Reģistrēto iRobot.LV lietotāju forums — MansRobots.LV
Jūlijs 12, 2020, 11:09:12 *
Labdien! Reģistrētie lietotāji forumā ienāk ievadot savu lietotājvārdu šeit, vai iRobot.lv lapā.
Lietotājvārds un Parole:

Vēl neesat reģistrējušies?
Ziņas: Mūsu aktualitātes varat uzzināt arī Twitter.com/MansRobots
 
   Sarunas   Palīdzība Login Register  
Lapa: [1]
  Printēt  
Autors Temats: iRobota māksla festivālā ''Skaņu mežs''  (Lasīts 5047 reizes)
draugs
Administrators
Viedais Dalībnieks
*****

Karma: +11/-4
Raksti: 613WWW
« : Oktobris 10, 2012, 13:55:51 »Pienācis ikgadējais nepieradinātās mūzikas un filmu mākslas festivāls ''Skaņu mežs 2012'', kurā dzirdami mūziķi, kas gan pārsteidz, gan garlaiko, gan šokē, gan nav acumirklī uztverami. Arī iRobots, jau otro gadu pēc kārtas piedalās šajā projektā un meklē savas radošās fantāzijas robežas radot iRobot mākslu.
Festivāls sācies jau 6.oktobrī, taču iRobots savu mākslu prezentēs – ceturtdien un piektdien(11. un 12.okt.), koncertzālē Palladium un Splendid Palace.


Kādu mākslu radīs iRobots?
Vislabāk to, protams, izbaudīt klātienē, bet jau iepriekš var solīt interaktivitāti, skaņu, krāsu un formu spēli dažādos kontekstos, īpašu uzmanību pievēršot to uztveres un interpretācijas mehānismiem.

iRobot turpina sadarbību ar eksperimentālās mūzikas mākslinieku Mārtiņu Roķi, kā rezultātā pasaule, kādu to ar saviem sensoriem sajūt iRobots, tiek pārvērsta klausītājiem dzirdamā un redzamā mākslā. Klausītāji var arī aktīvi iesaistīties muzikāli-vizuālā eksperimenta radīšanā un sajust kā viņu saskare ar iRobotu pārtop skaņas un gaismas vibrācijās. iRobot priekšnesuma izveidē kopā ar Mārtiņu Roķi aktīvi ir iesaistījusies arī visa Latvijas iRobot komanda, lai robotu tehnoloģijas apvienotu ar ģeneratīvām stratēģijām un improvizācijas elementiem.

Vairāk par šo festivālu un programmu variet iepazīties šeit - http://www.skanumezs.lv/
Logged

w
Lapa: [1]
  Printēt  
 
Pārlēkt uz:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!