Author Topic: iRobot Internetveikalos  (Read 34641 times)

Viesu_jautajums

 • Dalībnieks
 • *
 • Posts: 41
 • Karma: +2/-0
iRobot Internetveikalos
« on: 03, 2012, 03:36:47 »
Vēlos iegādāties iRobot Roomba. Skatījos internetveikalu meklēšanas lapā un dažiem tie cipari ir nedaudz zemāki par irobot.lv. Saprotu, ka tā tam ir jābūt.
Vai ir interneta veikali kurus jūs atbalstat?
Varbut draudzīgaku cenu var dabūt  - tā kā minēts jūsu mājas lapā... reģistrēties utt.
Paldies, gaidīšu atbildi.

Roborobots

 • Dalībnieks
 • *
 • Posts: 19
 • Karma: +3/-2
Re: iRobot Internetveikalos
« Reply #1 on: 03, 2012, 03:45:58 »
Paldies par Jūsu interesi un vēlmi iegādaties iRobot Roomba.
 
irobot.lv piedāvā sekojošas atlaides:
 
1) drauga atlaidi - 5% no pirkuma summas, ja Jums ir draugs, kurš nopircis pie mums iRobotu un Jūs varat atsaukties uz savu draugu, lai viņš Jums varētu piešķirt drauga atlaidi;
 
2) speciālo klienta atlaidi -7%, ja pērkat uzreiz 2 iRobot robotus, vai pērkat uz savu vārdu nākošo iRobotu.
 
3) kolektīvā pirkuma atlaidi, ja tiek uzreiz pirkti vismaz 6 iRobot roboti.
 
> Vai ir interneta veikali kurus jūs atbalstat?
 
Visi sadarbības partneri ir uzrādīti irobot.lv kontaktu lapā. Klienta intereses ir prioritāte, tāpēc sadarbība notiek ar Interneta veikaliem, kuri klientiem ne tikai piegādā preci, bet arī kvalitatīvi var izstāstīt par produkta lietošanu un kopšanu. Šādi pārdoti roboti to lietotājiem sniedz lielāku prieku un retāk nākas meklēt servisa pakalpojumus. Tāds, piemēram, ir Internetveikals pultex.lv, kas tirgo produktus, ko labi pārzin. No viņiem pērkot, Jūs saņemsiet tieši tādu pašu robotu kā pērkot no irobot.lv vai pārējiem sadarbības partneriem, un bezmaksas garantijas serviss tiks nodrošināts iRobot autorizētā servisa centrā Rīgā. Tas ir būtiski, jo roboti-putekļusūcēji, līdzīgi kā pļaujmašīnas, strādā diezgan smagos apstākļos, un pie tam katru dienu. Tāpēc robotiem apkope var būt nepieciešama biežāk nekā ledusskapim.
 
Jūsu minētā meklēšanas servisa pirmajā lapā neredzējām nevienu veikalu (izņemot pultex.lv), kurš robotus iegādātos no iRobot distributora Latvijā. Dažiem veikaliem visticamāk produkts nav Latvijā, jo apraksts ir tulkots ar google.translate. Atlikušajiem, visticamāk roboti tiek tirgoti uz pasūtījumu,vai nelielā daudzumā epizodiski pirkti kādā citā valstī. Šādam robotam garantijas serviss tiks veikts vai nu servisa centrā, kurš nav izgājis sertifikāciju un tāpēc nesaņem no ražotāja iRobot servisam nepieciešamo informāciju, rezerves daļas un programmatūru. Vai arī garantijas serviss tiks veikts kādā citā valstī. iRobot garantijas servisu apmaksā katras valsts distributors par saviem līdzekļiem. Tāpēc arī dažreiz no ārzemēm importētiem robotiem cena var būt nedaudz zemāka, jo pārdevējs, zinot ka robots tiks tirgots un lietots citā valstī, cenā, iespējams, neierēķina servisa centra uzturēšanas un rezerves daļu izmaksas.
 
iRobot.lv, kā iRobot oficiālais distributors, saviem klientiem nodrošina ļoti draudzīgas cenas maināmajām robota daļām un pēcgarantijas servisam - atlaides 20-50% apmēra (uz detaļām, akumulatoru), veic bezmaksas apkopes, konsultācijas, programmu atjauninājumus, kas ievērojami palielina robota lietošanas mūžu un samazina izmaksas. Tādejādi uz robotiem, kas nav iegādāti oficiālajā distribūcijas tīklā Latvijā, iespējams, var ieekonomēt +10 Ls pirkuma brīdī. Turpretī iegādājoties robotu ar oficiālu garantijas servisu Latvijā, robota lietošanas izmaksas var būt ievērojami zemākas, kas laika gaitā ļauj ieekonomēt krietni vairāk, pat nerēķinot ietaupīto laiku un autorizētā servisa centra nodrošināto servisa kvalitāti.
« Last Edit: Maijs 12, 2015, 18:52:08 by draugs »

Viesu_jautajums

 • Dalībnieks
 • *
 • Posts: 41
 • Karma: +2/-0
Re: iRobot Internetveikalos
« Reply #2 on: 03, 2012, 03:50:11 »
Kā sanāk, ka interneta veikalos iRobota cena ir par gandrīz 10% zemāka nekā irobot.lv lapā?
Vai tā ir piegādāta no ASV? Vai tas nozīmē, ka, pērkot pie viņiem, man varētu būt problēmas ar garantiju un servisu?
« Last Edit: Maijs 23, 2013, 15:53:19 by draugs »

Roborobots

 • Dalībnieks
 • *
 • Posts: 19
 • Karma: +3/-2
Re: iRobot Internetveikalos
« Reply #3 on: 03, 2012, 04:04:36 »
Katrs veikals nosaka tādu cenu, cik izmaksā produkts un pēcgarantijas serviss, ko pārdevējs ir apņēmies nodrošināt.

iRobot servisu par saviem līdzekļiem katrā valstī apmaksā attiecīgās valsts oficiālais distributors, kurš šo robotu ir pārdevis un savās izmaksās paredzējis servisa izdevumus. Ja Jūs pērkat robotu ASV, tad grantijas servisu 1 gadu par saviem līdzekļiem nodrošina ASV distributors ASV servisā, bet ja pērkat Latvijā - tad Latvijas distributors par saviem līdzekļiem 2 gadus garantijas servisu nodrošina Latvijas servisā.

Roboti ir diezgan jauns produkts un atšķirībā no datora, pircēji, kuri nelasa instrukcijas, var nezināt robotu lietošanas nianses. Ir dažas vienkāršas lietas, kuras var parādīt 3 minūtēs, un kuras nodrošinās daudz vienkāršāku un ilgāku robota ekspluatāciju. Tāpēc ar prieku sadarbojamies ar pārdevējiem, kuri pircējam vienmēr nodrošina precīzu informāciju par produkta darbību, pareizu lietošanu un kopšanu.

Jūsu minētajās lapās ir diezgan dīvains robota apraksts. Vienā lapā tas ir Ķīnas uzņēmuma ražots izstrādājums, kas maldinoši ir nosaukts par iRobot. Otrajā lapā robota apraksts ir tulkots ar google translate, jo ir minēts, ka robots ir paredzēts mīkstajai un cietajai tīrīšanai un ir aprīkots ar "anti-kritums sensors" un pretjaukšanās sistēmu :) Iespējams, ka pārdevēji pēc šī apraksta arī izstāstīs kā robotu pareizi lietot un nodrošinās garantijas servisu.

Lai Jūs saņemtu gan kvalitatīvu servisu, gan arī vislabāko cenu, iRobot.lv piedāvā sekojošas atlaides:
 
1) drauga atlaidi - 5%, ja Jums ir draugs/paziņa, kurš ir nopircis pie mums iRobotu un Jūs varat atsaukties uz savu draugu, lai viņš Jums varētu piešķirt drauga atlaidi;
 
2) speciālo klienta atlaidi -7%, ja pērkat uzreiz 2 iRobot robotus, vai atkārtoti pērkat robotu sev;
 
3) kolektīvā pirkuma atlaidi, ja uzreiz tiek pirkti 6, vai vairāk, iRobot roboti.

+ Reģistrējot iegādāto robotu irobot.lv, Jūs bez maksas saņemat papildus rezerves daļas (piemēram 2-5 rezerves filtrus).

Viesu_jautajums

 • Dalībnieks
 • *
 • Posts: 41
 • Karma: +2/-0
Re: iRobot Internetveikalos
« Reply #4 on: 03, 2012, 04:06:54 »
Labdien!

Vai šobrīd ir plānotas kādas akcijas iRobotiem?

Vai būtu iespējams iegādāties Roomba 780 par $599.99? Šī ir cena no ASV iRobot.com veikala -
http://store.irobot.com/product/index.jsp?productId=11305111

Paldies!

Roborobots

 • Dalībnieks
 • *
 • Posts: 19
 • Karma: +3/-2
Re: iRobot Internetveikalos
« Reply #5 on: 03, 2012, 04:21:31 »
> Vai šobrīd ir plānotas kādas akcijas iRobotiem?
 
Atsevišķas akcijas nav paredzētas, bet visu laiku iRobot.lv piedāvā sekojošas īpašās cenas klientiem un klientu draugiem:
 
1) drauga atlaide - 5% no kopējas summas, ja Jums ir draugs/paziņa, kurš ir nopircis pie mums iRobotu un Jūs varat atsaukties uz savu draugu, lai viņš Jums varētu piešķirt drauga atlaidi;
2) speciālā klienta atlaide -7%, ja pērkat uzreiz 2 iRobot robotus;
3) kolektīvā pirkuma atlaide.
 
> Vai būtu iespējams iegādāties Roomba 780 par  $599.99? Šī ir cena no ASV iRobot.com veikala -  http://store.irobot.com/product/index.jsp?productId=11305111

Jā, ja Jums ir draugs, kurš jau ir no iRobot.lv vai iRobot.lv sadarbības partneriem iegādājies iRobotu, tad iRobot.lv varat saņemt cenu, kas šobrīd ir vēl zemāka, nekā cena par kuru vēlaties iegādāties šo modeli no ASV.
 
Ražotāja piedāvātās cenas ASV un Eiropā ir ļoti līdzīgas, lai gan valūtas kursu svārstību dēļ tās mēdz nedaudz atšķirties.
- Jūsu atsūtītā cena ir ASV cena (kas ASV tiek uzrādīta pirms PVN piemērošanas). 599.99 USD pēc šodienas LB kursa ir 334.19 LVL plus Latvijas PVN = 404.37 LVL.
- Toties Eiropas likumdošana prasa, lai cena tiktu jau uzreiz uzrādīta ar PVN - http://www.irobot.com/de/store/store_products.aspx?id=270 kas šobrīd Vācijā, Francijā u.c. ir 649.99 EUR = 456.82 LVL.
 
Latvijā iRobot Roomba 780 tiek piedāvāts par nedaudz zemāku cenu kā citur Eiropā, par LVL 420. Papildus, ņemot vērā iRobot.lv atlaides, ja Jums ir draugs, kurš iRobotu ir pircis pie mums, tad varat uz viņu atsaukties un saņemt iRobot Roomba 780 par 420 LVL - 5% = 399.00, kas ir pat lētāk nekā cena, ko redzat ražotāja lapā ASV (pirms PVN piemērošanas tie ir 329.75 LVL, jeb 592.01 USD) http://store.irobot.com/product/index.jsp?productId=11305111 .
 
Pērkot robotu iRobot.lv, papildus saņemsiet bezmaksas rezerves daļas (bonusu programmas ietvaros, reģistrējot robotu iRobot.lv), ļoti draudzīgas cenas maināmajām robota daļām un pēcgarantijas servisam - šobrīd atlaides 20-50% apmēra (detaļām, akumulatoram), bezmaksas apkopes, konsultācijas, programmu atjauninājumus, kas ievērojami palielina robota lietošanas mūžu un samazina izmaksas.
« Last Edit: 05, 2012, 21:58:04 by draugs »

Viesu_jautajums

 • Dalībnieks
 • *
 • Posts: 41
 • Karma: +2/-0
Re: iRobot Internetveikalos
« Reply #6 on: 03, 2012, 04:26:07 »
Nopirku IRobot Roomba 780 Internetveikalā, nevaru piereģistrēties jo reģistrācijas koda aploksne iepakojumā nebija. Robota Numurs ir _________.
Vai iespējams saņemt reģistrācijas kodu atsevišķi?
« Last Edit: Maijs 23, 2013, 15:54:19 by draugs »

Roborobots

 • Dalībnieks
 • *
 • Posts: 19
 • Karma: +3/-2
Re: iRobot Internetveikalos
« Reply #7 on: 03, 2012, 05:06:59 »
Pārbaudījām - kāpēc Jums ir radusies šāda problēma un redzam, ka robots ar numuru _________ nav pārdots Latvijas distribūcijas tīklā.
 
Jūsu robots ir ražots kādam citam tirgum, kur acīmredzot robotu distributors nenodrošina iespēju bez maksas saņemt rezerves daļas, robotu reģistrējot.
 
Ņemot vērā šo apstākli, papildus vēršam uzmanību, ka Jūsu robotam garantijas serviss sertificētā iRobot servisa centrā tiek nodrošināts kādā citā valstī, jo iRobot distributori katrā valstī bezmaksas garantijas servisu nodrošina par saviem līdzekļiem.
 
Jūsu robotam garantijas serviss un apkope tiks veikta bez maksas tās valsts sertificētā iRobot servisa centrā, no kurienes robots ir iegādāts. Nesertificētā iRobot servisa centrā veikt remontu ražotājs neiesaka, jo tikai sertificētos centros ir pieejami programmatūras atjauninājumi, visjaunākās oriģinālās rezerves daļas, diagnostikas programmatūra un precīza informācija par pareizu robota remontu un apkopi. Latvijā pagaidām vienīgais, kas ir uzņēmies izveidot iRobot sertificētu servisa centru ir iRobot distributors.
 
Jums iesakam pie pārdevēja uzzināt - kurā valstī Jūsu robotam tiks nodrošināts bezmaksas garantijas serviss, jo mūsu prakse liecina, ka garantijas periodā tikai 1% situāciju nākas veikt maksas remontu (piemēram, kad robota eletronikā ir saliets ūdens). Pārējie 99% servisa gadījumu ir bezmaksas serviss, ko Jums kā klientiem obligāti vajadzētu izmantot.
 
Uzzināt kur atrodas Jūsu robota distributors un garantijas servisa centrs vēl ir būtiski arī tāpēc, ka iRobotiem regulāri tiek izlaists jauns programmnodrošinājums, kas daudzos gadījumos būtiski uzlabo robota darbību. Visiem klientiem, kuriem nodrošinām garantijas servisu Latvijā, līdz šim to instalējam bez maksas un tāda prakse, iespējams, ir arī tajā valstī, no kuras ir iegādāts Jūsu robots. Tāpat arī distributors bieži nodrošina īpašas cenas maināmajām rezerves daļām (Latvijā, piemēram, dodam 50% atlaidi akumulatoram).
 
Lūdzu droši jautājiet, ja rodas kādi jautājumi par iRobota pareizu lietošanu un apkopi, ar lielāko prieku palīdzēsim. Bet ja radīsies situācija, kad Jums nebūs finansiāli izdevīgi sūtīt robotu uz bezmaksas servisu sertificētā iRobot centrā ārzemēs, vai arī vēlēsieties robotu salabot uzreiz Latvijā, negaidot pārsūtīšanu, vai arī ja nesertificētā servisā nevarēsiet saņemt jaunāko programmatūru vai apmierinošu bezmaksas servisu, labprāt Jums palīdzēsim. Par remontu, darbu un detaļām, vajadzēs maksāt tikai tad, ja Jums neizdosies vienoties ar pārdvēju, ka viņš apmaksā Jūsu servisa izdevumus.

sniedzinsh87

 • Dalībnieks
 • *
 • Posts: 1
 • Karma: +0/-1
Re: iRobot Internetveikalos
« Reply #8 on: 10, 2016, 16:14:49 »
Pie reģistrācijas variet ievadīt mani kā draugu un abi saņemsim bonusus+atlaides.
Lietotājs: sniedzinsh87