Author Topic: Roomba 886 uzvedība, vai tā jābūt?  (Read 10695 times)

Akvaduka

  • Dalībnieks
  • *
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
Roomba 886 uzvedība, vai tā jābūt?
« on: Decembris 20, 2015, 22:55:37 »
Sveik!
Manā īpašumā ir Roomba 886. Esmu to 16 stundas (pat vairāk) uzlādējusi, kā bija teikts instrukcijā. Šobrīd ir tā, ka robots pastrādā 15 minūtes un tad iet uz māju lādēties. Uzlādējās ~ 30 min.laikā un tad kad atkal iedarbinu viņu manuāli - pastrādā 15 min (speciāli uzņēmu laiku) un atkal brauc uz bāzi. No forumos lasītā robotam būtu jāstrādā ka minimums 1,5 stundas. Kas notiek, vai neesmu kko izdarījusi pareizi, vai arī... jau jāved pie Jums atrādīt?

Vienīgais ko esmu izdarījusi, uzstādīju 24 stundu formātu un noteicu precīzo laiku un dienu. Grafikus vēl neesmu noteikusi.





draugs

  • Administrators
  • Viedais Dalībnieks
  • *****
  • Posts: 613
  • Karma: +11/-4
    • Mansrobots
Re: Roomba 886 uzvedība, vai tā jābūt?
« Reply #1 on: Decembris 22, 2015, 16:50:10 »
Sveiki!

Ir vairāki ietekmējoši faktori, kuru dēļ Roomba's tīrīšanas laiks varētu būt tik īss (telpas izmērs, slūžu izvietojums u.c.) Lai veiksmīgāk un ātrāk konstatētu problēmu, kādēļ Roomba's tīrīšanas laiks ir tik neilgs, iesakam piezvanīt uz mūsu servisa tālruni 202 44 222, kur  iRobot speciālisti radīs problēmas risinājumu.

Paldies par jautājumu!
Jaukus svētkus!
Anna
iRobot
tār. 202 44 222
w

Aprikozite

  • Dalībnieks
  • *
  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
Re: Roomba 886 uzvedība, vai tā jābūt?
« Reply #2 on: Janvāris 07, 2016, 13:04:08 »
Sveik!
Manā īpašumā ir Roomba 886. Esmu to 16 stundas (pat vairāk) uzlādējusi, kā bija teikts instrukcijā. Šobrīd ir tā, ka robots pastrādā 15 minūtes un tad iet uz māju lādēties. Uzlādējās ~ 30 min.laikā un tad kad atkal iedarbinu viņu manuāli - pastrādā 15 min (speciāli uzņēmu laiku) un atkal brauc uz bāzi. No forumos lasītā robotam būtu jāstrādā ka minimums 1,5 stundas. Kas notiek, vai neesmu kko izdarījusi pareizi, vai arī... jau jāved pie Jums atrādīt?

Vienīgais ko esmu izdarījusi, uzstādīju 24 stundu formātu un noteicu precīzo laiku un dienu. Grafikus vēl neesmu noteikusi.





Vai Jus atrisinājat šo problēmu? Mums arī tads pat modelis, bet tas strada 1 stundu un tikai 1 istabā, brauc uz bāzi, un ja ieslēgt uzreiz atkal, un aiztaisit ciet otro sitabu, tad tīra vel stundu ,nu jau tur,kur vajag, jo tikt uz  to otru istabu  jau nevar. nu ne kas cits vinam nepaliek !

Akvaduka

  • Dalībnieks
  • *
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
Re: Roomba 886 uzvedība, vai tā jābūt?
« Reply #3 on: Janvāris 18, 2016, 09:42:27 »

Vai Jus atrisinājat šo problēmu? Mums arī tads pat modelis, bet tas strada 1 stundu un tikai 1 istabā, brauc uz bāzi, un ja ieslēgt uzreiz atkal, un aiztaisit ciet otro sitabu, tad tīra vel stundu ,nu jau tur,kur vajag, jo tikt uz  to otru istabu  jau nevar. nu ne kas cits vinam nepaliek !
[/quote]

Labdien!
Ir tā, ka "problēma" 2 dienu laikā +/- ir atrisinājusies pati no sevis. Kopš robotu darbinu katru darba dienu, "nejaucot viņam galvu" ar slūžu pārvietošanu - izbraukā visu dzīvokli un tīra atkarībā no piesārņojuma pakāpes (laika ziņā 1 - 1.5st). Kaut gan brīvdienās esmu pāris reizes viņu "pieķērusi", ka kādu no telpām "nošmauc" un iztīra pavirši vai arī pārspīlēti berzē mazo koridoru, bet lielo istabu pārbrauc 1-2 reizes atstājot netīrumus un pat neizbraukājot visas vietas. Bet kā jau teicu, pārsvarā ar savu uzdevumu tiek galā ļoti labi un darbinot to gandrīz katru dienu ir patīkami atgriezties no darba tīrā mājā :-)
Sazvanot Servisa dienestu - piedāvāja robotu aizvest pie viņiem un atrādīt. Ņemot vērā to, ka tas bija pirmssvētku/svētku laiks izrauties nesanāca. Pēc tam +/- viss bija ok. Bet kā jau rakstīju augstāk robots "tika pieķerts" vot i nezinu vai būtu jāatrāda tas speciālistiem vai tomēr ne?!