Author Topic: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013  (Read 34258 times)

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« on: 25, 2013, 15:11:14 »
Uzrakstiet vēstuli par labiem cilvēkiem, kuri būtu pelnījuši palīdzību telpu uzkopšanā un varbūt tieši šajā vietā bez maksas strādās Brīvprātīgais iRobots!Arī jaunajā 2013. gadā norisinās Brīvprātīgā iRobota konkurss, kura ietvaros kāda ar labdarību, izglītošanu vai atbalstu līdzcilvēkiem saistīta iestāde var iegūt sev palīgu telpu uzkopšanā: robotu – putekļsūcēju.

* Konkursā piedalīties var ikviens;
* lai piedalītos konkursā ir jāiesūta vēstule ar aprakstu, kam noderētu Brīvprātīgais iRobots;
* vēstuli var sūtīt uz brivpratigais@irobot.lv vai izmantot www.mansrobots.lv ērti lietojamu vēstules formu;
* Iesūtītās vēstules piedalīsies publiskā balsojumā, kas tiks iepriekš paziņots katram vēstules iesūtītājam;
* un kārtējais Brīvprātīgais iRobots dosies palīgā tiem, kuri gūs vislielāko sabiedrības atbalstu balsojumā.

Vēstulē lūgums minēt:
1. Kur? vietas nosaukumu un adresi, kur iRobots ir gaidīts;
2. Kam? vietas un jauno saimnieku aprakstu;
3. Ko? tīrāmo telpu īsu aprakstu, platību, var arī fotogrāfiju;
4. Kāpēc? īss komentārs par to kāpēc tieši šai vietai noderētu Brīvprātīgais iRobots;
5. Kurš? cilvēka vārdu, nodarbošanos un tālruni, kas būs priecīgs sadarboties ar iRobotu un nedaudz to arī pieskatīt. Lūgums pirms vēstules rakstīšanas aprunāties ar šo cilvēku un saņemt viņa piekrišanu.
6. Kas? vēstules autora vārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi.

Vēstules, kurām pievienotas fotogrāfijas, var tikt augstāk novērtētas, tāpēc vēstuļu autoriem ieteikums padomāt par to, lai ne tikai vēstules saturs būtu interesants, bet arī vizuālais noformējums pievērstu uzmanību.

Kur līdz šim jau strādā Brīvprātīgie iRoboti?
Brīvprātīgo iRobotu kustība Latvijā darbojas jau vairāk kā četrus gadus un ar vien paplašinās. Kustību veido roboti – putekļsūcēji, kuri bez maksas palīdz labiem cilvēkiem grīdas tīrības uzturēšanā. Pateicoties cilvēku atsaucībai, savu darbu uzsākuši jau 30 Brīvprātīgie iRoboti, piemēram, Bērnu slimnīcas Vecāku mājā, Sociālās aprūpes centros „Baldone” un "Veģi", Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas attīstības centrā, Ezeres bērnudārzā “Buratīno”, Sēmes Ēvaņģēliski Luteriskajā baznīcā, Rūjienas senioru mājā, Sociālās rehabilitācijas centrā „Gaujiena”, Lielvārdes novada Dienas centrā, Kalnciema Veselības un sociālās aprūpes centrā veciem cilvēkiem, Centrā „Dardedze”, Dienas centrā “Ābeļzieds”, Kārļa Skalbes memoriālajā muzejā „Saulrieti”, Dzīvnieku patversmēs „Dzīvnieku draugs” un "Ulubele". Ar sabiedrības atbalstu, vairāki Brīvprātīgie iRoboti ir devušies palīgā arī daudzbērnu ģimenēm.

Gaidīsim Jūsu vēstuli!
Brīvprātīgie iRoboti
« Last Edit: 06, 2014, 14:17:20 by draugs »
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #1 on: 25, 2013, 15:31:52 »
Konkursa papildus noteikumi:

* Pirms vēstules rakstīšanas lūgums aprunāties ar cilvēku, kurš perspektīvā varētu iRobotu pieskatīt (pēc tīrīšanas beigām ir nepieciešams izbērt miskasti un pārbaudīt birstu stāvokli; un ja ir radušies neskaidrie jautājumi  — sazināties ar iRobot servisu) un saņemt viņa piekrišanu.  Vai ja vēlaties to kā pārsteigumu – esiet gatavi paši iRobotu pieskatīt. Vēstuli droši varat rakstīt arī par sevi – ja veicat kādus labus darbus priekš citiem un Jums ir vajadzīgs palīgs grīdu uzkopšanai.
* Konkursam iesūtītajā vēstulē norādītais vietas nosaukums, atrašanās vieta un apraksts tiks publicēts iRobot lietotāju forumā MansRobots.lv. Pārējā informācija ir nepieciešama, lai konkursa rīkotāji varētu pārliecināties, ka vēstulē minētais cilvēks tiešām gaida iRobotu.
* Iesūtītās vēstules tiks apkopotas un tās, kuras atbildīs iRobota iespējām un kurās būs pareizi norādīti visi lūgtie dati, tiks publicētas MansRobots.lv un piedalīsies balsojumā. Balsot varēs visi iRobot.lv reģistrēto robotu lietotāji, kā arī noteiktu sociālo tīklu dalībnieki.
* Balsotāji ar vēstulēm varēs iepazīties to iesūtīšanas secībā un nobalsot konkursa balsošanas laikā. Vēstules autors, kurš saņems visvairāk balsis kopā ar Brīvprātīgo iRobotu un iRobot.lv pārstāvjiem dosies uz savā vēstulē aprakstīto vietu, lai nodotu iRobotu jaunajiem saimniekiem.
* iRobot Roomba mājrobota modelis tiks precizēts atkarībā no vēstulē aprakstītajām telpām, kur iRobotam būs jāstrādā. Visi pieejamie mājrobotu modeļi aprakstīti irobot.lv: www.irobot.lv/?document_id=70.
* iRobotam ir nepieciešams 220 V elektrības pieslēgums iRobot baterijas uzlādēšanai, kas mēnesī patērē elektroenerģiju ~0,50 Ls apmērā.
* Vēstulē aprakstītās vietas saimnieki iegūs Brīvprātīgo iRobotu 2 gadu lietošanā un iRobot.lv šajā laikā veiks nepieciešamās servisa apkopes, kādas tiktu veiktas iRobota garantijas servisa ietvaros.
* Ja uzvarētājs nav norādījis korektu kontaktinformāciju un nevar tikt sameklēts 2 darba dienu laikā, vai ja rodas kāda cita situācija, kuras dēļ konkursa uzvarētājs nevar saņemt un/vai lietot iRobotu, to saņem nākamā atbalstītākā vēstule.
* Ja vairākas vēstules saņem vienādu visaugstāko balsu skaitu, Brīvprātīgā iRobota mājvietu no šīm vēstulēm izvēlas iRobot.lv administrācija.
* Iesūtot konkursa vēstuli, vēstules autors atļauj konkursa rīkotājiem šo darbu izmantot ar konkursu saistītajiem mērķiem, tai skaitā publicēt.
* Balsošanas kārtība tiks aprakstīta MansRobots.lv  (forums.mansrobots.lv). Atsevišķi notiks iRobot.lv lietotāju balsojums un noteiktu sociālo tīklu dalībnieku balsojums. Katra balsojuma rezultāti tiks atsevišķi apkopoti un pēc tam apvienoti attiecībā 60/40 (60% iRobot.lv lietotāju balsojums un 40% sociālo tīklu dalībnieku balsojums).
* Konkursa organizatoriem nepieciešamības gadījumā ir tiesības bez brīdinājuma mainīt konkursa noteikumus.
* Vietni iRobot.lv uztur un šo konkursu atbalsta Brīvprātīgo iRobotu kustības veidotājs — uzņēmums Terra Virtuala, SIA, reģistrācijas numurs LV40003559952.
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #2 on: 25, 2013, 17:15:13 »
Pirmā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Ģimene no Baldones, kurā mitinās arī kaķis Džonis ļoti priecātos, ja kāds viņu aizņemtībā parūpētos par grīdas tīrību, lai mazā meitiņa varētu droši rāpot pa grīdu.

Seko vēstule:
Baldonē noderētu iRobota palīdzība. :) Šajā dzīvoklītī mitinās četri cilvēki: tētis Andris, mamma Baiba, meitas Sintija (8 g.) un Emīlija (7 mēn.) un arī viens mājdzīvnieks - kaķis Džonis! Mūsu tīrāmās telpas ir virtuve, istabas un koridors. Kāpēc mums vajag palīgu... mēs visi esam tik ļoti aizņemti ar saviem darbiņiem, ka pat nepietiek laika uzkopt savu mājoklīti :( Mamma ar tēti daudz strādā, vecākā māsa mācās un mazākajai māsai tagad arī ir lielais mācīšanās laiks, tāpēc mums ļoti noderētu mazā iRobotiņa palīdzība mājas solī - būtu gan prieks mazajam, kas mājās izložņā katru stūrīti, gan kaķim, kurš arī tāds spalvains mums pagadījies :D ;) ...tad būtu vismaz kāds, kurš mājās ievestu tīrību un atvieglotu mājas soli mammai. :) Un ja mums uzrastos tāds jautrs palīgs, tad es domāju, ka jebkurš šajā ģimenītē būtu ar mieru mazo palīgu ikreiz sakopt jauniem darbiņiem :))

Vēstulīti Jums uzrakstīja mamma Baiba.
« Last Edit: Oktobris 03, 2013, 16:36:59 by draugs »
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #3 on: 26, 2013, 12:49:37 »
Otrā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvprātīgais iRobots savu otro vēstuli saņēmis pa pastu, ar aicinājumu palīdzēt kādai daudzbērnu māmiņai, kura auklē arī citus bērnus, tāpēc iRobota rūpes par grīdas tīrību ļoti atvieglotu ikdienas dzīvi.

Seko vēstule:
Labdien!
Lasīju par Jūsu dāvāto iespēju ikdienas dzīvi atvieglot ar lielisku palīgu saimniecībā – iRobotu.
Arī es vēlējos Jums pastāstīt par lielisku cilvēku, kas, manuprāt, būtu pelnījis, un būtu laimīgs sadraudzēties ar iRobotu.
Ieva ir brīnišķīga māmiņa saviem 4 bērniņiem, kurus viņa audzina viena. Lielāko 2 bērnu tētis traģiski gājis bojā, bet abu jaunāko – pametis un atstājis novārtā. Ieva viena pati raujas uz pusēm, lai bērnus izaudzinātu, izskolotu un nodrošinātu viņiem pilnvērtīgu dzīvi.
Lai nopelnītu iztiku, viņa pie sevis mājās auklē bērniņus. Katru dienu viņas aprūpē tiek atstāti 1-6 bērni. Un ja vēl iegadās brīvdienas – piepulcinās savi bērni, mājās valda kņada un rosība. Visi tiek apčubināti, samīļoti, pabaroti, apģērbti, izvesti pastaigās.
Tiek apmācītas pirmās iemaņas rotaļās, runāšana, ēšanā, podu lietās. :)
Varat iedomāties paši, cik daudz laika paņem arī ēst gatavošana, trauku mazgāšana un mājas sakopšana šādos apstākļos. Bet cik vien esmu redzējusi – viss tiek izdarīts godam, lai arī pati sabrūk bezspēkā. Vakaros, agros rītos, kamēr vēl auklējamie bērni nav atvesti, Ieva raujas vēl vienā darbiņā – brauc uz busa, stiepj, cilā smagus maisus ar kartupeļiem, bietēm un citiem dārzeņiem un ved saimniekus uz tirgu un atpakaļ.  Žēl skatīties, ka daudzi izmanto Ievas labo sirdi un nespēj kādam atteikt pēc palīdzības, ja vajag pieskatīt un pabarot bērnu, bet beigās ''aizmirst'' par to samaksāt. Vai arī pasaka – naudas nav -  samaksāšot citreiz (un tas ievelkas mēnešiem, vai aizmirstas vispār). Ieva taču nesaka, ka es Jūsu bērnam šodien ēst nedošu, iedošu citreiz...
Tāpēc es domāju, ka iRobots būtu lielisks palīgs Ievas ikdienas gaitās, dodot arī viņai kaut mirkli atelpas no darbiņa, kas saistās ar mājas uzkopšanu. Domāju, ja Ievai tiktu dota iespēja sadarboties ar iRobotu, viņa to pieskatītu un uzpasētu pati, pēc vislielākā godaprāta.

Pateicos, ka uzklausījāt. Un ļoti ceru, ka dāvāsiet Ievai ar ģimeni sadraudzēties ar iRobotu.
« Last Edit: 27, 2013, 12:44:57 by draugs »
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #4 on: 26, 2013, 16:03:25 »
Trešā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Pirmsskolas izglītības iestādē ''Jancis'' Brīvprātīgo iRobotu vēlas aicināt pulkā ne tikai kā grīdas uzkopēju, bet arī kā skolotāju, kas bērniem iemācītu tīrības, uzmanības, savstarpējas saudzēšanas un cieņas nozīmīgumu.

Seko vēstule:
1.Kur?
Pirmsskolas izglītības iestāde "Jancis" Vangažos.

2.Kam?
Par draugu un skolotāju mazo bērnu grupiņai, par palīgu auklītei un audzinātājām. Tā ir latviešu un krievu bērnu grupiņa vecumā no 3-4 gadiem.

3.Ko?

iRobots ne mirkli nejutīsies, ka nonācis šaurībā: viņa uzraudzībai tiks nodotas 9 telpas, kas kopā ir 192kvm. Nereti visšmucīgākā ir ģērbtuve - te rītos un vakaros lāčo mammas, tēti un omes, pa dienu no smilškastes savu artavu pienes arī paši bērni. Gana daudz noņemšanās gaidāma arī mācību telpā, kur tiek griezts, plucināts, līmēts, zīmēts, aiz lielās mākslas atstājot arī prāvu sīku atkritumu kaudzi. Lai iRobots varētu pēc sirds patikas izskrieties, viņu palaidīsim lielajā rotaļu un gulēšanas telpā. Paspēlēties viņš varēs arī atsevišķajās meiteņu un puiku rotaļu istabās. Tualetē pamās sveikas auklītei, kas tur visu uztur tīru un kārtīgu. Un ja nu vēl iRobotiņam būs atlicis spēks, varēs ielavīties arī audzinātāju telpā, lai pašiverētu, kamēr viņas pašas čakli gatavo materiālus bērniem.

4.Kāpēc?
 Grupiņas telpas ir ļoti plašas, bērnu ir daudz, jo kopā grib būt gan latviešu, gan krievu mazuļi. iRobots varēs tiem mācīt savu dudināšanu, bet pats no bērniem apgūt šīs valodas. Viņi māk arī dziedāt un dejot! Lai uzturētu telpas tīras un kārtīgas, auklītei ir daudz darba. Ja iRobots nāktu tai talkā, tad viņa vairāk varētu pievērsties pašiem bērniem. Bet mums nevajag iRobotu kā apkopēju. Mēs gribam iRobotu-SKOLOTĀJU, kurš bērniem iemācītu tādas būtiskas lietas kā tīrība, uzmanība un savstarpējā saaudzēšana un cieņa.
« Last Edit: 27, 2013, 12:45:05 by draugs »
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #5 on: 27, 2013, 12:43:06 »
Ceturtā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Ķeipenes Vides Centrs aicina iRobotu pievienoties brīvprātīgo entuziastu pulciņam, kurā jaunieši, bērni un pensionāri apmeklē interešu pulciņus.

Seko vēstule:


Sveiks, i-Robotiņ,
Tu esi līdzīgs mums - brīvprātīgs entuziasts, kurš dara labus darbus pretī saņemot prieku par padarīto. :)
Tu esi gaidīts biedrībā "ĶEIPENES VIDES CENTRS". "Viļņi-3" Ķeipenes pagasts, Ogres novadā. Mūsu moto - pasauli nevar pārveidot no ārpuses. Skaistais un labais sākas cilvēkā. Labestība, ko kopjam sevī - tas veido un ietekmē ārējo un redzamo.
Tavi jaunie draugi būs biedrības jaunieši, bērni un pensionāri, kuri apmeklē biedrības piedāvātos interešu pulciņus (mākslas darbnīcu, ģitārspēles studiju u.c.), kā arī citus izglītojošus pasākumus un izstādes. Rudenī mūsu telpās pulcēsies vēl vairāk jauku cilvēku - durvis vērs Ķeipenes jauniešu un ģimenes centrs.
Mūsu telpas nav pārāk plašas (65 kv m), bet toties ārkārtīgi noderīgas ķeipeniešu darbotiesgribai. Tev nebūs garlaicīgi! :) Tieši Tavs darbs i-Robotiņ būs ļoti novērtēts, jo ar to, ko Tu spēsi paveikt, Tu atvieglosi centriņa vadītāju, kura līdz šim uzņēmusies telpu uzkopšanu pēc nodarbībām. Viņai paliks vairāk laika citiem darbiņiem.

Tevi aicina biedrības labais gariņš un valdes locekle Maruta Grīnberga
Uz tikšanos skaistajā Ķeipenē!« Last Edit: Oktobris 07, 2013, 16:25:28 by draugs »
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #6 on: 27, 2013, 15:43:28 »
Piektā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Saldus 2.vidusskolas 6. klases audzēkņi ļoti priecātos par iRobota klātbūtni savā klasē.

Seko vēstule:
Labdien, iRobotiņ!
Kā zināms, ziņas par labiem darbiem izplatās ātri! Tu esot darbīgs un veikls palīgs.
Tu esi laipni gaidīts Saldus 2.vidusskolā. Tava klātbūtne ļoti noderētu 6.b klases telpā, kur darbojas 18 aizrautīgi, aktīvi, kustīgi un zinātkāri skolēni un skolotājas.
iRobotiņš būtu labs palīgs ~35 m2 lielā telpā.
Klases telpā skolēni ne tikai mācās, bet arī aktīvi darbojas - griež, līmē, veido, veic pētījumus, rīko klases pasākumus.
2012./2013.g. skolēni veiks pētnieciskos darbus par dažādām tēmām. Viens no skolēniem ir nolēmis veikt pētījumu saistībā ar iRobota darbību, lai izprastu tā lietderīgumu un to popularizētu.
Kaut arī skolēni apzinās, ka pašiem jārupējas par kārtību, tomēr čaklā iRobotiņa klātbūtne un palīdzība telpas uzkopšanā būtu noderīga.
iRobotu varētu pieskatīt Saldus 2.vsk. 6.b klases audzinātāja.
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #7 on: 27, 2013, 17:28:19 »
Sestā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Brīvprātīgā iRobota palīdzība grīdas uzkopšanā būtu nepieciešama Celiakijas atbalsta biedrībā.

Seko vēstule:
Labdien!
Esam Celiakijas atbalsta biedrība. Ar saviem biedriem tiekamies reizi mēnesī, kā arī informējam par saviem pasākumiem internetā www.celiakija.org.lv
Atbalstām cilvēkus, kas slimo ar celiakiju, vai saskaras ar to savās ģimenēs. Celiakija ir glutēna nepanesība, kad cilvēks nedrīkst uzturā lietot kviešu lipekli – glutēnu.
Pārsvarā tas ir kviešu miltos un maizē, kā arī citos produktos.
Daudz cilvēku nemaz nav informēti par šo slimību – gadiem ārstē dažādas kaites līdz, (jāsaka) par laimi, nonāk pie šīs diagnozes. Jo zinot diagnozi, cilvēks var uzlabot savu veselību, ievērojot speciālo diētu.

Labprāt pieteiktos uz Brīvprātīgo iRobotu.
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #8 on: 28, 2013, 15:13:45 »
Septītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Ģimenes krīzes centrā ''Mīlgrāvis'' uzturās mammas ar bērniem, kuras pašas uzkopj grīdas, tāpēc iRobots ietaupītu laiku un palīdzētu vairāk apgūt iemaņas, ko sniedz krīzes centrs.

Seko vēstule:
Kur? - Ģimenes krīzes centrs "Mīlgrāvis".
Krīzes centrā uzturas mammas ar bērniem.
Mums ir 5 dzīvojamās istabas aptuveni 20 m2 un bērnu rotaļu telpa, atpūtas telpa un virtuve.
Latvijā turpina attīstīties ekonomiskā krīze, kas izvērtusies par plašu sociālo krīzi un lielā daļā sabiedrības ir radījusi nelīdzsvarotību. Ģimenes krīzes centrs "Mīlgrāvis" savā darbībā bieži saskaras ar situācijām, kad pašvaldību sociālā darba un bāriņtiesu speciālistiem, sociāla gadījuma risināšanas ietvaros nepieciešami krīzes centra pakalpojumi sievietēm ar bērniem. Palīdzības procesā tiek iesaistīti arī bērni.
Lai sekmīgi atjaunotu klientu sociālo funkcionēšanu, klientiem nepieciešams nodrošināt dzīves prasmju darbnīcas, kurās tiek atjaunotas vai apgūtas pašaprūpes prasmes, bērnu aprūpes prasmes, ģimenes budžeta plānošana, bērnu audzināšanas un disciplinēšanas prasmes, ka arī veselīga uztura un ēst gatavošanas darbnīca.

Mūsu krīzes centriņš ir maziņš, tālab apkopēju algot nevaram atļauties, visus darbiņus padaram paši kopā ar mammām.
iRobots palīdzētu atvieglot ikdienas rūpes!!!
« Last Edit: Marts 18, 2013, 16:40:52 by draugs »
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #9 on: Marts 18, 2013, 16:37:17 »
Astotā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Ādažu bērnu un jauniešu attīstības centrā ''Saules stariņi'' iRobota palīdzība noderētu telpās, kur bērnu nodarbības notiek uz grīdas.

Seko vēstule:
Kur? - Ādažu bērnu un jauniešu attīstības centrs "Saules stariņi".
Centrs, kurā tiek strādāts ar bērniem ar īpašām vajadzībām piedāvajot viņiem Montessori nodarbības, integrējot bērnus ikdienas vidē.
Telpas ir 45 kvm lielas ar paklāju uz grīdas.
Mūsu centrā pārsvarā visas nodarbības notiek uz grīdas. iRobots būtu palīgs nr.1 mūsu ikdienas rūpēs par bērniem un jauniešiem.

Kristīne, centra pedagogs
« Last Edit: Marts 18, 2013, 16:40:20 by draugs »
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #10 on: Marts 18, 2013, 16:56:27 »
Devītā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Pirmsskolas izglītības ''Madariņa'' darbīgās ''Magonīšu'' grupas bērni ir ieinteresēti iepazīt šo jauno tehnoloģiju un rūpēties par to, lai iRobots varētu palīdzēt grīdas uzkopšanā.

Seko vēstule:

Ļoti cienījamais iRobot!
Esam ļoti aktīva un darbīga grupiņa, mums patīk veidot, zīmēt, aplicēt, eksperimentēt un šīs darbošanās rezūltātā neizpaliek arī netīrumi, bērniem ļoti patīk tīrība un viņi cenšas cik spēj, lai grupu savestu kārtībā. Bērniem būtu interesanti iepazīties ar vienu no jaunajām tehnoloģijām iRobotu, lai izprastu, cik nozīmīgu darbu var paveikt iRobotiņš un kā par viņu ir jārūpējas, lai viņš varētu mums palīdzēt.
Tātad mēs "Magonīšu" grupas bērni un skolotāji meklējam vēl vienu draugu savai grupiņai. Ja tu esi atraktīvs, čakls, izpalīdzīgs, draudzīgs un nebaidies no putekļiem, citiem netīrumiem un zinātkāriem bērniem, tad būsi mīļi gaidīts Rīgā Dagmāras ielā 3, pirmsskolas izglītības iestādē "Madariņa".iRobotiņš, iRobotiņš,
Kas par palīgu ir viņš,
Puteklīši projām bēg,
Zirneklīši mājās sēd,
Netīrumi, netīrumi zūd tie mūsu atkritumi,
Nu mums grupā kārtība,
iRobota gādība.
« Last Edit: Oktobris 07, 2013, 16:27:18 by draugs »
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #11 on: Oktobris 02, 2013, 14:30:28 »
Desmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Pirmskolas iestāde "Cīrulītis", kur iRobots būtu lielisks palīgs, uzkopšanas darbos, pirms sporta nodarbībām.


Seko vēstule:
Labdien,Loti esat gaidīts pirmsskolas iestādē "Cīrulītis" Kuldīgā Pļavas ielā 11. Mums ļoti noderētu sporta zālē, jo pēc rekonstrukcijas, iznāk staigāt cauri sporta zālei, jo savādāk nevar tikt uz ēdamzāli un citām telpām, un šajā zālē notiek sporta nodarbības, kur mazie "cīrulīši" vingro, un protams arī pa grīdu notiek dažādas aktivitātes, un tomēr ir problemātiski visu laiku uzturēt grīdu tīru, un mēs visi būtu ļoti priecīgi par tādu mazu, bet strādīgu palīgi. Gribētu pārsteigumu mūsu apkopējai. Es esmu šīs iestādes viena no skolotājām un, ja apkopēja nepiekritīs aprūpēt, tad es pati uzņemtos atbildību un aprūpētu mazo palīgu.
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #12 on: Oktobris 04, 2013, 17:43:42 »
Vienpadsimtā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Vecpiebalgas bērnudārzā iRobots rūpētos par kārtību četrās, ieinteresētu un aktīvu bērnu, grupiņās.

Seko vēstule:
Sveiks, mans jaunais draugs, iRobot!

Raksta Tev 35 gadus sens putekļusūcējs "Чаика 3" no Vecpiebalgas bērnudārza Vecpiebalgas pagastā Ziemeļu ielā 13.
Esmu nostrādājis cienījamu mūžu, gādājot, lai maniem mazajiem draugiem bērnudārzā grīdas būtu spodras un bez putekļiem. Varu palepoties, ka uzkopu telpas 4 grupiņās: "Zvirbulēnos", "Cīrulīšos", "Dzenīša skolā" un "Pūces skolā", kur manā rupjajā balsī un smagnējos soļos ikdienu noraudzījās ap 75 mazuļiem.
Jā, mans jaunais draugs, platības uzkopšanai bija lielas- kopā gandrīz 400 kvadrātmetru! Tu jau zini, ka bērnu veselība ir saudzējama lieta, bet putekļi un netīrība uh, kā kaitē mazo cilvēku veselībai!
Esmu nodzīvojis tik varenu mūžu, jo par mani vienmēr labi rūpējušies. Tieši kā Tu saki: "Esmu palīdzējis tiem, kas palīdz citiem". Ja vien atceļosi pie mums uz Vecpiebalgas bērnudārzu, arī par Tevi rūpēsies! Tā būs Līga, Vecpiebalgas bērnudārza tehniskā darbiniece.
Uz tikšanos Vecpiebalgā!

Ar cieņu, "Чаика 3".

(Vecpiebalgas vidusskolas direktora vietniece pirmsskolā Agita).
« Last Edit: Oktobris 08, 2013, 10:18:33 by draugs »
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #13 on: 06, 2014, 14:37:08 »
Divpadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Rīgas 262. bērnudārza grupiņa "Taurenīši" varētu kļūt par vēl vienu labo enģeli bagātāka. iRobots būtu uzticams palīgs audzinātājām un auklītēm.

Seko vēstule:
Brīvprātīgais iRobots noderētu ,Rīgas 262. bērnudārza grupiņai "Taurenīši". Grupiņas mācību un rotaļu telpa ir, apmēram, 60 m2 un bērnu guļamistaba, apmēram, 35 m2.
Bērnudārzs ir vieta, kur no agra rīta līdz vēlam vakaram pavada laiku mūsu nākotne — bērni un viņu labie eņģeļi — audzinātājas un auklītes, kas dāvā savu mīlestību, zināšanas un uzmanību. Šo dārziņu apmeklē mana meita, kas bez atvadu bučas audzinātājai un auklītei uz mājām neiet.

Vēstules autore Rita
w

draugs

 • Administrators
 • Viedais Dalībnieks
 • *****
 • Posts: 613
 • Karma: +11/-4
  • Mansrobots
Re: Brīvprātīgā iRobota konkurss 2013
« Reply #14 on: Maijs 23, 2014, 15:24:32 »
Trīspadsmitā vēstule, ko saņēma Brīvprātīgais iRobots.

Rotaļu un attīstības centrā "Mana kabatiņa" iRobots labprāt, pirms bērnu atnākšanas, rotaļātos pa paklāju, to iztīrot.

Seko vēstule:
Labdien!
Vēlamies piedalīties brīvprātīgā iRobota konkursā, tāpēc ieteikuma vēstulē norādam visu nepieciešamo informāciju par vietu, kur iRobots ir īpaši gaidīts.
Rotaļu un attīstības centrs "Mana kabatiņa", Rīgas iela 11, Valka, Valkas novads, LV-4701.
Mēs esam nevalstiska organizācija „Atbalsts Valkas ģimenēm”, sabiedriskā labuma statuss iegūts 01.04.2009.
Pastāvam jau piecus gadus, un esam pierādījuši sevi kā draudzīgu un nepieciešamu vietu ģimenēm, jo mēs esam vienīgā vieta novadā, kur bez maksas var nākt ģimenes ar bērniem, apmeklējot nodarbības, sākot jau ar mazuļa nākšanu pasaulē.
Katru mēnesi bērnu rotaļu un attīstības centru “Mana kabatiņa” apmeklē vidēji 250 reizes, bet katru dienu vidēji 15-20 bērni.
Rotaļu istaba "Mana kabatiņa" ir 49,5 kvadrātmetri liela.
Uzsākot savu darbošanos, esam nodrošinājuši, lai telpas atbilstu zīdaiņu un bērnu komfortam. Dzīvojamās telpas grīdu esam noseguši ar paklāju, tādējādi nodrošinot siltāku grīdas virsmu, uz kuras zīdaiņi un bērni var droši spēlēties un pavadīt savu laiku. Tomēr jāņem vērā, ka telpā katru reizi notiek kāda radošā darbošanās, pastāvīgi tiek rīkoti pasākumi, kuros piedalās gan skolas vecuma bērni, gan ģimenes ar bērniem, bērni bieži našķojas no kā ātri tiek piedrazots paklājs. Lai telpu uzturētu pilnīgā kārtībā pēc visām higiēnas prasībām, mums pietrūkst jauns putekļu sūcējs.
Ar Jums priecāsies sadarboties Ilze.

Ar cieņu,
Madara
w