017, 06:28:45 »
Sveiki, man arī līdzīga problēma, neuziet uz mājas, 5 gadus gāja un tagad pēkšņi nē. māju redz, ar lielu sparu iet virsū, bet pusceļā uzkarās un tik spolējas, bet augšā netiek. Māja stabili pielīmēta pie zemes, akumulators pinīgi jauns, 24h pirmā uzlāde, tad testēju. Sānos kontakts arī tīrs. pastāv iespēja, ka riteņu atsperes savu nokalpojušas un netur rombu vajadzīgajā augstumā?

P.S.
priekšējais ritenis iztīrīts, principā mainot aķīti iztīrīju visu rombu, izjaucu pa skrūvēm, jo vajadzēja notīrīt priekšējo vizieri un sensorus, kas meklē māju, tākā viss ir tīrs. sanāk, ka pus vēderu uzstumj uz mājas un riteņi turpina griesties, taču kustības nav.

Maarcis23

  • Dalībnieks
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +1/-0
Re: Robots nenostājas uz pašuzlādes mājas
« Reply #17 on: Augusts 28, 2017, 07:38:34 »
Man arī aizdomas būtu par to riteni, ka tas nepaceļ robotu augstāk, lai gan tā bāzes stacija ir zema, mans robots parasti nepaceļas augstāk, kad uzbrauc uz stacijas.
Varbūt vajag visu iztīrīt no putekļiem un izkustināt ritentiņus?